12300
10528995171446015691.jpg
  • Magoo
    #354
    Sztem nem túl bölcs kirakni most a szereplőket...az évad végére talán totál más lesz a felállás....
    A bannernek nem kell mindent elmondania. Foglalja magába a főcím grafikát aztán kész :)
  • Monoton
    #355
    a sorozat alapbannerján is ezek a szereplők vannak

    szvsz ...
  • QuippeR
    #356
    mondom kicsit minimalista vagyok, de szerintem ennél szebbet nem nagyon lehet csinálni. funkcionálisabbat persze lehetne...
  • Hunnenkoenig
    #357
    Jol fog kinezni.
    En nem akartam vele ennyit dolgozni. Kivancsi vagyok a vegeredmenyre.
  • precision
    #358
    ez jó, tetszik már most is
    csak nehogy rátedd az NBC logót mint Hunnenkoenig :D az vhogy nem illik bele a képbe
  • Monoton
    #359
    azt nem akartam mivel majd valszeg linkes lesz
  • Maak
    #360
    Jó volt ez a 4. rész...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bár egy pici hiba volt benne ott amikor rouletteztek...tudnám hogy a golyó hogy keveredett a levegőbe...nem mintha a történethez bármi köze lenne, csak fura volt.Egyébként nem értettem a prof hozzáállását, odarohan Peter bátyjához hogy maga biztos hero...az öccsének meg nem akar hinni...nem értem na...

    Szegény japot hogy lenyomta a benga testőr a végén meg meg sem ismertem a szerencsést, csak mikor már kimondta a nevét, azt hittem sylar jön és megvagdossa Petert..
  • LasDen #361
    Jó volt......végén bedurvult :D
    ezzel az időutazással vigyázni kell, me iszonyat szarul is meglehet csinálni :D
    de sztem így előre megvan határozva, hogy Hiro milyen lesz majd a jövőben...
    Mohinder meg akkor elvesztette a hitét és feladta...
  • Monoton
    #362
    minnyá kész a banner O_o
  • Monoton
    #363


    hát ezlenne így első ránézésre

    ha jólesz meglinkelem még :P
  • LasDen #364
    sztem a szereplőkön lévő effekt kicsit túl sok.....vagy nem is tudom hogy mondjam....
  • Monoton
    #365
    értem hogy érted ...

    ez az alap

    azért fura egykét arcon mert a fényviszonyok sz*rok

    probáltam korrigálni de eza max amit kihozhattam
  • Monoton
    #366
    én legszívesebben csak azokat tenném bele akiknek képessége van :D

    de kitudja lehet a srácról kiderül hogy manipulálni tudja a mágneses teret ?DS?:A:D_AS:D_SA:D
  • LasDen #367
    Nikki meg Peter feje olyan eldeformált most hogy nézem....
  • Monoton
    #368
    azért ugye visszaolvastál hogy ez képregényszerű banner :)

    egyébként azok pont hogy jók

    a néger csaj feje kicsit gázos a többbbi szvsz jó
  • Monoton
    #369
    azabaj hogy még kevés a kép
  • LasDen #370
    hát mind1.....ha ez a legjobb ami lehet akkor legyen....majd ha lesznek jobb kélpek akkor esetleg lehet majd cserélni.......
  • ballor
    #371
    szerintem ez jó!
  • Hunnenkoenig
    #372
    Nekem nagyon tetszik, bar a tegnapi vazlat alapjan masra szamitottam kicsit...

    A formatum szerintem tul magas es tul keskeny. Jobban szet kene huzni... amugy kiraly.

    Egyelöre mehet.

    Talan meg en is kapok ihletet egyszer es csinalok egy masikat...legfeljebb majd animalt gifben valtakozva berakjuk öket :-)))
  • Hunnenkoenig
    #373
    Mondjuk titokban azert bant egy kicsit, hogy eddig senkinek sem jutott eszebe, most meg, hogy en csinaltam egyet en maradok alul, de hat gyözzön a jobbik...
  • ballor
    #374
    szerintem nem volt rossz a tied sem
    amiokr elkezdtetek vitázni, akkor utána már nem írtam (nem értettem miért itt kell, a privi arra jó), nem akartam belétek szólni

    a tiednél a láng és a bal oldali ház nem kéne oda, nem illik a sok-sok éles arcképhez

    a mostani túleffektezett nekem nem elég szép nem kellett volna ennyire...

    ha nem lesz megállapodás, szerintem nyugodtan fel lehet rakni az egyszerű változatot, nekem speciel tetszenek az ilyen egyszerű dolgok is
  • precision
    #375
    nekem a tiedben nem tetszik a már sokat említett láng hátul, meg az nbc logot sem értem, hogy miért fontos, pl PB bannerben sincs ott hogy FOX :)
  • Hunnenkoenig
    #376
    Mas topikokban sokat kerdezgetik, hogy melyik adon megy magyarul, azert gondoltam, hogy beleteszem, talan rajönnek, hogy nem magyar tv sorozatrol van szo. Na meg ha valaki hivatalos infot akar keresni, egyböl tudja, hova menjen.

    De ki is vehetem...
  • ballor
    #377
    vedd ki, nem kell az
    és vedd ki a lángot, meg a bal épületet és legyen fekete, és a "hivatalos" heroes felirat legyen ott középre igazítva, fekete háttérrel
    talán egy próbát megér ;)
  • Hunnenkoenig
    #378
    Majd meg probalkozom valamivel talan...
  • Hunnenkoenig
    #379
  • mukika
    #380
    ez a banner tökéletes lenne szvsz, ha normális méretűként csinálnád meg. pl 790x230 vagy valami hasonló.

    #379-ben pedig nagyon nem szép az efekt szerintem.
  • Mr Spock
    #381
    Én a #349esre szavazok!
  • Monoton
    #382
    hu ez tényleg nem szép sztem

    ez egy alap effect amik általában nem jönnek be nekem

    és amugymeg ugye vágod hogy valaki hiányzik :)
  • Monoton
    #383
    átméretezhetem az enyémet

    amugy csak egy kérdés kell az a Heroes felirat?

    mert aki idejön tudja melyik topikba van :D
  • MrSpock
    #384
    Ahogy látom itt is égető probléma a bannerkérdés.
    Maga a felirat azért nemárt,mégiscsak ez a sorozat címe.Hiába tudjuk hova jövünk
  • Monoton
    #385
    sok sorozat banneren nincs felirat bár hiány :DDDDDDDDDDD
  • Hunnenkoenig
    #386
    Ja tenyleg hianyzik...

    Csak kicsit comic stilusra akartam venni es ez volt meg a legjobb effect hozza keves munkaval :-)

    De latom itt ugyse rughatok labdaba, nektek semmi nem tetszik, szoval inkabb abbahagyom...
  • Monoton
    #387
    az nem megoldás hogy abbahagyod

    nekem is elutasították már néhány munkámat pedig sztem magyon jok voltak

    gyakorolj és jót akarsz az bizony időbe kerül :)
  • Hunnenkoenig
    #388
    Csak tudod kicsit bant a hozzaallas...
    A topik honapok ota letezik, a kutya nem törödik vele. Csinalok egy bannert, hogy kicsit szebbe es otthonosabba tegyem, erre beindul a hözönges.

    Mashol örülnek, ha egy bannert kapnak a topiknak...

    Az addig rendben van, hogy esetleg nem vagyok profi designban, de azert jobb lenne egy gyenge banner, mint semmilyen, de hat ugy latom itt nem az a lenyeg...
  • Monoton
    #389
    mindenkinek más tetszik :)

  • QuippeR
    #390
    őszintén szólva engem kicsit zavar ez az egész metafórumozás (=fórumozunk a fórumozásról).

    akkor inkább ne legyen banner, ha nincs olyan, ami a többségnek tetszik, de ne koptassuk a billentyűzetet feleslegesen.
  • precision
    #391
    rakjuk be a #363 -at és kész
    beszéljünk a sorozatról mostantól :)
  • precision
    #392
    nem hőzöngés, hanem véleménynyílvánítás, hogy nem tetszik...nem ugyanaz
    nem kötekedésképp mondtuk, hanem mert így gondoltuk
    neked meg tudnod kéne elfogadni azt, hogy nem minden banneredet fogadják ugyanolyan sikerrel mindenhol...ha azt írják hogy nem tetszik, ez van, két dolgot tehetsz, vagy változtatsz, vagy nem foglalkozol vele többet (de megsértődni szvsz butaság)
  • Hunnenkoenig
    #393
    beszeljünk. Ki kezdi?

    ---

    Az ok, hogy nem tetszik valakinek. Nekem se tetszik sok banner (az enyemet is csereltek le sokkal ganyabbra, pl LOST). Az izlesek különbözöek, csak egyszerüen az esik rosszul, hogy amig en nem csinaltam, senkinek nem jutott eszebe, utana meg meg megy a valogatas, meg a versenges.

    Ahelyett, hogy ha mar valaki bevallalta, akkor tippeket adnanak es együtt javitanank.

    Persze tudom, hogy ez gyerekes, csak akkor is...
    Kb olyan ez, mint a feliratoknal a beelözes... az is hülyeseg, megis rosszul esik annak, aki regota fordit pl egy sorozatot, mikor valami kis figyelemre ehes embereke elkezdi szorni a (sokszor lenyegesen rosszabb minösegü) forditasokat, csak hogy ö arassa le a baberokat.

    Tevedes ne essek, nem forditok sorozatokat, nem magamrol beszelek, de asszem sokan ismerik a helyzetet.

    na mindegy... hagyjuk.

    Most elmondhatjatok azt a rengeteg mondanivalotokat, amiben feltartottalak titeket a metaforumozasommal es amit eddig nem tudtatok elmondani a sorozatrol, pedig ugy egeti a körmötöket :-)))