482
Eureka (TV)
  • Zomil
    #202
    huhh ez nagyon jó lesz, már alig várom :D
  • Andr0
    #201
    jaja érzem hatalmas lesz:D
  • Totti5
    #200
    Jo of the Dead :D:D:D:D:D:D:D
  • Andr0
    #199
    már csak 1 hónap :D

    Trailer

    Jo a terminátor:D vájuk!!
  • Zomil
    #198
    csak 8 rész lesz? :(
  • MerlinW
    #197
    2010-Jul-09 Eureka 04x01 TBA
    2010-Jul-16 Eureka 04x02 TBA
    2010-Jul-23 Eureka 04x03 All The Rage
    2010-Jul-30 Eureka 04x04 The Story of O2
    2010-Aug-06 Eureka 04x05 Season 4, Episode 5
    2010-Aug-13 Eureka 04x06 Season 4, Episode 6
    2010-Aug-20 Eureka 04x07 Season 4, Episode 7
    2010-Aug-27 Eureka 04x08 Season 4, Episode 8
  • Zomil
    #196
    Kösz mindkettötöknek :)
    Akkor már nem kell sokat kibirni.
  • Cat 02 #195
    09-Jul-2010 Eureka 04x01 TBA

    Nálam ez (bár szerintem ua a kettő, csak időeltolódás)
  • Andr0
    #194
    nálam 7hó 8-a van felírva:D
  • Zomil
    #193
    Hm ennek mikor kezdödik az 4. évada? Nem mostanában kéne? :)
    Teljesen megfeledkeztem már a sorozatrol :D
  • Andr0
    #192
    remélem hogy Zoe-t nem írták ki ;) de most hogy Tess elmegy újra jöhet az Allison-Jack kavarás... így a 3. évad eléggé szét esett az utolsó pár részre, de lássuk mi lesz a 4. évadban^^
  • velias9
    #191
    Ez az!
    Egy isten vagy!

    Köszönöm.
  • Cat 02 #190
    Segway ?
  • velias9
    #189
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül, hogy mi annak a kétkerekű, egyszemélyes járműnek a neve (vagy a típusának a neve), ami úgy működik, mint egy roller, csak nem egymás előtt, hanem egymás mellett vannak a kerekei, gumikerekei vannak, motoros hajtású és néha lehet látni, hogy a sorozatban az utcán elmennek vele a szereplők háta mögött.

    Előre is köszönöm!
  • Monoton
    #188
    Én úgy tudtam a SyFy legnézettebb sorozata, a 4. évad már borítékolva volt jó ideje.
  • MerlinW
    #187
    Jó ideje pengeélen táncol a sorozat, így örüljünk, hogy egyáltalán lesz még:)
  • Shiwo
    #186
    nekem csak most jutott el a tudatomig...akkor a múlt heti rész volt az évadzáró ? valahogy nem volt olyan évadzárós hangulata..de tán még nem is volt olyan emlékezetes rész..
  • gaborvezer
    #185
    Szerintem az Eureka nagyon jó kis sorozat, de hogy egy fél évadra egy évet kelljen várni, hát elég balfaszul van megcsinálva az biztos! Amúgy az évadzáró szerintem sem volt vmi jo semmi évadzárós nem volt benne!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nemtudjátok mi lesz Zoeval? Leszerződtették továbbra is vagy télleg elmegy és nem lesz benne a 4. évadban??
  • stargatelost
    #184
    hát ez az évadzáró elég semmilyen volt. a történet is a gyengébb epizódok táborát erősíti, és cliffhangert sem kaptunk. kicsit csalódott vagyok emiatt, de örülök hogy lesz negyedik évad :D :D
  • Trisztin
    #183
    az eureka egy jellegzetes nyári sorozat (vidám és nem kell túl komolyan venni)... vajon miért helyezik át?talán valami új felvezetésének akarják?
  • Monoton
    #182
    Vagy még az sem, én 2011 januárra tippelek.
  • Trisztin
    #181
    nyáron kezdődnek a forgatások?
    akkor lehetséges,hogy őszi vetítés lesz???
  • wander01
    #180
    nagyonnagy :D áve euréka
  • Totti5
    #179
  • MerlinW
    #178
    4. évad berendelve, kis csúszással, nyáron kezdődnek a forgatások.
  • Cat 02 #177
    Na, már van is angol felirat.
  • Kiado
    #176
    Ha valaki esetleg tudna adni rapidshare-t 1. és 2. évadhoz big thx-et kapna :D
  • Monoton
    #175
    Én nem rég kezdtem el nézni a sorozatot, most tartok a 3x05-nél. Nagyon jó, bár a 2. és 3. évad kicsit gyengébb lett sztem :)
    Kérdésem, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a konzorciumos szálat visszahozzák majd, pl. arra a jelenetre gondolok amikor az első évad végén Beverly egy eltorzított hangú ismeretlennel beszél, aki valószínűleg a GD-nél dolgozik.
  • Cat 02 #174
    12-Sep-2009 01:00 Eureka 03x17 Have an Ice Day
  • Shiwo
    #173
    most hétvégén nem volt rész, vagy mi ? ilyenkor már fent szokott lenni neten -.-
  • ksirozi1992
    #172
    ha te mondod
  • Totti5
    #171
    Miről beszéljünk?:) mindegyik rész egy kincs és rettentő hangulatos és remek a story, mindenki nézi szrogalmasan és várja a következő hetet. Majd ha befejezik akkor lesz sírás rívás és pár napig élni fog a topik:) aztán ennyi volt.
  • Cat 02 #170
    Angol volt már mikor kérdezted, magyar meg van már most.
  • ksirozi1992
    #169
    mindenkinek kösz a válaszokat asszem egy kicsit lepukkant hely lett ez a fórum talán meg kéne szüntetni
  • ksirozi1992
    #168
    szasztok
    tudtok valamit a 3. évad 16. részének a feliratáról?
    előre is kösz az infókat
  • Cat 02 #167
    Ő szerintem emlékszik rá. Csak most nem lenne értelme felhoznia.
  • stargatelost
    #166
    egy kérdés merült fel bennem az utóbbi két epizód kapcsán.
    szóval ugye volt az időutazás az első évad végén, amire a második évad első részében csak Henry és Jack emlékezett. Úgy emlékszem Henry csinált valamit, így Jack elvesztette ezeket az emlékeket, de arra nem emlékszem, hogy Henry is, vagy ő máig emlékszik arra az alternatív jövőre ?
    :D
  • Cat 02 #165
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    It's one of ours


    EPIC !!!
  • Totti5
    #164
    ledaráltam az összes új részt 2 nap alatt, örökké eltudnám nézni ezt a sorozatot, remélem lesz még pár évada:)
  • Trisztin
    #163
    nem bántásból,de tegnap 11.e volt...ami azt jelenti,hogy a 10én megjelent felirathoz képest megvolt az egy nap...

    én úgy tudom,hogy az írott/iratlan megállapodás szerint egy nap a felirat megjelenése után a spoiler jelző elhagyható... (legalábbis azokban a fórumokban ahova én járok)