23
  • NeoMaN
    #23
    Nagyon jó film!
  • Devvo
    #22
    ez jó film
  • winters123
    #21
    nekem tetszett. Végre nem egy szuperhős vagy egy hiró
  • gazgoblin
    #20
    Jó kis film ez, habár a néger srcot én is felpofoznám....
  • RpPRO
    #19
    Jo a filmkritika, Mate, jo iroi venad van. :)
  • menon
    #18
    Naggyaon kemény volt!Régen láttam ilyen jó filmet!
  • NST Demo
    #17
    Az Olasz Meló-ban is teljesen korrekt :).
  • wanek
    #16
    Nekem eredeti hanggal van meg mindkettő...
  • winnie
    #15
    lehet, hogy abban is normális, szinkesen láttam, de a szerep kevésbé normális:)
  • wanek
    #14
    Más filmem nincs, amiben ez az ember szerepel, csak ez a kettő. Milyen filmben van szerinted normális hangja? De olyat írj, amit láttál is.
  • winnie
    #13
    jajj, lehet, hogy mégsem olyan jó válsztás:)
  • wanek
    #12
    Közben mégiscsak megnéztem, hogy melyik filmemben szerepel még. A "Galaxis útikalauz stopposoknak" c. filmben is játszik, majd meghallgatom, hogy ott milyen.
  • wanek
    #11
    Nem néztem utána, hogy melyik filmemben szerepelt még a csoki, hogy meghallgassam, hogy máshol milyen hangja van (természetesen az eredeti angol hangról beszélek). Nyávog végig, tényleg idegesítő. De esetleg segíthetnél, hogy melyik filmben hallható "igazából" a hangja...
  • winnie
    #10
    remélem azért nem hiszitek, hogy igazából is ilyen a hangja:)

    egyszerűen ez volt a lényeg, hogy egy idegesítő rabot kellett eljátszania. gondolj bele bruce w. helyzetébe. nem elég, hogy alkesz, de még ilyen rabja is van:)
  • wanek
    #9
    Ez engem is idegesített. De biztos vannak olyanok, akiknek ez bejön, mert a rap-pelős világban is van jópár csokigyerek, akik ilyen hanggal értek el sikereket.
  • nenad
    #8
    engem is baromira idegesittet a neger srac szovege/hangja. Komolyan mondom 2 percnel tovabb nem lehet hallgatni..

  • Inquisitor
    #7
    Tényleg! Clint Eastwood ... azért volt ismerős a buszos jelenet. Csak ő egy nőt szállított, és kissé messzebb.
  • marcias
    #6
    Sztem teljesen nézhető a film. Nem sorolnám a gagyi akciófilmek közé.
  • marcee
    #5
    "egyenlőre iparkodjunk nem komolyan venni." Ááááá! Egyelőre!!!

    A film meg sz@r, elég lett volna annyi is.
  • Tiberius B
    #4
    Remélem nem ezek a stinkronok lesznek, mert sajna erre kényes vok:-) Egyébként jónak tűnik. biztos megnézem vmikor:-)
  • wanek
    #3
    Nem egy alapfilm az biztos, de annyire nem is rossz, mint ahogy a cikkíró beállítja.
  • winnie
    #2
    kár, hogy nulla eredetiség van benne - clinteastwood már megcsinálta párszor ezt a filmet 20-30 éve:(
  • gyuri12
    #1
    ez jó film lesz?me akkor lehet megnézem...