18
The Goalkeeper
  • 4kos
    #18
    Hát nekem nagyon teccik bár utána már valóban kezdett unalmassá vállni a játék h világelső lettem mer semmi kihívás nem volt és monnyuk egy sok kapuralövős és könnyen védős meccsen igencsak megugrasz a világranglistán szal beletehettek volna pár extrát monnyuk formahanyatlást és akkor a skilljeid leesnek egy ideig meg nekem az is furcsa h tizenegyeseket iszonyat egszerű kivédeni odaérsz simán még ha sarokra is van pár meccsgyakorlat után odaér az ember vagy például olyat is belerakhatnának h kisebb csapatban lassabban megy fel a presztizs pont nemis beszélve arról h szerződésből kapsz fizetést és abból extrákat lehetne venni.
  • szanics
    #17
    Jó játék, kár, hogy én is elég hamar - 2. év közben - a világ legjobb kapusa lettem, így pedig már egyáltalán nem élvezetes a játék.
    Livorno -> Parma -> Barcelona, így vezetett az út, de a spanyol bajnoki cím és egy 6 kapott gólos szezon után befejezem.
    Sajnálom, hogy ennyire egyszerű a game, mert nagyon jó az ötlet és a kivitelezés is.
  • Zsolti9014
    #16
    kösz
  • 4kos
    #15
    Sajnos nem :( Igazából csak a Virtual Box Managert de az meg ügye nem focis ha arra gondolsz meg annak a játéknak már van topicja nézz be .)
  • Zsolti9014
    #14
    nagyon kösz, hónapok óta akartam már ezzel játszani, de kódot hiába találtam, nem volt jó, ismersz még ilyen játékokat?
  • 4kos
    #13
    Érdekesek ezek a játékok mer van amelyik nincs 5 megás és sokkal nagyobb élményt nyújtanak egy full grafikás játékkal szemben monnyuk grafika ezekből hiányolható de a játékélmény kárpótol
  • 4kos
    #12
    Na szal ittvan az 1.1.8 és akk ehez találtam serial-t(nekem müxik) szal...
    --------------------------
    Name: www.crackzplanet.com
    Code: DLLKLEIRIM
    --------------------------
    Közbe elértem h első szezonban én vagyok a világ legjobb kapusa :D
    Kaptam ajánlatokat de még maradtam 1 évet,közbe rájöttem h minnél több a presztizs pontod annál magasabb vagy a ranglistán és félévkor ezek feleződnek de még így is vezetek 30 ponttal a második előtt.
  • skristof
    #11
    tőccsetek... lányokat
  • EmIn3m02
    #10
    tőteném :P
  • sapkafej
    #9
    Honnan tölthetném?
  • 4kos
    #8
    Jah azzal én is játszottam Universal Box Manager asszem azse rossz játék bár a foci szerelmeseinek ez jobban való :)
  • Vlala #7
    Nem édes? Egy játék topiccjának a 2. hsz-e a "honnan tölthetném"...
  • bigapó
    #6
    aehhez hasonló kinézetű egy boxolós menedzserprogi, gondolom készítők ugyanazok, azért. lehet kiprószálom...
  • 4kos
    #5
    Hát mit mondjak erre www.google.com oda beírod h The Goalkeeper serial key és jönnek a találatok ;)
  • Vlala #4
    Finom megfogalmazása a "honnantőccsem"-nek. :)
  • 4kos
    #3
    Hát vannak hozzá de nekem egyikse működött szal akinek van 5lete az írja le pls
  • nightsucker
    #2
    Én is kiprobáltam már de arra lennék kiváncsi hogy nem e lehet megvétel nélkül kiprobálni a teljes verziot!Elöre is köszi.
  • 4kos
    #1
    Szal erre a játékra találtam nekem nagyon teccet a neve The Goalkeeper ahol az a feladatunk h egy kapust vezényeljünk át a focikarrierén.Akit érdekel töltse le a demót.

    The Goalkeeper