14
Futó program lementése a memóriából
  • Doomista
    #14
    erre is való a patch ...
  • alert
    #13
    Már elmondta hogy nem játékot akar izélni :) Amúgy szerintem se olyan egyszerű ez a dolog. A softice-os srácok biztos tudnának alkotni valamit de szerintem egy mezei programmernek nagy kihívás, különben már lenne ilyen program...
  • zeli
    #12
    hát a problémádra félig tudok választ adni:D
    ijen, hogy futó progi mentés, szerintme nincs(vagyis én nem hallottam róla), de ha
    játékot akarsz izélni, próbáld meg az Alcohol 120%-ot:D [jobb ötletem nincs, szorri]
  • Sadist
    #11
    Ráadásul normális esetben az oprendszer nem is fogja engedni, hogy más process memóriaterületét piszkáld :)
  • Schwarz
    #10
    hát commodore plus4en meg 286on dos alatt még bártan nekifogtam egy ilyen feladatnak :)
    windows alatt szerintem reménytelen, szanaszét hajigált komponensek miatt
  • PetruZ
    #9
    Ez így nem fog működni, az egész gépet le kellene mentened. Erre csak egy megoldást tudok: VMWare. A benne futó virtuális XP kompletten lementhető és ugyanabba az időpillanatba visszaállítható. Csak egy baj van vele: ez esetben a Direct3D teljesen és az OpenGL egy része elfelejthető.

    Esetleg próbát tehetsz a ProcDump nevű okossággal, de az eredmény több, mint kétséges.
  • gameplusz
    #8
    Crack-kel nem lehet pl. online játszani.
  • Sanyix
    #7
    Nincs má ezekhez crack? Azzal egyszerűbb.
  • Dodo55
    #6
    7000 forint a Sunrise, a sima meg 3000, és valamelyik károsodik, akkor vehetem meg újra a sf miatt :(

    De sok másra is nagyon jól jönne ez a lementés, pl internetböngészőt lementeni, vagy olyan játékot, amiben nincs mentés, stb...

    Régen játszottam valami emulátoros Sonic játékkal, abban az emuban volt ilyen lementés, és azt használtam mentésnek :)
  • Dodo55
    #5
    Eszembe jutott, hogy így megkímélhetném 2 eredeti starforce-os játékom cd-jét :).
    Megvárnám míg végigmegy az ellenőrzés, utána meg lementeném.
    Igaz azt hallottam, hogy ilyen lementések és piszkálásoik ellen is véd, de a TrackMania-n és a Tm Sunrise-on 3.3 és 3.4 van, azok remélem még nem védenek ez ellen.
    És még sok másra is jó lenne, szóval nem csak ezért.
  • blackgamer
    #4
    végülis a Windows is lementi valahogy amikor hibernálja a gépet, és onnan folytatja utána a működést
    de jobb ha körülírod a problémát
  • Dodo55
    #3
    nem ahhoz kell.
    sok dolog van, amihez jól jönne.
    úgy lenne jó, hogy amit lementek, annak később tudnám folytatni a futását.
  • blackgamer
    #2
    API függvényekkel bele lehet piszkálni progikba és lehet adatokat kimenteni
    nem tudom konkrétan mire gondolsz
    amúgy láttam a portalos progidat a jatekfejlesztes.hu-n esetleg ahhoz kell?
  • Dodo55
    #1
    Létezik olyan program, amivel egy futó programot le lehet menteni?
    Kerestem googleben mindenfélére(process saving, process saver, memory saver, memory saving, stb) de nem igazán találtam semmit.