Kiefer Sutherland a Simpson családban

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7
Mert nem igaz.
Egy idõben Románok voltak a kifestõk, aztán volt itt magyarban is, de végül csak kivitték keletre. Talán a második vagy harmadik sorozatot festették itt nálunk.
Amúgy elég, ha végignézed egyszer az összeset, az ilyen dolgokat magad is láthatod, mert ki van irva a stáblistában.


más:
Homer nem alkesz, de vannak problémái az ivással (Duff). És miért nem olyan irja a cikket, aki tud is róla irni???? GRRR

<#boxer>

Ha már kivan a faszod az idióta szignókkal csinálj te is egyet.

alkess
#6
Damn it! Mit keres ott?<#wow3>

#5
miert nem irjak le, hogy magyarok keszitik a simpsonst???
Sanyix
#4
JUJ csak nehogy összeakadjanak Jack Bauerrel éppen akkor amikor a világot menti meg, mert félõ, hogy megkínozza õket(bár nem akarja, de kellenek a válaszok "MOST!").

Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)

#3
Azert Homer nem egy alkoholista viszont nagy luzer az igaz. /Bocs az ekezetekert./<#wilting><#wilting><#wilting>
#2
Yeah.
Apokrif
#1
Jack Bauer már a Simpsonban is 😄