1359
  • SiteDisagner
    #1
    Igen nagy tábora van manapság az ún. userbaroknak. Azonban nem olyan sokan ismerik a 'sig'-eket, melyek ugyanazt a funkciót töltik be, de méretileg, stílusilag különbség van a kettő között. Pl:

    SIG:

    Userbar:


    Én ugyan kedvelem mindkettőt, mégis inkább a sig-ek felé húz inkább a szívem. Akinek vannak szép sigjei linkelje be nyugodtan, vagy ha kedve támadt készíteni, és még nem tudja, hogyan kéne, az itt talál rá egy alap tutorialt.
  • SiteDisagner
    #2
    Pár profi sig:







  • Shadow_THH
    #3
    ja szépek de felmész bármilyen photoshoppal foglalkozó phpbb fórumra és dögivel találsz ilyeneket tutorral együtt

    kár hogy az sg-n nem lehet semmit beszurni az üzeneted mellé
  • SeLFisCH
    #4
    ütősek , fleg az alsó

    többre értekelem ezeket , mint a userbarokat. ott szedsz egy képet , edit/fill/stroke , aztán jobb oldal visitorrarl beírsz vmit , fnetre egy félkör , opacity és fill40re és kész.
    ehhez pl. kell kis kreativitás

    +fav
  • Akos 001
    #5
    de milyen progival csináljam??
  • SiteDisagner
    #6
    Igen, jó lenne ha lenne, csak akkor sok maki ilyen nagy, és csúnya képeket tenne be, és az néha tök visszataszító is tud lenni...

    Plusz pár darab a rend kedvéért.





  • SiteDisagner
    #7
    Adobe Photoshop (+néha jól jön Cinema 4d is)
  • Shadow_THH
    #8
    simán photoshop vagy psp az a vicces hogy ezeket közel sem olyan nehéz megcsinálni mint amilyen jól néznek ki
  • blackgamer
    #9
    tényleg jók, külföldi blogokon főleg sok van, szivesen készítenék, de ehhez nagy fotós progi tudás kell, ami nálam hiányos
  • desigo
    #10
    Ezeknél nincsen szabvány méret?
  • Shadow_THH
    #11
    ha valaki még idetalál akkor felőlem csinálhatunk egy-kettőt

    persze ez a topig inkább egy gyönge próbálkozás lekoppintani a bannercsik kovácsok népszerüségét :P
  • Shadow_THH
    #12
    nincs csak ha többet raksz a sigedbe akkor mindnek ugyanakkorának kell lennie értelemszerüen
  • blackgamer
    #13
  • SiteDisagner
    #14
    Nem koppintás... nem próbálkozás... csak szerintem ezek sokkal szebbek...
  • blackgamer
    #15
    ugye a signature (aláírás) szó rövidítése a sig
  • blackgamer
    #16
    itt volt valami verseny, nem tudom lett-e belőle valami
  • sweech
    #17
    ezek nagyon szépek

    +fav
  • Barney Tech
    #18
    +Fav
    Holnap probálok énis csinálni ilyet!
  • DJ Skyline
    #19
    szépnek szépek,de ennyire nem vagyok kreatív!:)
  • SiteDisagner
    #20
    Elég profik az itt megtalálható alkotók és képeik, valamint az oldalon találhatóak tutorialok is.

    Külön kiemelném szívem választottját:)

  • CUCLI
    #21
    régebben énis csináltam 1et. megkeresem mingyá :)
  • sweech
    #22
    béka
  • tomsolo
    #23
    :o
  • SiteDisagner
    #24
    Ezt nem teljesen értettem
  • NEOreg3
    #25
    imageshack-os sárga béka, mert tiltva van arról az oldalról a hotlink
  • sweech
    #26
  • SiteDisagner
    #27
    Javitva:



    Bocsi
    Most jó??
  • sweech
    #28
    igen :)
  • Shadow_THH
    #29
    ez gyönyörüszép honnan van
  • joebacsi
    #30
    kéne a halálnak...az összes phpbb fórum szét van cseszve ezekkel a vackokkal...lehet, hogy pofásan néz ki némelyik, de egy ilyen pörgős fórumon nincs helyük egyszerűen (ahogy a userbaroknak se, ott a profil, elég ha oda beteszi, aki nagyon gizdulgatni akar...)
  • Crem
    #31
    Pedig Joe nem rossz ötlet. Anno kb.1/2 éve én is javasoltam az SG-nek, hogy próba képp engedélyezze itt. Igaz adott mérettel, ne szedje szét a fórumot.



    Inkább ez, mint az idétlen avatorok mindenhol!:D
  • Crem
    #32
    Persze ez egy nagyon light minta!!!!!
    Csak a vizuális megjelenítés miatt készült!!!!
  • blackgamer
    #33
    sokaknak a nicklogója is olyan gány, hogy büntetőpontot érdemelne
  • SiteDisagner
    #34
    ELőfordul.. de lehet h jó h nincs lehetőség betenni képet! Minden beteg Tokio Hotelt meg Bob Marleyt tenne be
    De meglenne az 'elit' (kb 20 fő), aki ki tudna ilyen normális aláírásokat tenni.
  • k8bal
    #35
    ja tényleg jó lenne lehetne egy ilyen kis képet... mert igazából mindenki csak a gépép írja az aláírásába vagy valami okosságot...
  • sweech
    #36
    mint pl én ^^
  • k8bal
    #37
    ez nem lenézés volt! ;)
  • Monoton
    #38
    jó topik + fav :)
  • Monoton
    #39
  • [NST]Cifu
    #40
    Ilyen korlátozott mérettel még oké, de a lent látható hatalmas Sig-eket alapból felejteni kellene. Nem a Sig-ekről és az Userbarokról kell szólnia egy hsz.-nek - szerintem.