181
SG: Zalaegerszeg
  • Kmarha
    #121
    No hát akkor: Color Arts Fesztivál

    Részletes program is van. Jó, mert ugy nézem nem csak koncertből fog állni az a 4 nap.

    Napijegy 400 forint, bérlet 4 napra egy ezres. (Mivel főleg csak öcsémék koncertje érdekel, az a 400 forint nem fog a földhöz vágni :D)

    Aztán kiváncsi leszek, hogy az Atlantis példáján élve, itt is jönnek-e majd a csendháborítással a környék lakói, aztán zavarnak majd el minket 10 órakor innen is. :S
  • Hajnalcat
    #122
    Én inkább a pénzemet erre a bulira tartogatom. Ezer százalék, hogy elmegyek, ráadásul közel is van, csak leugrok és kész. Azonkívül két együttes is lesz, akiket kedvelek és szinte mindegyik együttest ismerem.


    Metál fesztivál
  • Kmarha
    #123
    igen hallottam róla. de nekem 2500 most sok, nem biztos hogy szeptember végén még lesz pénzem. Ha igen, én is ott leszek.

    Mindazonálltal a Color Arts fesztivál napi 400 vagy 3 napi 1000 forintos jegye nem túl vészes :) Többet költök utána arra, hogy lejussak a sulim gólyatáborába :)

    Ez a Metál feszt hány napos? mert nem látom hogy több lenne.
  • Kmarha
    #124
    bár rettenetesen fáj a fejem, azért rövid infó a Color Arts fesztről. Napközben nem tudom mi lehet ott, de a kis "kiállítást" láttván nagyon nem érdekel. A napi belépő 400 forint, ugy éjfél környékén viszont már nincs senki a kapunál, ingyen jöttek be páran.

    A közönség egyszerüen lehangoló. Sajnos raktak ki padokat a színpad elé, így mindenki azon üldögél, elöl senki. Így nem jó a koncert.

    Egyébként öcsémék szépen bemutatkoztak. Alig rontottak, de jól játszottak. Még segitettek is nekik a színpadon felállni, de aztán meg tettek rá. Nekem kellett még hangot kérnem a mikrofonra meg az egyik gitárra, mert semmit nem lehetett hallani belőle. Szó se róla, kérésre már nyomta is. :)

    Úgy kb ennyi. több napra kétlem hogy kimegyek (bár szombatra megigértem magam haveroknak)
  • daeemoon
    #125
    Tegnap azért jobb volt a Color Arts :D Bár mire jött a Zaklatás totál elfáradtam :( annak ellenére jó volt :) Volt pár ember :P
  • Kmarha
    #126
    Végül is mi is jól éreztük magunkat. lehet a végére a tömeg is rájött hogy koncert van és nem mozi vagy színház :)

    Hja, ha jól tudom szombaton Graboba Hétköznapi Csalódások és Prosectura. Asszem kitáncikálom magam! :)
  • daeemoon
    #127
    Én majd Zalalövőre menek Beatrice, Lord.., meg 23 -án metál fesztiválra megpróbálok kijutok. :) ^,^
  • Hajnalcat
    #128
    Akkor lehet, hogy majd találkozunk a metál fesztiválon. :)
  • daeemoon
    #129
    Hát a fejemre kötött kendőröl megismersz (rambo stílus :D) mondjuk nem én vok az egyetlen aki ilet hord. :)
  • Esrohnoil
    #130
    Látom bezárták a "Vannak itt lányok is?" c. topikot. :D

    Talán kicsit sok volt a politika. :)
  • Hajnalcat
    #131
    Hát igen, sajnos, úgyhogy ezentúl csak itt tudunk beszélgetni.
    De nem fogok itt politizálni, mert sok emberrel az életben (barátokkal) is emiatt vesztem össze. Szóval ennyit erről... :/
    Gondolom azért olvastad a hozzászólásokat. Terminátor egy picit mintha nem lett volna normális. Meg akart öletni egy csomó embert! Az ilyeneket börtönbe kéne záratni egy időre!
    Ja, és persze a topik bezárásáért én vagyok a hibás, mint általában mindig. Vrsdm szerint. Mert hogy szétbombáztam és bezárattam a topikot. Hát köszönöm szépen ezt a "kedves" gyanúsítást, de tudod, nagyon szarul esett. :(( Pont nekem ír ilyeneket, amikor végig olyan jól elbeszélgettünk, tök jól kijöttünk és persze én vagyok a hibás mindenért. Pont aznap délelőtt kérdeztem meg a chaten, hogy miért záratták be a topikot és hogy ki záratta be. Persze senki se válaszolt. Aztán utána egy ilyen privát levél Ádámtől. Nem volt szép tőle. :/ Tudod, lehet, hogy tényleg én rontottam el, mert nem kellett volna lealacsonyodnom Terminátor szintjére, nem kellett volna szóbaállnom vele, nem kellett volna vitáznom vele és akkor nem történt volna ez. De esküszöm, ha nyithatok végre saját topikot akkor megnyitom a Vannak itt lányok is offtopikot és akkor mindenki visszajöhet, aztán tudunk ott tovább beszélgetni.
  • daeemoon
    #132
    Na pénteken Pokolgépre ki jön? Meg lesz Turán is arra ingyenes lesz a belépő.. azok után hogy kihagytam a metál fesztet már itt az ideje benéznem egy koncertre :)
  • Kmarha
    #133
    POKOLGÉP!!!!

    Még szép hogy :) Már csak az a para hogy későn tudok csak hazautazni a koleszból. Bár a koncert időben sosem kezdődik, meg gondolom lesz előzenekar is, de hát az alapozásról sem akarok lemaradni :)

    Lehet tudni kik lesznek elötte és mennyi a beugró? Gondolom a Graboban lesz.

    Bár már péntek lenne! :)
  • daeemoon
    #134
    Az előzenekar a Metal Rain, és a Grabowsky Klubban lesz :) a belépőről semmit se tudni a pokolgep.com -on se írják sajna. De 20 órakor indul elméletileg az előzenekarral. :)
  • Kmarha
    #135
    Akkor egy kis reklámocska félecske:

    November 3.án buli a Graboba. Azt hiszem amatőr bandák, közöttük öcsémék is fellépnek. Ítélet a banda neve, akikről még tudok az a Tűzparancs. Belépés csupán 200 forint. A társaság jó, bár főleg a fiatalok képviseltetik magukat. A zenéről csak öcsémékről tudok mit mondani. A gyerekek még kezdők, így a közönséggel bánni nem tudnak, de a zene, a zene azt én mondom, nem rossz. :) Az alap a hörgős témák, de tényleg, rohadt jók voltak múltkor a Colors Arton. (igaz, nem voltak beparázva mert épp hogy kiszállingozott belőlük az alkohol és a közönség is főleg a baráti társaság volt.. itt egy kicsit komolyabb koncertre számíthatnak)

    Ma este meg ugye Pokolgép. :) 21-től én már ott vagyok, bár jelenleg félhulla állapotban leledzem.
  • daeemoon
    #136
    November 3-án megpróbálok eljutok (aznap érettségizem xD) igaz a hörgős zenét nem szeretem, de a kíváncsiság úgyis elüldöz oda :D Én ma már ha minden igaz kezdéstől leszek :) Már nagyon hiányzik egy jó kis koncert :P
  • Kmarha
    #137
    Hát hallod.. 2000 forint.. 2! ezer! Ehh.. nagyon nagyon nagyon sokat gondolkodtam hogy bemenjek-e, aztán beráncigáltak.

    Előre levetíttem, még ha nem is tudok a koleszba visszautazni, akkor is megérte :D

    Az előzenekar fogalmam sincs ki volt. Nagyon rosszul nem játszottak, de a közönség, a legeslegesleghátsó falhoz húzodtak. Hát majdnem elsírtam magam, hogy erre én pénzt adtam ki.

    Aztán jött a Pokolgép... woohhhaaa. Hatalmas hangulat volt, és rengetek rengetek jó szám :)

    Aztán meg a Blues Companys, Egészséges Fejbörős, Kárpátiás, zenegépes After Party sem volt semmi :) (főleg mikor Hernyó összeverekedett valamelyik részeggel.. ilyen dühösnek nem láttam a gyereket még.. )
  • daeemoon
    #138
    :D hát igen hasonló véleménnyel vagyok én is a koncertről... csak a ******** rosszul lettem naturba majdnem kidobtam a taccsot és vége felé ki kellett jönnöm bakker xD amúgy télleg nagyon sok jó szám volt :) a Gép indulókor volt pogó :D non jó vót az :D. A zenegépes partyn nem voltam végig ott, haverommal már ejöttünk fél kettő körül :) a részeg faszikám meg állítólag mindenkivel kötekedett aztán gondolom a csávóba is csúnyán belekötött :)
  • Kmarha
    #139
    Khmmm.. tegnapról te vagy az akkor? :)
  • daeemoon
    #140
    :D tegnap? :D én majd egész nap idehaza vótam :D vagy akkor tegnap? akkor tegnap viszont nem dobtam el magam xD
  • Kmarha
    #141
    Nha, ha jól tudom, ma este a Parkban lesz egy kisebbfajta buláj. A Garage zenekar zenél jó szókása szerint, állítólag a régi felállásban, néhány vendégzenekar taggal. Magyarán jönnek a haverok aszt ők is kornyikálnak a mikrofonban. Majd mindenkit ismerek aki ott lesz, és bár a fiatalabb korosztály tagjai (nem mintha sokkal idősebb lennék) de azért jó kis hangulat szokott lenni.

    Arról nem is beszélve, hogy utána karaoke show lesz, állítólag valami ajándékosztással összekötve :P Szóval nesztek, itt egy program, lehet jönni ;P

    Hja, és elvileg 8kor kezdödik
  • Hajnalcat
    #142
    Tud valaki olyan helyet (kocsma,étterem stb...) mondani, ahol lehet forralt bort venni és nem a Nefelejcs?
  • Kmarha
    #143
    Pár hónap kihagyás után megjöttem Egerszegre. Hát nem az hallom hogy holnap éppen buli lesz a Graboba? :D

    300 forint a belépés, egész pofás bandákkal. Hangulat meglesz :P

    (főleg hogy öcsém is belép végre a 2. X-be a holnapi nap)
  • Dhanny
    #144
    gébártról tud valaki valamit? holnap mi lesz ott?
  • Hajnalcat
    #145
    Ez jó kérdés , mert fogalmam sincs, semmit se írtak Gébárti-tavas eseményekről, csak a falumúzeumban lévőkről. Pedig most délután én is ki fogok menni Gébárt-ra, majd meglátom, mi van ott, ha odaérek. :D
  • Kmarha
    #146
    Gébártról én sem hallottam. Gondolom semmi különleges. A városban meg majd egy újabb áramszünet ünnepi programként! :)
  • Esrohnoil
    #147
    Ha áramszünet nem is, de eső és jég volt bőven...
  • Hajnalcat
    #148
    Nah, Gébártira nem mentünk, helyette mentünk Andráshidára a Vasi kocsmába, dárcoztam Kaj Józsival, éjjen. :DD De legalább egy jót ittam. A kocsmába végig volt áram, de az tény, hogy sokszor elment a napokban...
  • barzsol007
    #149
    Hello!
    Akit érdekelne a Halálbiztos című film 2 DVD-s extra változata papírfeknivel, az írjon ide: [email protected].
  • D00M
    #150
    Nem is tudtam, hogy ilyen is van, kár hogy kihalt :(
  • Peetboy
    #151
    Hát igen kár,hogy kihalt, pedig én is Zegi vagyok ám. :D
  • D00M
    #152
    Végre egy válasz már azthittem sosem lesz, naponta néztem, hogy valaki beír-e valaha, merre laksz?
  • Peetboy
    #153
    Erre, kicsit nyugatra Zegtől.
  • gergou
    #154
    En is zegi vagyok :)
  • D00M
    #155
    na csak összegyűlünk :)
  • daeemoon
    #156
    Akkor már én is jelentkezem ismét :D
  • D00M
    #157
    megy valaki tűzijátékra elsején?
  • daeemoon
    #158
    Én sztem nem megyek. Merre lesz, mer semmit se tok róla :D Addig még változhat a helyzet. :)
  • Peetboy
    #159
    Hát gondolom a Dísz téren lesz. Még én sem tudom megyek-e. Hát szerintem a buli után fáradtan nem fogok elmenni.
  • Peetboy
    #160
    Ki hova megy szilveszterezni Zegiek? Aki Zegen lesz az irja le, hova megy.