12300
10528995171446015691.jpg
  • nesster
    #1335
    Ja, jó.
  • Evin
    #1334
    Ha kint lesz a 14-15.rész, akkor lesz fent a javított 13.
  • nesster
    #1333
    Hol lett javitva? Mert nekem nem tünt fel változás.
  • Reyes
    #1332
    Én is:)

    Először azt hittem, hogy a Silnet Hill film lesz, mert csak hallgattam, illetve mondták, hogy egy csomóan eltűntek, etc...Mondjuk még a Silent Hill-t sem láttam:S
  • sweech
    #1331
    én is láttam ^^
  • NuSkool
    #1330
    na adtak 1 4400 promót a tv2-őn pár perce:P
  • Evin
    #1329
    Akkor adok az okosabb szavára.
  • ProGabe #1328
    igen,ő AZ a winnie,remélem nem gond hogy helyette válaszoltam...
  • Kanál
    #1327
    adhatsz -.-
  • Evin
    #1326
    Mond neked valami a sorozatjunkie, mert akkor tényleg (sokat) adok a szavadra?
  • winnie
    #1325
    "Tényleg, azt megvette az AXN. Remélem akkor, hogy nem csak kósza pletyka ez a tv2-s Heroes. "

    A jericho-t már a tv2 is megvette és miért lenne kósza pletyka a heroes a tv2-n. nem pletyka, hanem lesz.

    "Lehet, hogy először a 4400-at akrját felfuttatni. De ha ilyen utemben jön, mint a Surface után a 4400, akkor csak hetek kérdése lehet."

    inkább hónapoké. majd márciusban jön. az uborkaszezonban nem fognak nagy durranást indítani. a 4400 csak filler, nem akarják igazából felfuttatni, hisz elvileg esélytelen.
  • Evin
    #1324
    Képregény 13(javított)-14-15(pár napon belül fent lesz)
  • Gerbill
    #1323
    Tényleg, azt megvette az AXN. Remélem akkor, hogy nem csak kósza pletyka ez a tv2-s Heroes. Már nagyon kíváncsi vagyok a szinkronra.
  • Evin
    #1322
    Lehet, hogy először a 4400-at akrját felfuttatni. De ha ilyen utemben jön, mint a Surface után a 4400, akkor csak hetek kérdése lehet.
  • winnie
    #1321
    nem adnak el fél évadot, de azt azért illene tudni, hogy a csatornák a friss sorozatok zömét már a premierjük előtt, látatlanban veszik meg.
  • Carti19
    #1320
    Pedig eladnak...lásd: Jericho
  • Gerbill
    #1319
    Szerintem fél évadot nem adnak el, majd csak a teljes évadot.
  • winnie
    #1318
    "A Wikipedián fent van, hogy a TV2 sugározza majd a Heroest, de a csatorna honlapján nem találtam róla hírt. "

    azért van fent, mert valaki olvasta, hogy a tv2-n lesz. a csatorna még (naná) valóban nem reklámoz, sőt, még nem is jelezte, hogy lesz.
  • Casillas
    #1317
    még nem volt Heroes promo a tv2-n
  • spiduola
    #1316
    A Wikipedián fent van, hogy a TV2 sugározza majd a Heroest, de a csatorna honlapján nem találtam róla hírt. Reklámozzák már (nem mindig nézem, úgyhogy lehet, hogy lemaradtam róla)?
  • nesster
    #1315
    Ez túl egyszerű, nem olyan Heroes-os. de lehet hogy igy lesz.
  • macselek #1314
    sztem ez lesz amit mondasz, énis erre gondoltam, de ha ez a baj akkor kiutazik mexikóba egy pár évre, és akkor nem robbant fel semmit nem?
  • precision
    #1313
    szerintem a radioaktiv tűzemberke volt a közelében, ő mondta hogy bármikor felrobbanhat...ehhez jön hozzá hogy Peter az elején még nem tudja kontrollálni a frissen szerzett képességeket
    de ez is csak egy elmélet, majd kiderül mi lesz
  • lang14
    #1312
    ez egyébként már többünknek eszünkbe jutott..
  • NuSkool
    #1311
    lehet h peter azért robbant fel mert sokan körülvették azok akiknek van vmien képessége aztán 1szerre azmár túl sok(nagy) volt neki...
    de ez csak az én hülyeségem...unatkoztam azt gondoltam leírom xD
  • Casillas
    #1310
    mindkettő lesz
  • Gumbo
    #1309
    Hmmm most láttam a 4400 reklámját a TV2n lehet nem is heroes lesz?
  • Rio81
    #1308
    ja, ja, theme-re, mint zenére gondoltam, sebaj.
  • precision
    #1307
    :D
  • Kanál
    #1306
    szerintem a theme-re gondolt mint zene és nem a telefonos témára.
    máshogy én se értem .|
  • sweech
    #1305
    ez hogy jutott most eszedbe? :)
  • Rio81
    #1304
    na akárki akármit mondhat a heroesra, csak a zenéjét nem fikázhatja. ugyanis az kétségbevonhatatlanul hangulatos, zseniális, hátborzongató.
  • zolee90
    #1303
    N73
  • Police88
    #1302
    milyen telód van?
  • zolee90
    #1301
    Ejj, de várom már ezt a részt :D :D
    Amúgy raktam telómra Heroes-os témát, nagyon kemény :D
  • Rio81
    #1300
    elég ha legközelebb nyelvtanórán olyan 60%-osan megírsz egy tesztet :)
  • cucumber87
    #1299
    :D köszönöm! mennyivel tartozom az információért??
  • Rio81
    #1298
    muszáj, pontos jé
  • Monoton
    #1297
    pfu 582 uj üzenet :)


    kicsit elmaradtam a sorozattal de ma potolom :)
  • cucumber87
    #1296
    óó géééééb muszály volt??? 22ig gurgulázhatok...hát kit érdekel igy a vizsga! :DD