10
robot harc a discovery science-n
  • bigapó
    #10
    na most ez az ami a Reality Tv-n is megy? mer hangzásra ugyanaz és az tényleg jó műsor. néha nagyon vicces robotokat mutatnak, aminek lényegében semmi esélye a győzelemre, de azért akadnak meglepetések is. egyébként minden tiszteletem ezeké a "zseniké", két csavarból meg még pár alkatrészből kész csodákat hoznak létre:)) mindig nézem amikor tudom.
  • Beast Machine
    #9
    Szerintem ezek nem robotok, hanem néhány extrább cuccal felszerelt távirányítós autók.
  • bigfoot
    #8
    igen:),bár sok kárt nem tesznek:),bár néha feltartják a robotot

    egyebként kár hogy nincsenek keményebb csaták!mert amit még régebben láttam hasonló műsort abban kurva kemény csaták voltak ,fegyverekkel meg minden itt viszont szinte sosincs fegyveres csata
  • badsco
    #7
    Ebben van az, hogy JÖNNEK A PATKÁNYOK !!!!!!! ?
  • bigfoot
    #6
    szerdán és csüt megy ,több időpontban
  • Shiwo
    #5


    pár részt én is láttam..mondjuk a végére többször sikerül odakapcsolnom, mint az elejére :(
  • bigfoot
    #4
    jah,
    1 héten megy le 1 rész most jár a 2. évad 2 részénél
  • Csabesz6
    #3
    lálamugy láttam régebben 1-2 részt, tök buli
  • Darkoo
    #2
    Nagyon jó kis műsor

    "A robotoknak mindegyik részben több feladattal kell megbirkózniuk, például versenypályán mérik a gyorsaságukat, meg kell semmisíteniük egy céltárgyat" -->pl. Jon Connort
  • bigfoot
    #1
    Részben tudomány, részben harc, de teljes egészében szórakozás. A sorozatban különböző helyeken gyártott csúcstechnológiás robotokat láthatunk. A 'Robotika' bemutatja a robotok építőit, ahogy tervezik és összeszerelik ördögi gépeiket. A nézők képet kaphatnak arról, hogyan birkóznak meg az egyes szerkezetek azokkal a rendkívüli körülményekkel, amelyeket a producerek teremtettek, hogy elválasszák a gagyit a világszínvonaltól. Mindegyik részben négy versenyző méri össze egymással a tudását a sebesség, az erő és a stratégia terén egy különleges arénában. A robotoknak mindegyik részben több feladattal kell megbirkózniuk, például versenypályán mérik a gyorsaságukat, meg kell semmisíteniük egy céltárgyat, és navigálniuk kell egy rejtett akadályokkal nehezített bonyolult labirintusban. A 'Robotika' alkotói meglepetésként 'külső erőket' is bevetnek, váratlan olajfoltok, tűzfalak, vízáradat és jégeső nehezíti a robotok dolgát. Győzzön a legjobb!

    szerdán és csüt meg a discovery science csatornán,sztem elég jó kis műsor,igaz amiket még régen láttam ilyen műsort abban több volt a csata és jobb fegyvereik voltak a robotoknak