15
  • perempe
    #15
    Mindenképp jó volna egy portré is a képek közé, hogy lássuk, hogy a bőrszín hogyan jelenik meg...
  • Yeltzin
    #14
    ha videokamerát keresel, akkor a második ajtó balra, ez fényképezőgép teszt ;)

    (megértem, hogy szempont a videórögzítés, de nehogymár elsődleges legyen)
  • Yeltzin
    #13
    mongya, mi a gongya :)
  • BiG G
    #12
    Kezdő próbálkozásként felfogva nem olyan szörnyű a kép szerintem. Okos dolgokat ki lehet hozni a dologból, ha ésszerűen használják fel, én akár dupla zoomoptikás masinákat is el tudok képzelni a jövőben, teszemazt 20-55, és 55-180es optikával, ami összesen már 9x-es zoomot jelent, és nem tűnik számomra lehetetlennek.
    Mindazonáltal nem ezek a gépek lesznek a vezetők, de az elgondolás egy kis kretivitással, és minőségjavítással teljesen életképesnek bizonyulhat a jövőben.
  • gyuri12
    #11
    észre vettem a hibát a panoráma képen!
    más: minek két optika?
  • vaddiszno
    #10
    (mpeg4 24-30 - fps , mert tizenvalahany fps van a regebbi Kodak modelleknel is, a 8xx meg m-jpeg/QuickTime format hasznal.) Csak azt nem ertem h mi az h mpeg4 .mov-kiterjesztessel (QTime) .... tudtommal az .avi kene legyen.
  • vaddiszno
    #9
    Ha mar oda van irva h mas gepet valasztana a tesztelo bacsi, akkor keivancsi lennek h mit es miert. En egy Kodak Z612 - rol almodozom, mert az egyetlen ultrazoomos amelyik mpeg4 formaban tomorit, de meg nem talaltam normalis review-t rola. Ami meg a sokak altal dicsert Canon S3-at illeti, mikor megneztem az SG oldalan a tele-tesztkepet ... hat, van rajta purple fringing boooooven. A Pentax mar nyomatja a DivX-et. ... es ne felejtsem, a nagyobb tesztoldalak ritkan keszitenek ejjeli v belteri tesztkepeket.
  • zseko
    #8
    Én csak azt nem értem (de ezt írhattam volna bármelyik géphez), hogy minek kell a képhez Photoshop?? Innentől kezdve higgyem el, hogy tényleg ilyen képet készít?
  • CSOCSO
    #7
    marmint a nagylatoszoguvel
  • CSOCSO
    #6
    argh.. en azt hittem hogy ez a ket obi 1 kepet csinal osszedolgozva.. valami halalosan alladek nagylatoszogu kepet..
    a tele allas azt jelenti hogy fullosan razoomolva??


    arra lennek kivancsi hogy a normalis objektivvel mennyire kevesebbet lehet latni NEM razoomolva mint a teleobival

  • szacsi
    #5
    nem, ott van az még...
    nézd csak meg figyelmesen a tér mintázatát!
  • Cat 02 #4
    a panoráma képen hol a hiba ? :) (vagy kijavította már ?)
  • Neurotoxin
    #3
    Yeltzin és Blasta hol van??
  • Editthy #2
    dolgozunk az ügyön...
  • rgranc
    #1
    Hova lett a csajszi, aki az előző tesztekben szerepelt? Itt a nyár, bikinis tesztképeket kérünk!