219
Felpörögne a fórum ha több lány látogatná?
  • CattiBrie
    #41
    a kukac konkurencia :P
  • modellmaker
    #42
    De az miért lenne jó ill szükségszerű hogy sok lány legyen ezen a fórumon? Úgyis csak egy monitort nézünk mindannyian.
  • QuippeR
    #43
    minek kapcsolod akkor be a gépet? a kikapcsolt monitort is lehet nézni.
  • Atkamon
    #44
    Ezt beveszik a csajok...
    :D
  • Dying Soul
    #45
    Szerintem kéne írni valami bemutatkozó szöveget, amiben fel vannak sorolva, hogy legrosszabb esetben mire számíthat az ember/a lány. Leírni az előbb említett rituális topikbezáratási kísérleteket, leírni, hogy mi is az a gumiszoba és mikor járjon oda az ember/a lány (már ha akar is), mire számíthat ott, meg hogy ne ijedjen meg pár vérpistitől, stb. Ezt mondjuk a regisztrációhoz, vagy külön menüpontba.
  • Fülüke
    #46
    Hmmm. A myvipen híresztelni kéne a csajoknak, hogy gyertek az SG-re!
  • Loál János #47
    Itt is lehetne toborozni. :-C
  • CattiBrie
    #48
    nem hiszem h elolvasá egy újonnan regisztált

    esetleg ha problémája van, nem ért valamit, akkor ide fordulhat (faq féle), ahol megtudja hogy mien szlengek vannak...
  • PrasCo
    #49
    "Ön regisztrációjának aláírásával elfogadja és tudomásul veszi, hogy egóját három nap alatt lerombolhatják, egyéniségéért kiröhöghetik, stílusát topic-ként fogja a gumiban viszontlátni és önérzetét nemegészen két perc alatt tapossák bölénycsorda-módjára a sárba. Továbbá két évig minden második hozzászólásának válaszát a "Na mi van, újreg, nem megy, NEM MEGY?!"-gyel fogják indítani, hozzávetőleg átlagosan havi 1,67 büntetőpontot fog kapni keresőhasználat elmaradásáért és 0,34-et anyázásért, mindemellett túltrendysedik és habzószájú zöldszar-rögeszmés lesz.

    [_] Elfogadom, még jó.

    Üdvözöljük a SuperGamez fórumán, kellemes időtöltést."
    ^^
  • CattiBrie
    #50
    tejóégmiez
  • DJ Skyline
    #51
    nyiss a myVIP klubban egy sg klubot,és a leírásba meg írd,hogy mindenki jöjjön az sg-re
  • CattiBrie
    #52
    pfff :)
  • Dying Soul
    #53
    De ha regisztrációnál a képébe nyomják?
  • DJ Skyline
    #54
    :D
  • Dying Soul
    #55
  • UnknownAsshole
    #56
    :ASDF
  • CattiBrie
    #57
    akkor sem
    legalábbis magamból indulok ki

    én anno egy haverom miatt regeltem mert láttam h ott írogat a csetre a főoldalon...
    nem érdekel, hogy mi van itt, hanem, h tudjak írni neki én is


    miért te megjegyeznéd a sok értelmetlen balomságot, amit elédnyomank reg alatt?

    szvsz elég ha tudja hova forduljon ha nem megy valami
  • Fülüke
    #58
    Jó nyitoki klubbot! DE én nem fizetem ! :D
  • DJ Skyline
    #59
    ingyenes
  • akyyy
    #60
    én már nemtom minke regeltem, de mikro láttam h van regem ide, elkezdtem fórumozni:P

    ill mikor már szinte minden nap ide jövökjk, kérdeznek tőlem vmit, itt lehet aleggyorsabban válaszokat lelni rá..hiába google, mikor az ottani kereső is eg yinnen való topicot emel ki ahol meg van a válasz.... főleg a"mi ennke aszámnka acime" topik, mert sok kiscsaj kérdez meg h tudjam meg mi ennbek aszámnka acime, amibe ez meg ez szol!

    néha megkérdezik h honnan tudom meg illetve stb... és már regelnek ők is, aztán sír aszájuk h miért nem írhat egyből miért kell várni 24 órat:CC

  • Nuki
    #61
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    [hivatalosan egy év az újregség de nem számít]
  • Nuki
    #62
    terveztem újregeknek való kézikönyvet, csak nem tudtam mennyire van rá igény :Ð
  • Fülüke
    #63
    Megnyitottam a klubbot: Sg klub néven! ( Egyébként csak 1 hónapig ingyenes)
  • Unreal1942
    #64
    Itt nem fognak tömegesen elszaporodni a gyengébbik nem kéviselői.
    Egyszerűen a témák többsége nem az ő érdeklődési körükről szól.
    Ha többet akar valaki az menjen oda ahol többen vannak :)
    Egyébként a lányok inkább chatelni szeretnek szerintem és nem fórumozni.
    Nincs türelmük kivárni, hogy reagáljon valaki :D
  • CattiBrie
    #65
    :D
  • Aspyrin
    #66
    Miért csodálkozol, egyértelműen a férfiak ülnek többen és többet a gép előtt és ennek az eredményét láthatod az adatokban is. Nem hiszem, hogy ez csak kimondottan az sg portáljára vonatkozik. Hála az égnek, hogy legalább a csajok nem kockulnak.. Akiket(szvsz) ide lehetne csábítani az pont az tizenéves korosztály ami képviselteti már magát bőségesen más egyéb oldalon is(imnet pl.). Nem hiszem, hogy az ő megjelenésük okos döntés lenne(persze ez csak az én szerény véleményem), bár biztos megugranának a statisztikai adatok(mondjuk ha csak a médiaajánlatot átböngészed is világossá válik a lényeg: Célcsoportunk:
    18-39 éves férfi
    ).
  • Nuki
    #67
    ez igaz lehet :o
  • PrasCo
    #68
    szerintem nem csak trendy-im lányok ülnek a gép előtt :D
    azokat lehetne összeterelni valahogy :P
  • PrasCo
    #69
    ???
    hát ez mi a retkem? 1.) Kit ütöttem ki? 2.) Hová tűnt a topic? :Ð
  • Fülüke
    #70
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ! Hol van a topic???
  • DJ Skyline
    #71
    azta
  • Metwork
    #72
    Nagyon jó lesz. Felsorolok pár történést ha több lány lesz.

    - Tertovan többször fog köszönni a chaten ha meglát egy női nicket
    - Tertovan többször fogja megkérdezni egy "akár női is lehet nicket"-től, hogy te lány vagy?
    - 3x több "ki akar dugni velem" post lesz a chaten 10 éves kamaszoktól
    - napi 5 új britney speras és társai topik, barbi rózsaszín háttérel
    és végül, még több nyálazás a chaten

    Szerintem azért nem kellene kapmányolni, hogy legyen több lány (mert páran itt akarnak barátnőt találni), majd jönnek ha akarnak.
  • Doma #73
    Változtassátok meg a listázási sorrendet.
  • tigeroo
    #74
  • PrasCo
    #75
    Baze', Nukinak válaszoltam az újreg-időtartamra valamit, meg Fülükét lebäsztam a "klubbot" két b-je miatt, osztán' ezt látom. :Ð
  • Doma #76
    Kell csinálni egy kislányok chetet :)
  • CattiBrie
    #77
    hát.. ha jól megnézzük a te üzid óta van a hiba...
    tudod mit jelent ez? :D
  • PrasCo
    #78
    Meg-kell-ölnötök-Frank-Drebint?
  • CattiBrie
    #79
    :DD
  • Fülüke
    #80
    Két b vel írtam a klubbot? dejó! :D