24
  • PeeTeR
    #24
    ja hogy az nem is kavics... :D
    bocsesz - a kinagyitott kepet nem neztem - picibe meg annak veltem felfedezni.

    a v3 noiesebb :)
  • PeeTeR
    #23
    a strasszkoven nelkul egyikotok sem mondana meg hogy ferfi vagy noi telcsi. szoval totalisan unisex ha kivered a kamera korul a kavicsokat. ha meg 50cent -nek vagy bekemnek erzed meg magad akkor idalis lesz :)
  • N0S
    #22
    ilyet minek kell csinalni?
    ott van a tobbi telefon.. valasszanak azok kozul, ott is van egy ket nekik valo.
  • Alec
    #21
    a cikkben szereplőket
  • t0mmy #20
    a verut mondod?
  • Alec
    #19
    jól néz ki, főleg a barna
  • t0mmy #18
    nézzétek meg a Vertu telefonokat! bőr és nagyon szép... nagyon jó fogása van pont a bőr borítás miatt!
  • brueni
    #17
    olvasd el az aprobetus reszt is.
    ezeket az adatokat csak optimalis esetben tudja teljesíteni.
    pl leteszed az adotorony elé és senki nem hívja a telefont, nincs hattervilagitas, nincs toronykeresgeles, roomingolas, nincs hívaskezdemenyezes.
    tehat minimalis aramfelvetel mellett teljesulhetnek ezek az ertekek.
    de nem szabad oket keszpenznek venni.
  • craesh
    #16
    vazzz :DDDDDDDDD
  • craesh
    #15
    hát ez az :)

    p**ci-fon
  • Picivizipaci
    #14
    6 óra beszélgetési idő ! és ez 1 női telefon? Volt a tervezőknek valaha is csaja?
  • el bruja
    #13
    hát ha van olyan nő akinek ez tetszik...
  • Mr Csé
    #12
    fasz formáju mobilt a nőknek
  • lazly
    #11
    Akkor nem tudsz rendessen aksit formazni. Egyaltalan tudod hogy mi az? :) (Nem baszogatasbol)

    En PDA-Telokat szeretem, P910i azokhoz kepest egy zsebbarat kis gombostuhegynek tunik. :) Ha jol emlekszek 100g alatt volt a sulya, pl... ;)

    Udv!
  • Evogordon
    #10
    Haverom apjának van olyan. De már az ablakon akarta kibaszni mert könnyen tönkre megy az a lehajlítható billentyűnek az érintkezője...ráadásúl fél tégla!
  • aaaaa
    #9
    Jó is a bőrborítás... kb. 1-2 hónap használat alatt lekopik, baromi ocsmányul fog kinézni, és már lehet is venni az újat. :)
  • Anteris
    #8
    "273 óra készenléti és 6 óra beszélgetési..."

    én még soha a büdös életben nem találkoztam olyan telefonnal ami akár megközelítette volna is ezeket a csudálatos értékeket.
  • Neerpelt
    #7
    "...kamerával felvett képeket módosítani lehessen. Ennek köszönhetően perceken belül kiderül a portréfotók alapján, hogy valakinek a barna, a szőke vagy éppen a vörös haj és melyik frizura áll jól."

    Az én telefonomban is van ilyen funkció, mégsem erre találták ki. Vagy de?
  • Omega
    #6
    Férfi változatban nem lesz ez a telo ?
  • Kandurex
    #5
    Nőnek érzed magad?
  • Darth Sith
    #4
    ez egy hányadék telefon. SE P910i rulz! :)
  • Cat #3
    fetisisztáknak tökéletes.
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Abból indultak ki, hoyg a nők szeretnek bőrborítást érezni a markukban (is)?! :D
  • 0ppika
    #1