11
by Sony Pictures
  • Prince of Máté
    #11
    nekem megvan DVD-n
    Nem elég h szélesvásznú, de még abból is fekete pár centi az aljá és a tetején:S
  • Kanál
    #10
    egesz jo kritikat kapott
  • Kanál
    #9
    click elott volt egy 10 perces promo a filmrol, hatoo a Talladega Nights kicsit jobban felkeltette az erdeklodesemet az biztos. kovetkezo hetekben ugyis "felnottebb" filmek jonnek ki sazl lehet jot tesz neki, garfield 2 ugyis vergyenge ^^
  • EmThor
    #8
    yahoo-ról... pl...

    aztán kikövetkeztetem hogy ez jó-e vagy nem? :D meg persze másoknak mi a véleménye...
  • Amse
    #7
    aha. ilyen infokat honnan szedsz mellesleg?
  • EmThor
    #6
    nem volt túl erős hétvége, a karib tenger kalózai 2 így is tarolt 35 millával lett az első helyen, az közepes.

    a 20 milla körüli kezdés teljes moziszámban általában gyenge ahogy eddig tapasztaltam...
  • Amse
    #5
    És az gyenge? :)
  • EmThor
    #4
    EmThor moziguru.freeblog.hu oldaláról a bevételi elemzésből:

    [i]"A Monster House lett a 2. (22 milla, gyenge!)..."
  • Amse
    #3
    nekem elég az, hogy én várom, csak gondoltam dumáljunk róla, de hát nem...:)
    nekem nagyon bejön ez a fajta "rajz".
  • mesor
    #2
    Úgy látszik ezt nem várják annyira az emberek.
    :)
  • Amse
    #1


    Emthor moziguru oldaláról:
    "3 gyerkőc rájön, hogy a szomszéd ház valójában él, lélegzik és egy szörny! H0ly sh1t, most mi lesz, kérdezni az egyszeri mozinéző?! Aztán már nem ennyire "derűlátó", amikor meglátja a noname készítő gárdát meg, hogy egyedül a jófej Steve "A sziget, Con Air" Buscemi neve dereng ismerősen a stáblistából... Na jó jó, itt van még Jason Lee is a My Name is Earl mindenki által imádott főhőse, szóval +1 jó pont.

    Nálunk Augusztus 17-től lesz a mozikban.

    Hivatalos oldal
    Trailer