19
  • Shadow_THH
    #19
    A Bazi nagy görög lagzi idehaza is az utóbbi évek legnagyobb komédiasikere volt és már itthon is láthatjuk a folytatást.

    a szerkesztő nem látta a filmet

    Ne! Csak ezt ne! Csak ezt ne! Életem legszarabb filmje volt! Közvetlenül a SW holiday special után!


  • Xcentric
    #18
    Na ná hogy bejött az amcsiknak. Végre egy film ahol a ronda dagatt bige körül forog a világ.Vidáman tudtak vele azonosulni...
  • garfild 2
    #17
    hali ez a tuti
  • garfild 2
    #16
    csá
  • szurka
    #15
    annak idején, mikor kiírták nekem cd-re, 4 napig tartott, mire végre végignéztem, majd repült is a cd a kukába - ritka szar volt
  • winnie
    #14
    nekem sem tetszett, talán túl sokat vártam a filmtől - de tény, hogy itthon is imádták a legtöbben.
  • rgerg
    #13
    akiknek,tetőtől,után,..bocs,csak zavartak itt mindenféle vevők
  • rgerg
    #12
    Sokan lehúzzák ezt a filmet.Szerintem azok az emberek főleg,akiknek még nem kellett beilleszkedni egy új családba,akik még nem kellett szembesülniük kultúrális/értékrendi külömbségekkel...Én éveken át szoptam a volt csajom idióta családja miatt,akik sznobok voltak tetőtöl talpig és egy jót nem tudtak volna röhögni...Ezek útán én halálra röhögtem magam a filmen.Wiwen fent vagyok,és tök véletlen,de fent van egy kép a képeim közt arra jelenetre utalva amikor az újdonsült sógornővel közli az egyik távoli rokon,hogy a nyakából kivettek fogakat,koponyát meg egy gerincoszlopot.Szerintem ez világbajnok film.
  • Munch
    #11
    Ebből a filmből egy rész is sok volt.
  • winters123
    #10
    én a papát bírtam az ablaktisztitójával
  • Cat #9
    főleg hogy a film bemutatása óta a mozijegy árak igencsak megnövekedtek.
  • winnie
    #8
    találtam is. aki ért hozzá leszűrheti az adatokat - a lagzi pesten 198 milliót hozott, az ország többi részén még 100-at, amivel a tavalyi mozitoplistán 4. lett volna megelőzve mondjuk a világok harcát.

    azért ez elég jó eredmény.
  • winnie
    #7
    szerintem igazán csak amerikában volt nagy-nagy siker, hiszen ott 2002-ben top5-ös film volt bevételileg lezúzva a men in black 2-őt, ice age-et és az austin powers 2-őt. (ahhoz képest, hogy milyen kevés moziban volt és milyen kisköltségvetésű,. sztár nélküli film volt - hallatlan siker)

    hogy itthon hogyan szerepelt, passz, biztos van valami adat, amire hivatkozni lehet, de gondolom itt is siker volt.
  • concrete
    #6
    "A Bazi nagy görög lagzi idehaza is az utóbbi évek legnagyobb komédiasikere volt "

    ez valami kötelező PR szöveg? közeleztek erre hogy ezt ird? vagy nem láttad a filmet?
  • Joxy
    #5
    Elég gyengusz film, volt, ennyi erővel egy magyar lagziról is készülhetett volna...
  • djukel
    #4
    ritka szar film volt
  • Nyiri
    #3
    Ma lattam az sorozat elso reszet. Nem is csoda hogy csak 1 evadig birta. Eszmeletlen humortalan es unalmas sitkom.
  • Lenny
    #2
    De egy ótvar volt az 1. rész is... Gondolom ez sem lesz jobb. Ne értsetek félre, nem vagyok Amerikai pite és társai rajongó (azaz nem csípem igazán az amcsi blődségeket), de ez a görög lagzi egy bénaság volt. Engem idegesítettek a szereplők meg az egész film úgy unblock.
  • grebber
    #1
    Már azthittem rendes folytatása lesz :(