35
Kihasználhatóak-e a tizenéves lányok?!
  • t0mmy #1
    tehát szerintetek kihasználhatóak a tizenéves lányok? igazából bármilyen tekintetben?!

    Figyelmbe lehet venni a családi körülményeket, az elamerikanizálódást stb...
  • Galy
    #2
  • t0mmy #3
    egy kis előzmény!
  • flashpointer
    #4
    hát most mire gondolsz arra hogy beszokatják őket a plázákba meg mekikbe meg ilyenek vagy arra hogy érzelmileg?
    amugy a válasz mindekettőre az hogy nem.-részemről-
    persze mindig vannak szar emberek akik direkt ilyen lányokat keresnek h kihasználják őket
  • t0mmy #5
    olvasdd el az előzményt szerintem, de kb ilyesmi! :)
  • flashpointer
    #6
    ja ok először az előzményt kellett volna beirni
  • Shadow_THH
    #7
    ?
  • Cat #8
    elolvastam.

    Véleményem: simán. A mai lányok olyan buták, hogy rájuk fér a dolog, másrészt erre vágynak, ettől lesznek nagylányok. Ha akarják, hát miért ne - még senki nem halt bele. Több száz éven át már 14 évesen megházasodtak a gazdagabb lányok, nem lett belőle semmi baja az emberiségnek.
  • t0mmy #9
    jójó csak későn vettem észre hogy igy nem igazán érthető mindenkinek... :S
  • Takezó
    #10
    nem tudhatod, hoy milyen hatással lesz ez a jövőjére nézve -.-
  • Cat #11
    no meg az is nagyon hozzátartozik a dologhoz, hogy a mai tizenéves kislányok ISZONYATOSAN jól fejlettek testileg, nemtudom hogy ez a táplálkozás, vagy más miatt van, de félelmetes. Régen nem így volt, de ma már olyan teste van egy 14 évesnek is, hogy ihaj.
  • t0mmy #12
    és ha ő akarja??
  • Cat #13
    egyszer tul kell esni rajta, szerintem annyira mind1 hogy 16 évesen dugják meg egy hangfal mögött, vagy 17 évesen egy kanapén.
  • t0mmy #14
    igen erről beszélek!
  • Shadow_THH
    #15
    van már tokio hotel topik!
  • flashpointer
    #16
    jaja ha valaki van olyan hogy azt hiszi neki ez kell akkor hát csinálja.
    de amugy lehet hogy a csajok korábban érnek mint a fiuk,de sztem még 20 évesen sincs mindenki tisztában azzal amit tesz.
  • t0mmy #17
  • [HUN]PAStheLoD
    #18
    a válasz a kérdésedre: persze, hisz azé' vannak, nem? :]

    másrészt mi számít neked kihasználásnak?

    pl. péntek, buli .. 3 vodka a csajba aztán irány a wc/lakás/kocsi/etc.. másnap a nevére se emlékszel.. ez sima ügy, aki 3 vodkától kidől , az megérdemli
  • t0mmy #19
    na azért az a 20 egy kicsit sok nem?? én relativ korán 14 éves voltam amikor először szexeltem... az korán volt de azért 20 évesen szerintem ILLIK tudni hogy mi a helyzet!
  • [HUN]PAStheLoD
    #20
    mint a vicc az oviban, tudod: olyan a teste mint egy 8 évesnek :P
  • Shadow_THH
    #21
    szerintem kidőlt embert kihasználni nagy parasztság

    sokszor ápoltam már blackoutos lányt és azokhoz soha egy ujjal hozzá nem értem, főleg azért mert tudom milyen érzés kiütve lenni és együtérzek :D szóval olyat aki a padlón van inkább ápolni tessék, jót tesz a karmátoknak
  • [HUN]PAStheLoD
    #22
    jó, hát aki 20 évesen ennyire BU-TA .. az tényleg megérdelmi (jobb lenne sterilizálni :|)
  • t0mmy #23
    (igen erről van szó)

    csak vannak akik moráisan közelitik meg ezt a dolgot... :S
  • Shadow_THH
    #24
    akkor nem mindegy neked ha kb annyi idős vagy mint a csaj akkor az miért lenne kihasználás
  • t0mmy #25
    nem kidőlt, magánkivüli, magáról nemtudó lányról van szó... :D
  • t0mmy #26
    én 22 vagyok

    jééé az tényleg majdnem annyi!!! nem baj! :D
  • Shadow_THH
    #27
    ja aszittem 15 +1-2 év vagy sry :D
  • t0mmy #28
    pfff nyazsgem! :P
  • gazgoblin
    #29
    És ha a kislány 12évesnek hazudja magát pedig csak nyolc?

    Amúgy meg komolyra fordítva egyetértek shadow-val....
  • t0mmy #30
    12 évesen azért még büntetik!! ez olyan 14+ -os dolog!
  • [HUN]PAStheLoD
    #31
    nemcsak hogy parasztság, de pl. amerikában az alkoholt felvették több államban a date-rape drugs (randi-megerőszakolás drogok .. lol) listájára. más kérdés, hogy elég hülyén implementálták a dolgot.

    velem is volt már, hogy barátosnék kicsit felöntöttek a garatra, aztán jajj a hajam, jajj a fejem :))
  • flashpointer
    #32
    bakker nem 20 évesen szexelj elsőre nem azt irtam.
    kezd amikor jolesik :)
    hanem arra gondoltam hogy pl beiszik,megreszelik,aztán után jut eszébe hogy éleeht nem is ezt akarta
  • akyyy
    #33
    nem láttám még érett nőt -.- élőbe
  • [HUN]PAStheLoD
    #34
    tudtommal magyarországon 12 év a "beleegyezés kora" ..
  • Punker
    #35
    Kereső!