83
Autó kereskedők
  • atis0418
    #83
    Üdv mindenkinek! 1-7 évad szinkronosan, rendszerezve elérhető a www.microbit.eu torrent bázison. Akinek van ismerőse, aki be van ott regelve, az kérjen egy torrentet, nem szokták kiszűrni a más IP-re irányuló letöltést. Én most szedtem le és minőségileg elég jó. Egy-két rész gyengébb és a hang beugrál, de ez piti dolog.
    Sok sikert!
  • geo24
    #82
    Sziasztok! Meg van valakine 1-7. évad valamennyi epizódja szinkronosban? Nagyon köszönöm előre is!
  • raczger
    #81
    Ha valaki tudja honnan lehetne megszerezni az 5. évadot szinkronosan az írjon pl pü-t, köszi! :)
  • Csuhai G
    #80
    Hamarosan új részekkel a Discoveryn ! :) A reklámja már megy.
  • zoolee
    #79
    Aszittem már, hogy te vagy CSOCSO.^^
  • adamcsorba
    #78
    Köszi a segítséget.
    Gyébként én az EGYIK győri Csocso vagyok...;)
    Üdv
  • zoolee
    #77
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://thepiratebay.org/search/Wheeler%20dealers/0/3/100,200,300,400,600


    Én ezeket találtam.
    Am te az a CSOCSO vagy??
  • adamcsorba
    #76
    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni: szükségem lenne a sorozat lehető legtöbb -ha lehetséges az összes- részére, de sajna sehol sem találom őket!
    Ha módotokban áll légyszi..., előre is köszi minden infót!
    Üdv
    Csocso
  • Zsolti9014
    #75
    nekem is elküldenéd priviben?
    köszi
  • hunbasser
    #74
    nekem is jöhet :)
  • Csuhai G
    #73
    Privi ment.
  • zoolee
    #72
    Torrent.
  • Opelfan
    #71
    Sziasztok!

    Remélem van még itt valaki...

    Nem tudjátok, hogy hol lehetne megszerezni ezt a sorozatot?
  • Harly18
    #70
    Akkor MX-5. Nem vagyok egy nagy Mazda szakértő :)
  • zoolee
    #69
    ööö....
    RX 5???wow, én csak mx5 röl took.
    Nemtudom, hogy az elejétől nézted e a topikot, de úgy emléxem mintha vlala azt mondta volna, hogy valakije egy fastő ember és kocsikat fest...
    Sztem ha privibe megkérded megmonnya neked.
  • Harly18
    #68
    Új részek vannak ha minden igaz. Legalábbis nem látam eddig a mazda rx-5-öt. Klassz kis sorozat ez, lehet egy picit tanulni is belőle, bár ez a tipikus eladás előtt kicsit felújitjuk, ami valahol egy picit rossz dolog is, bár erre épül a sorozat. Mert ok, hogy Ed műszakilag is rendbehozza, meg festi itt-ott, de ha flakonos festékkel fújkálja, akkor nem tudom, hogy pár év múlva is olyan jól mutat-e... Egyébként nem tudjátok, hogy milyen anyag az, a mivel a rozsdát bekeni, az megkeményedik, megállitja a további rozsdásodást és arra viszi fel a gittet. Pl.: a mazdánál is ez volt....
  • zoolee
    #67
    Pff...
    Akkor kb 3-5 ig lehet amikor elfoglalt vagyok....
    De azt toom...
    HÉTVÉGÉN 9 KOR VAN....
  • zoli122
    #66
    de én szoktam látni néha de mindig csak a végére érek oda :S
  • zoolee
    #65
    ööö...
    Mostanában??
    mostanában nincs.
  • zoli122
    #64
    ez a műsor mostanában mikor van?
  • zoolee
    #63
    Ez a mai porsche 911 targa is jó volt.
    De kináncsian várom a következőt.
    1450 font az majnem 700 e ft.
    annyiért már én is güriznék egy hónapot.
    No meg jó muris lenne az az 1 hónap.
  • hunbasser
    #62
    1450 font haszon,nem rossz.
    szombatonként meg még a nagyon régi részek voltak,ahol 600 meg 400 fontért vásároltak kocsit -.- azt nem is volt akkor még sok zséjük
  • zoolee
    #61
    Bajjéééé.XD
    6000 font a limit.
    Kíváncsi leszek a holnapira.
  • hunbasser
    #60
    sztem ez meg pont h régebbi.mostanában régebbi részeket adnak,amikor még kisebb költségvetéssel dolgoznak

    szerk:lehet h mégsem :D
  • zoolee
    #59
    Hááá. behalok...
    Ujjrészek vannak.
    Most egy porschét csinálnak!!!
  • zoolee
    #58
    Jaja.900 font az ~400000 ft.
    Az zsír.
  • hunbasser
    #57
    MOST MEGY,NÉZZÉTEK!!!
  • hunbasser
    #56
    most lett vége a wheeler dealersnek,egy mazda mx5-öt vettek 1600 fontért,felújítással együtt kicsivel többe mint 2700-ba került.3600-ért adták el,tehát majdnem 900 fontot nyertek,ami nem rossz.
    sajnálom,h nem szóltam,de amikor felkeltem,egyből bekapcsoltam a tv-t,és meglepetésemre láttam,h kezdődik az autókereskedők.
  • Csuhai G
    #55
    Szerintem a srác úgy értette, hogy mire mindent megcsináltak, megvették, eladták, stb...! De ezen ne vesszünk össze! :)
  • hunbasser
    #54
    "mert 1 autójuk ~1 hónap amíg elkészül."
    itt csak az elkészülésről írtál,a keresésről meg az eladásról nem.ezért csodálkoztam.egy átlag autószerelő is 2 hét alatt megcsinál egy kocsit
  • Csuhai G
    #53
    Jaja! Ez nem 1-2 hetes munka...
  • zoolee
    #52
    Ja áltban a keresés,eladás ~10 valós nap + szerelés + beszerzés.
  • Csuhai G
    #51
    Hát azért gondold el, hogy nem úgy megy, mint a filmben! Egyből talál egy JÓ autót, rögtön ott terem az autónál, máris nekiáll Ed, az alkatrészeket rögtön be tudja szerezni a kereskedő, ahogy felnyomják netre rögtön jelentkeznek érte, rögtön ott is terem a vevő és eladják...! Ez azért hosszadalmas munka! Alkatrészeket gondolom előre meg kell rendelni, stb,stb,stb...
  • hunbasser
    #50
    1 hóónap???? most nagyot csalódtam bennük :( azt hittem,h azért 1(max 2) hét alatt lezavarnak egy autót...:(
  • zoolee
    #49
    Loll...

    Ezek a satnya próbálkozások......XD
    Na mind1 az a lényeg hogy most már nem lesz több mert 1 autójuk ~1 hónap amíg elkészül.
    És volt 8 rész meg 8,9 hónap.
  • Csuhai G
    #48
    Hát igen, de nincs sehol fennt! :(
  • hunbasser
    #47
    bazz...:S akkor tölteni kellene részeket,nehogy addig is éhezzünk :)
  • Csuhai G
    #46
    Én is kerestem már, de sajnos sikertelenül! :(
    A jövő héten sem lesz! Szerintem megint 1 ideig szüneteltetik!
  • hunbasser
    #45
    a műsor mostmár hétköznaponként 23:00-kor van,de asszem tegnap sem volt meg ma sem lesz,remélem a jövő héten minden nap 23:00-kor fog menni :)
    az első részt még én is nyáron láttam,már az első látott rész nagyon megtetszett

    kerestem torrenten részeket,de volt 1-2,és persze 0 seeder...tudtok egy helyet ahonnan le lehetne szippantani az összes részt? :)
  • hunbasser
    #44
    /fav :)