14
  • Sas6
    #14
    2007 végére jelenik meg :) Nah akor lassacskán már csak kijön :)
  • Princeman
    #13
    húúú..de jó lesz....csak nehogy elrontsák, mer ebből olyan ütős gamet lehetne kihozni...
  • Indigo
    #12
    Az EA nem csak kiadó, hanem fejlesztő is egyben, vannak saját fejlesztésű játékai is (BfME, C&C Generals, NFS sorozat, Herri Kókler sorozat, hogy csak párat említsek).
  • Vorpal
    #11
    "Azért az electronic artsot ne nevezzük már kölykök gyülekezetének..."

    Azért az Electronic Artsot ne nevezzük már fejlesztőnek (kiadó)
  • winters123
    #10
    nem.ezzel kevertem össze, mert ez kalandjáték. akkor tényleg ez lesz az első :)
  • Matyóhímzés
    #9
    :)

    Nekem egyedül az EAval van bajom, félek, hogy valami nagyon arcade dolog fog kisülni belőle, de azért reméljük a legjobbakat. :)
  • Zocsi
    #8
    Fincsi, de fiatalok, inkább olvassatok!
  • Cat #7
    " a jatekfejleszes.hu n bejelentik a 16 éves kölykök, hogy MMORPGt akarnak fejleszteni a MAGUS ból,)))"

    Azért az electronic artsot ne nevezzük már kölykök gyülekezetének...
  • NEOreg3
    #6
    return of the kingre gondolsz?

    az hack n slash:)
  • winters123
    #5
    Egy úgy emlékszem volt de az eléggé erőtlen volt.

    Nekem mindenesetre felkeltette az érdeklődésemet ez a hír.
  • Indigo
    #4
    Ha jól sejtem ez valami egyszemélyes történet alapú RPG lesz, amely Middle-Earth helyszinein játszódik. Ilyenből nemhogy tucat nincs, de egy sem. Bízom benne hogy jó lesz.
    Azt meg pláne nem értem hogy miért "fÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJ", mikor szinte még semmit nem lehet tudni róla...
  • akyyy
    #3
    eh...fÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJ
  • Vorpal
    #2
    Hú de eredeti koncepció,))) Ha nincs tucat ilyen, akkor semennyi

    Kicsit olyan feelingje van ennek a hirnek, mint amikor a jatekfejleszes.hu n bejelentik a 16 éves kölykök, hogy MMORPGt akarnak fejleszteni a MAGUS ból,)))
  • gyuri12
    #1
    huuh ez biztos nagyon király lesz!legalábbis sztem...