17
  • Szefmester
    #17
    Hivatalosan sztem már csak az Amazon.com on vagy az E-bayen tudod megvenni.. 3 éve én is csak véletlenül találtam rá a Csapel plázában...

    vagy ha így nem találsz semmit akkor azthiszem az X-COM Collectors editionban az is benne van az 1-2 rész mellett..+XP patch
  • tu5ko
    #16
    ezt valahonnan meg lehet szerezni? esetleg tudsz egy linket?
    x-com apocalypse
  • Szefmester
    #15
    az nekem megvan eredetiben.. nyüstölöm is ezerrel de még legnehezebb fokozaton egyszer sem tudtam végignyomni.. baromi hosszú ráadásul :P
  • Zseblovag
    #14
    Megjegyzem, csak kizárólag e miatt a játék miatt vettem anno egy amiga CD32-őt és az eredeti játékot hozzá.....Azóta sem találtam még hozzá hasonló scifi startégiát. Nekem egyébként az x-com apocalypse is tetszett, bele lehetett jönni a játékba és nekem nagy élmény volt amikor egyszerre 6-8 repcsim amortizálta a várost a lebegő ufo-t elkerülő rakéták és lézerek miatt.
  • tu5ko
    #13
    ha kell oda tudom adni az 1-et es a 2-ot is bug nelkuli verzioban is ...
    amugy engem is erdekelne egy remake, 2 grafikust tudnek szerezni ...
  • Derapo
    #12
    "Azóta sem volt akkora élményem..."
    Én voltam két nővel...hidd el az sokkal jobb:))
    Bár sokkal rövidebb is:))
  • Szefmester
    #11
    ps.: a modellezés részébe még be is tudnék segíteni..
  • Szefmester
    #10
    az ilyen kitűnőjátékokból csak házilag lehet jó remaket csinálni... ott nem szólnak bele a kiadók "újító" ötleteikkel...

    csak hát ugye kellene egy fantasztikus fizikai és grafikai motor majd pár modellező, végül egy kiadó.. hacsak nem onlány akarnák értékesíteni...

    én azért sok teljes játékot beszereztem de csak kevés volt köztük amit többször is végigjátszottam...

  • Marshal
    #9
    Istenem! A könnyeim kicsordulnak!
    Az UFO volt az első játék amiért PÉNZT adtam.
    ( megjegyzem 15 év alatt 6-ig jutottam )
    De nem hiszek a csodákban. A sok "rókabőr" után már kicsit csalódtam.
  • rgerg
    #8
    Nem tudtama hogy kijött ps-re is:-)
    Amikor rákattantam erre a játékra,úgy 12-13 évesen, Anyám szólt hogy most már menjek el fürdeni,mert bűzlik tőlem a lakás:-)Azóta sem volt akkora élményem...halálsikoly éjszaka egy terorizált városban...ÚÚRISTEEEN!

    Amúgy tavaly összeraktam egy full szar gépet,csak hogy megint végigtolhassam.Az a baj,hogy amit "meg tudtam venni" az pont iszonyat bugos verzió volt...
  • Szefmester
    #7
    pontosan erre gondoltam én is.. adjunk neki half 2 grafikát forgatható kamerát .. fizikát...de minden más maradjon a régi.. ill mégsem.. a karaktereket ne kelljen nyugdíjba küldeni csak mert egyik-másik értéke 250 lett, és flélni kellett hogy átfordul 1re

    amúgy büszke vagyok arra hogy egy haverral ketten superhuman fokozaton mentés nélkül 23 óra 50perc alatt végigtoltuk az 1. részt PS1en.. jó móka volt... és pokoli fárasztó...
  • Blackluck
    #6
    Ez tényleg jó dolog lenne és elég régen volt ahhoz, h a mai fiatalságnak azok a játékok teljesen ismeretlenek.
    Én elfogadnám még pl.: Warcraft 1-2, Carmageddon 2, C&C vagy Mortal Kombat 2 remake-jét is.
  • Morden23
    #5
    Terror from the Deep óta minden UFO konkrétan gagyi. Azt nem értem, hogy a folyamatos filmfeldolgozás miatt miért nem játékokat dolgoznak inkább fel?

    Semmi para nem lenne, nem új UFO kell, hanem adják ki az első kettőt feltupírozott formában, rendesen XP alá, ugyan az a körökre osztott játék, ugyan azok a lények, ugyan az a minden. Kurva kevés energiabefektetéssel el lehetne adni egy csomó embernek. Vannak még ötleteim amúgy retro-remake-re :)))
  • rgerg
    #4
    Ez nem az a régebbi próbálkozás amelyik a Q2 motorját használta?Az nem volt annyira jó.

    Egyszer játszottam egy demóval.Mindegy végülis.Nagyon szeretnék már egy jót játszani...
  • tu5ko
    #3
    Nagyon vartam az Aftermath-ot Vegre eljott aztan tetszett is meg nem is ....
    majd talan ez ...
  • Celeborn
    #2
    Nekem bejön ez a "retró stílus". Mindenképp be fogom szerezni. Ezt is ki kell próbálnom, mint a többi próbálkozást is. Hátha ez jó lesz.
  • csuhi
    #1
    "de azt az igazi hangulatot ami az eredeti játékot jellemezte egyik próbálkozás sem adta vissza maradéktalanul"

    ez sajnos pontosan így van... de lehet hogy csak mi nőttünk fel azóta :)

    mindenesetre, azt az igazi x-com-os hangulatot soha nem tudják majd visszahozni, sajnos :(