273
A legjobb gitárszólók és gitárosok
  • Nuki
    #73
    iron maident 1-2 őt mutogattak, meg is van egy pár album, amire emlékszem hogy jó az a Fear of the Dark...
  • disorder14
    #72
    Az én favjaim:
    1. Children of bodom-Children of bodom
    2. Yngwie Malmsteen-Rising Force
    3. Opeth-The Drapery Falls
    4. Iron Maiden-The Wicker Man
    5. Pantera-Cemetery Gates
    A sorrend azért igy van mert igy jutottak eszembe:D
  • Christiansen
    #71
    Richie Kotzen
  • Ron Ragm
    #70
    AC/DC - Sin City akár.
  • celza8807
    #69
    szerintem nagyon szép a szóló a Cradle of Filth - Amor E Morte számában is
  • Nuki
    #68
    nem sry :|
  • McGrady
    #67
    Szereztem Petruccis G3-mat, faszán tolja
    Nincs meg valakinek az a G3 ahol Brian May is fellépett?
  • ghosstt
    #66
    Eladó korg ax3g multi garanciával...
  • Nuki
    #65
    MEGVAN!! Eric Johnson, ő volt a harmadik azon a bizonyos G3 koncert DVD-n... (Yngwie Malmsteen helyett)
  • moralosan
    #64
    John Mayer - Route 66
  • McGrady
    #63
    dehogy :)
    csak azt akarom mondani, hogy a technika nem minden, hiába aláznak több ezer gitárost.
    manapság nagyon sok olyan gitáros van, aki nagyon veszettül tolja, télleg rohadt gyorsak az ujjai, meg szinte azt csinál meg, amit akar, keress csak rá valamelyik video oldalon, vagy hallgass meg több rock/metal zenekart, látni/hallani fogod, hogy nagyon sok a jó technikájú gitáros. de. a technika nem minden. ez volt az objektív rész, személyesen nekem annyira nem is jön be pl. a Dragonforce, igen jól tolják, de ennyi, engem nem fog meg.
  • rezsofiz
    #62
    yea igaz
  • Nuki
    #61
    #45
  • Thanatos
    #60
    erre jó az esély :)
  • Emmegki
    #59
    Az még hagyján, de a rage against the machine hogy került bele (23)?
    Szvsz ez a számozás nem helyezéseket jelent, csak ilyen sorrendben kerültek CD-re.
  • Beast Machine
    #58
    Lion - The Transformers
  • rezsofiz
    #57
    egyébként ha nagy szólók zúzós alappal akkor Children of Bodom, tőlük is Touch Like Angel of Death vagy a Trashed Lost & Strungout, de igazából mind1ik számukba durva szólók vannak
  • rezsofiz
    #56
    26. helyen mit keres a smells like :| sose értettem
  • Thanatos
    #55
    jah nekem is very best és nem csak a gitársoloik hanem ugy mindenestül :P electric funeral rulz :P
  • Thanatos
    #54
    szvsz ez valakinek a személyes gyüjtése ergo nem profi válogatás hanem az ő izlését meg tudását tükrözi ... :) és mivel ugye mindekinek más jön be ezért jó esélyel lessz benne ami tetszik emg olyan is ami nagyon nem, evvan :)
    nekem pl bejön ac/dc által generált pár gutárszolo is, de lehet ezzel sokan nem értenek itt egyet sokan meg igen, izlések és pofonok :)
  • Thanatos
    #53
    nekem is megvan :) legtöbb torrentoldalon fent van szvsz
  • Cat 02 #52
    vhol láttam egy gyereket aki gitározot és SPI egere volt és tök jól tolta. valaki nem tudja mi a link címe ? (zene hasonlo votl a Rhampsodyhoz)
  • Noodlee
    #51

    Régi Sabbath naon ott volt/van!
  • Noodlee
    #50
    OMG!

    Csak párat olvastam el, de nagy szakértője lehet a rock zenének, aki ilyeneket ír:

    51. Greatest Guitar Solos - 051 Ozzie Ozborne - No More Tears.mp3

    Még a nevét sem tudja leírni vakki!!!
  • Hrisskar
    #49
    Apámnak megmutattam a listát: ránéz, "dehisz ez nekünk megvan! és fogta és átküldte hálozaton.
  • Nuki
    #48
    hogy nem jön le az egyéniség, vagy nem fedeztek föl egyeseket azért nem kerütlek föl a listára. #45.
    érthető így? :o
  • Dying Soul
    #47
    Tehát végülis mindegy, hogy több ezer gitárost aláznak le, attól még ugyan olyan senkiházi köcsögök, értem már.
  • Dying Soul
    #46
    Mivan?
  • Nuki
    #45
    ez csak egy lista amit x-y bő látókörü ember felállított, kihagytak 1-2 számot lehet, ezt ők is tudják, mindent ők se ismerhetnek :]
  • Nuki
    #44
    ok, páj (:
    igazad van, de jókat lehet rajtuk mosojogni, hogy élvezik a dolgot... :] bár én is tehetném ugyanezt a hejükben :P
  • McGrady
    #43
    nem az számít :)
    az egyéniség számomra az hogy van egy saját stílusa, egy íze, ami a legtöbb szólójára jellemző, amivel egyedülálló, kiemelkedő. ez lehet technika is, de más is.
    [hülye bef., mennem kell]
  • McGrady
    #42
    nem minden esetben. itt pl. nekem az jön le hogy a technika májsztere, de több nem.
  • Dying Soul
    #41
    A másik gyönyörű gitárszóló meg Luca Turilli - Lord Of Winter Snow
  • Nuki
    #40
    azért tudnak ők grimaszt vágni gitározás közben ha akarnak :PP
  • Dying Soul
    #39
    Nem tudom, az egyéniség nyílván nem jön le egy a bandában. Szólóban gondolom igen.
  • Dying Soul
    #38
    Dehogy jó, nem lehet sokat hallgatni, mert gyenge a vokál :D
  • McGrady
    #37
    igen, az nekem is megvan, egész jó videó, kezdem megszeretni ezeket az új arcokat is (mondjuk malmsteen még mindig nem fog meg)
  • Nuki
    #36
    Daft Punk - Digital Love-jában van egy kurva jó kis gitárszóló, nem olyan hosszú de nekem tetszik :)
  • Nuki
    #35
    Joe Satriani, Steve Vai, (és az utóbbi emberke eredetileg ő volt: Yngwie Malmsteen) de a dévédén más név volt kiirva ha jól emlékszem...
  • McGrady
    #34
    Malmsteen? Vai?
    Na még P.Box - Átok és ígéret, egyik legnagyobb magyar gitárszóló (ha nem a legnagyobb)
    meg Steve Lukather összes szólója is nagyon fav