666
OT Tibia
  • Széchényi
    #666
    Sziasztok! hiperkarma vagyok OTFansról és OtLandről, OpenTibiával foglalkozom 2006 óta, érdekel ti mit csináltok, hogyan csináljátok. Ha van valami, írjatok üzit.
  • Aquir
    #665
    ő nem akárki hanem ceu :|
  • Czdano
    #664
    Szia, akárki vagy o.0
  • ceu
    #663
    hello
  • Czdano
    #662
    Hát sztem a többiek nem örülnek neki de a lényeg az hogy letöltesz egy ip changert vhonnan (google) és www.otservlist.org -on kiválasztasz egy szervert, tibiát megnyitod a szerver ipjét a changerbe bemásolod..change ip..
    Accountot a szerver honlapján tudsz legtöbbször csinálni
  • Jhonny
    #661
    amugy ha mar enyire mondjatok h mien "jo" akkor mar en is kiprobalom:) na szal akkor hogyankéne mit?:)
  • Gus92
    #660
    mégsme... unalmas szar ez a ot
  • Gus92
    #659
    lol
    mig nem lesz meg a datám + premim ot zok x.x
  • Czdano
    #658
    ^^
  • Gus92
    #657
    ^^
  • Slipknot14
    #656
    amúgy nincs serveretk, mer montam, ha van én elindítom azt jácchattok rajta.
  • Czdano
    #655
    nyugi csináloma budapest mapot ha megjött a kedvem hozzá :D
  • Sephirot T
    #654
    runescape...pff
  • Slipknot14
    #653
    Hát asszem lőttek a magyar OT-nek, mer Cz is és én is átszoktunk az Rs-re:D De ha adtok servert én elindítom azt felőlem futhat miközbe géemelek és fel-fel nézek.
  • Slipknot14
    #652
    ehh, de kell csinálni egy másoltatot az eredetiröl oszt kész!
  • hiftu
    #651
    Ejnye!
    Akkor csak átrajzoltad a meglévőt? És mi van akkor, ha az hiányozni fog??
    Szegény kis elveszett lényeim...
  • Slipknot14
    #650
    vagyisss hülyeségket írok már:D Azon nem dolgoztam ho különálló tárgyak, lények legyenek:D
  • Slipknot14
    #649
    Azon még nem dolgoztam ho láthatatlan legyen
  • Slipknot14
    #648
    annyi ezzel a baj, hogy nem láthatatlan lény tábadja meg hanem az átrajzolt lény eredeti változata XD Vagy nem láthatalan tárgya lesz hanem az átrajzolt-nak az eredetije:D
  • Slipknot14
    #647
  • hiftu
    #646
    Mi is ennek a programnak a várható felhasználói köre?
    -Tibiát ismerő magyar felhasználók. (Jó közelítéssel.)

    Tehát vagy nem fogja használni, ez magánügy, vagy meg lehet neki magyarázni, hogy az újabb sprite-k miatt kénytelen letölteni, különben megtámadhatja egy
    láthatatlan lény.
  • Czdano
    #645
    :D
  • Slipknot14
    #644
    Nah ja de akkor is vannak ien hülyék, MSN-en is ho egy szaros txt-t nem fogad el mer aszonja ho nem akar vírust kapni :D
  • hiftu
    #643
    .spr fájlban nem bíznak? Érdekes. Ha valamennyire is ismeri a Tibia-t, akkor tudja, hogy nem futtatható. Csak képek vannak benne. :)
  • Czdano
    #642
    :D
  • Slipknot14
    #641
    az a baj hogy ha akarunk ilyeneket a serverre akkor le kell az emberekkel tölteni a Tibia.spr filet és lehet ho nem bíznak meg benne:(
  • Slipknot14
    #640
  • Slipknot14
    #639
    Evil Squirell XDXD

  • Czdano
    #638
    jah meg templom mögött lesz 1 temető ahol lenn fog respelni 1 ghost fönn meg 1 skeli..(nem durvulunk rögtön :D)
  • Czdano
    #637
    előre is köcc egyenlőre csak Pestet csinálom meg pár patkánnyal malaccal kutyával..utána jön majd Buda ahol már cycek is lesznek..
  • Slipknot14
    #636
    Brutálabb a Demon-nál
  • Slipknot14
    #635
    FallenAngel a neve
  • Slipknot14
    #634
    elkezdek gyártani egy full új lényt XD
  • Slipknot14
    #633
    XDEz csak egy szar teszt item, hogy működik-e:)

  • Slipknot14
    #632
    Nah ree:D (Barlangfürdőbe voltam/Miskolctapolcán:D) Persze ho tudok segíteni:)
  • Czdano
    #631
    lol aztis meglehet csinálni
  • Czdano
    #630
    zed majd tudsz segiteni ilyen questes npc-s részekben?
  • Shiwo
    #629
    patkány skinnel ?
  • Czdano
    #628
    egyébként ha vki unatkozik fennvan az ot amit zed csinált 87.97.92.218 az ip...
    acc 101010/1
  • Czdano
    #627
    és herok járkálnának arra és lenne crown armor quest ott :D