85
Elveszett és megtalált régi kocsik
  • Harly18
    #45
    50-es évekból való Bogár :(
  • Harly18
    #44
  • Harly18
    #43
  • Harly18
    #42
  • Harly18
    #41
  • SötétBarom
    #37
  • Harly18
    #36
  • Harly18
    #35
  • Harly18
    #34
  • Harly18
    #33
  • Harly18
    #32
  • Harly18
    #31
  • Harly18
    #30
    Viszonylag sok bogarat szoktam énis látni, amik évek óta mozdulatlanul állnak egy ház udvarán, s láthatóan porfogónak vannak ott. Vannak akik nem akarnak megválni tőlük érthetetlen okból, de van aki igen. Ezért is érdeklődök, mert hátha valaki tud valahol egyet....
  • Harly18
    #29
    Bogárra főleg :) A kora végülis mindegy........
  • Pheel
    #28
    Most adtam el a haver Golf 1 TD-jét. 1983-as volt :)
  • Amse
    #27
    Nekünk ilyenek vannaek, de használjuk mind:
    Bogár, Golf1, T2
    :)
  • SötétBarom
    #26
    Bogár, Golf1, T1?
  • Amse
    #25
    milyen VW-re gondolsz meg milyen régire?
  • Harly18
    #24
    Esetleg ha valaki lát régi VW-t vagy mást valahol az út mellett vagy egy kertben rohadni, akkor az betehetné ide vagy küldhetne privátot, hogy hol található...Esetleg egy kép is jó lenne, de nem vagyok telhetetlen... :)
  • SötétBarom
    #23
  • Amse
    #22
    és ilyen szép lehet...
  • SötétBarom
    #21
    Találtam egy ilyet használtautón:

    Ford Taunus 1964
  • Pheel
    #20
    82ben, de amúgy ja ;-)
  • Vlala #19
    Az Év Autója volt '81-ben.
  • Zsolti9014
    #18
    Nekünk volt egy 28 éves Lada 2101, de sajnos már nem tudtuk fenntartani.
  • Pheel
    #17
    Nekem van egy 20 éves Renault 9-esem, ami szeptembertől feleslegessé válik. Akkor érkezik az új autóm. ;-)
  • Harly18
    #16
    Ezt én is ismerem. Ilyenekre gondoltam.....
  • cenobite
    #15
    90%-ban L&F Bogár, de akad néhány egyéb csemege is.
  • Zsolti9014
    #14
    Sztem jó kezdeményezés ez a topik.
  • ngcsnet
    #13
    itt a szomszéd utcában a kertben áll egy 1000mb elhanyagolva + egy warszava
  • Harly18
    #12
    Valahogy így, igen :)
  • Vlala #11
    Szerintem az olyan régi gépcsodákról szól a topic, amelyek mondjuk 30 éves használat után tyúkólként végzik egy kertben, pedig egy restaurátornak vérzik érte a szíve...
  • Roger6
    #10
    Értem. Hát, te tudod...
  • Harly18
    #9
    Ha valaki nagyon elszánt és nagyon meg akarja szerezni, akkor meg lehet tudni, hogy kié. De itt olyan kocsikról is szó van, hogy valakinek a garázsában vagy kertjében lévő régi kocsiról is, amit simán meg lehet venni, mert lehet tudni, hogy kié...Én is láttam már pár ilyen, utcára kirakott kocsit, s kis kérdezősködés után megtudtam ,hogy kié....Az mindegy, hogy fizentek érte vagy sem. A lényeg, hogy meg lehet menteni, ha csak alkatrész gyanánt még akkor. Csak jobb lehet annál, hogy elrohadjanak....
  • kulabácsi
    #8
    na ez jó topik, sok autó lesz megmentve, de nem sokért fizetnek!! :D
  • Roger6
    #7
    Te figyi! Egy elhagyott autót hogyan vesznek meg? Úgy értem, ki a fenéhez mennek oda, hogy megvegyék, ha csak ott hever az út mellett?
  • Vlala #6
    Nagyon szép gondolat! Régiu Skoda MB 1000-esről tudok is, majd "véletlenül" arra fogok járni. :)
  • Harly18
    #5
    Köszi! Különben külföldön is vannak ilyen oldalak, amik ezzel foglalkoznak, s így nagyon sok régi autó menthető meg....
  • Amse
    #4
    értem.:)
    namajd ha mostantól látok akkor egyefene lefotózom és még fel is rakom ide :)
  • Harly18
    #3
    Ha közzé van téve róluk kép, s hogy hol találhatóak, talán van aki megveszi, felújítja, s így nem ott fogan elrohadni ahol éppen vannak, hanem "újjászülethetnek" :)