12300
10528995171446015691.jpg
  • Magoo
    #205
    sztem te nem láttad a mai részt ezért kérdeztél ennyi hülyeséget...
  • alexisbabe
    #206
    Mikor lesz felriat?? Most inkább megvárom a magyar feliratot és csak utánna nézem meg, mert múltkor is félreértettem valamit :(
    Egyébként Peter haj ide - haj oda ő tökéletes, bár szakszerűbb volna ha ezt inkább az őt alakítő Milo Ventimigliáról álítanánk.
  • Magoo
    #207
    Peter előnyére legyen mondva, hogy ő is kezdi megérteni az erejét és nem csak a repülgetős témát hajtogatja! :)
  • vg
    #208
    Kis japcsi már nagyon komoly a 4rész végén! :D
  • vg
    #209
    Neked nem a nevekkel, hanem az angol tudásoddal vannak komoly problémák...
  • Carti19
    #210
    Szamurájkard a hátán...nagyon penge...és öregítettek rajta pár évet... :)
  • Hunnenkoenig
    #211
    Most szojjá be vazze.

    Es ezt mire alapozod?

    ----------

    A csaj a mütöasztalon az utolso resz, nem?
    Törölni kellett a vinyot es 10 sorozatbol most kell összeraknom, melyikböl hanyas volt az utolso, amit meg lattam...
  • Lyan Kyj
    #212
    tegnap óta van új rész
  • Hunnenkoenig
    #213
    Kösz, akkor mar szedem is.
    Az a 4-es?
  • Lyan Kyj
    #214
    igen
  • Hunnenkoenig
    #220
    Na megneztem en is a 4. reszt. Kiraly volt. Lassan kezdenek összejönni a dolgok.

    A szöke ribi mondjuk szerintem siman elmegy egy pszichiatriai esetnek. Semmi különleges kepesseg nincs benne, csak egy öntudathasadas :-))

    Hiro valoban jol bedurvult a vegere. Es eleg tökeletesen meg is tanult angolul :-))

    Mostmar ertem, miröl beszeltetek itt. Na most vagyok valojaban kepben. Most kicsit egö, de hat ez van.
  • Lyan Kyj
    #222
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

    IMÁDOM, IMÁDOM, IMÁDOM!!!!!

    Hiro FTW!! Durván nézett ki abban a cuccban:)

    magyar felirat: http://www.freeweb.hu/hosszupuska/feliratok/1156.zip
  • Lyan Kyj
    #254
    Nekem csak 1 kérdésem lenne ezek után:

    ki és miért törölte a hszeket???
  • winnie
    #255
    vg: mert ő megbüntethet:)

    figyi. szerintem zárjuk le azzal, hogy elmondod mi a bajod.

    ld. lopkodok.

    arról nem tudtam, hogy infókat lopkodok össze (csekk a blogot és keress olyasmit, ami lopva lenne. még hír is alig van, amit pedig valóban csak átvenni lehetne). tudtommal jó pár éve ebből élek, nyilván ugatom valamennyire a témát. de mondj valakit, aki nálam jobban ért hozzá? (ez nem nagy pofa, csak kérdés. tényleg érdekelne. annyira baj, hogy írok dolgokról, amik esetleg másokat érdekelnének?
  • Punker
    #273
    kivágod vagy kivágjam?
  • vg
    #275
    Vágjál ki, ha ez az ára annak, ha elmondom amit gondolok, akkor legyen....
  • winnie
    #276
    sry. átmegyek magánba, bár nem hiszem, hogy választ kapok.
  • mucsácsó
    #277
    nagyon értelmes emberek vannak...
  • Carti19
    #278
    wow...nálam 50 hozzászólás eltünk...222 után 273 a következő...
  • Lyan Kyj
    #279
    nem volt ott semmi érdemleges:)
  • HRaVeN1
    #280
    episode 5 promo
    nem lesz rossz köv rész sem:)
  • Szolnokboy
    #281
    pfffuuuuu de durva volt !!!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mér kellett a "Holy sh..."-t megváltoztatni ? Hiro beszarás, Claire csini, sorozat mindent visz. Hiro haverjának keménykedése iszonyú nagy !!
  • Szolnokboy
    #282
    WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ! Hétfő a kedvenc napom !
  • Monoton
    #283
    ááááááááááááááááááá

    most néztem meg O_o

    ezdedurva :O

    kiscsaj apja is jól nyomja (mozgatja a szálakat)

    :DDDDD

    kövi promot is megnéztem azdedurva lesz amikor csávó rakétásat játszik :DDDDDDD

  • robotnyk
    #284
    ez a sorozat lassú. és tudjátok mit? éppen ezért jó. a beállítások, a képi világ, így üt. soha nem voltam oda a szuperhősös képregényekért, de így jöhet. megérdemelte a teljes évadot.
  • Monoton
    #285
  • Cat #286
    tényleg szokatlanul lassu, mondhatnám kicsit unalmas. És ez azért van, mert túl távoliak a szálak, össze kell azokat húzni erőszakkal, tul erőltetetten hozzák össze. Szerintem ezt el lehetett volna kerülni, ha más indokot adnak a szuperképességeknek (pl. adott város, vagy ilyesmi). Nehezen hihető, hogy a fél világon átutazó japán emberke pont ugyanabban a kaszinóban van ahol a skizofrén csaj és a leendő szenátor, vagy hogy Peter két másikhoz is szorosan kötödik: a testvére repül, szerelmének barátja pedig látja a jövőt. Ha reálisra akarják csinálni a sorozatot, akkor minek vétenek ekkora alapkoncepcióbeli hibát.
  • MrSpock
    #287
    Delehet,hogy valamiért pont odamennek,vagyis a szuperképességük viszi előre,na meg a történetirók:-)
    Épp szinte egyhelyen mindenki..de nemtudják a másikról hogy ők is különlegesek.
  • Lyan Kyj
    #288
    ha jól vettem ki, akkor a sorozatban is elejtették párszor azt a megjegyzést, h valami más is van itt, mint az eltérő génállomány..
  • Magoo
    #289
    Eddig az egyetlen közös mindegyik "különleges" emberkében, hogy elvesztették az apjukat...nem?
    Az első részben végig ezt regélte mindegyik...
  • winnie
    #290
    cat: éppen ezek az összefonódások a lényegesek (megjegyzem whatever. nyilván valaki ezen akad fenn, valaki meg ezt élvezi. már nem nézem, de szerintem az az érdekes benne, hogy találkoznak, mert folyamatosan keresztezni fogják szép képregényesen egymás útját).

    a kapcsolatok: egyik hero sincs egyedül, minimum párban vannak, ahogy látom. (mondjuk az azt jelentené, hogy hiro spanja is tud valamit.) meg aztán még a különleges képessegűeknek csak egy részét ismerjük, lesznek még bőven.
  • Monoton
    #291
    már várom mikor építi meg az indiai csávó a CELEBRO t D:?SA?:DAS_DAS_D
  • Monoton
    #292
    egyébként nekem azért is bejön a sorozat mert nem olyan lézerjön kia szememből típusú :D
  • Cat #293
    nem a találkozással a bajom, az természetes, hanem annak erőltetett voltával. Reális sorozatot akartak, és ez totál nem reális. Kilóg a lóláb, életidegen.
  • Hunnenkoenig
    #294
    Nekem semmi bajom ezzel.

    Valszeg egy kis misztikat akartak belevinni...
  • Rio81
    #295
    Érdekes, hogy az első pár rész után evidensnek kéne hogy tűnjön: a szemüveges csávó a főgonosz. Szerintem meg az indiai csávó apja körül lesz valami kavarás, nem tartom kizártnak, hogy ő mozgatja a szálakat a háttérben, a halálát pedig csak megrendezte

    Apró SPOILER:

    (az imdb szerint fel fog tűnni a sorozatban id. Suresh)
  • Magoo
    #296
    Ezt sejtettük, mivel egy ismert színész játsza őt (lásd könyvborítón a képét). Ezért alap, hogy ha már a képét használják, akkor fel is fog tűnni. :)
    Amúgy meg marhára úgy érzem, hogy a szemüveges fickó a jó fiúk közül van....biztos valami titkos kormányszervezet egy mutáns csapatot állít össze, vagy hasonló :D
    Na majd kiderül...
  • precision
    #297
    Jó fiúk közül? Az érdekes lenne :) Akkor miért kapta el a gondolatolvasó arcot? Szerintem ő lesz a főgonosz, ez a Sylar akárki is neki dolgozik ugymond, szvsz.
  • Monoton
    #298
    ez tul egyszerű lenne

    szvsz is a szemüvges csávó jó fiú :D

    sztem Lindermann körül lesz vmi kavarás :D
  • Magoo
    #299
    Jah...
    amúgy meg Peter lehet Sylar legnagyobb ellensége. Elvégre ha a Sylar a közelébe kerül, Peter tudja ellene használni a csávó saját képességeit!
    Tévedek? :)