54
Outlaw Chopper
  • ChuckyHUN
    #54
    Régi topik tudom, de valaki tudna adni 100 savet? v unlockert?
  • Csuhai G
    #53
    1 év után (+2 nap) sikerült letöltenem. :DDDD
    Egyelőre nemigazán tetszik, de még kicsit játszok vele, hátha megtetszik. :)
  • Balazs15
    #52
    jo játék ez?:S
  • Vlala #51
    Passz. ELvileg, a sztori szerint egy Blade nemvű motoros felültetett minket, illetve leültetett, öt évre. Ezt kéne valahogy megbosszúállni rajta, a problem az, hogy még csak a triádnál tartok, mert persze ha van egy tál leves, abba a japánoknak is bele kell köpniük...
  • Colton
    #50
    Hello mitörténik ha 100%-ra végigvittük??
  • Vlala #49
    Nem egészen. Van egy motorod, azzal mászkálsz a városban, küldetéseket vállalsz (kezdetben vidd oda, hozd el, aztán egyre duervábbak), ezekért kapsz pénzt, abból szépítheted a mocit, vagy összeállíthataz egy másikat. GTA:SA-s színvonalat ne várj tőle, erősen budget a játék.
  • Csuhai G
    #48
    :)
    Amúgy a játék olyan mint a GTA? Mész a városban szabadon, motorokat lopkodsz ,közbe küldetéseket vállalsz, stb??
  • Vlala #47
    A game? Én elakadtam benne... a mittoménhanyadik küldetés, amikor követni kell a páncélozott limót, miközben motorosból már lenyírtam vagy tízet, de még mindig jönnek...
  • Csuhai G
    #46
    Ohhyeah! 1 héten belül meglesz! :D
  • Vlala #45
    a viperásból sincs már, csak két alkatrész, ami hiányzik. Keresgélés tovább...
  • Csuhai G
    #44
    Mégse. Majd holnap. :D
  • Csuhai G
    #43
    Nah én asszem msot töltöm le! :D
  • Vlala #42
    megvan a pirannyás csopper :)
  • Vlala #41
    Ha valaki tud térképről, amely az alkatrészcsomagok helyét mutatja, ne habozzon betenni! A google bagózik bármit is találni...
  • Vlala #40
    Püff. Elszállt a mentésem, megnéztem utána hexa-ban, minden szépen, pontosan ki van nullázva. Sweet. Kezdhetem elölről...
  • Vlala #39
    Körbemotoroztam a város harminckétszer, alkatrészek sehol, a neten térkép sehol... szép. Most jönnek az angol nyelvű fórumok, hátha.
  • GX25
    #38
    Sziasztok !

    Föltelepítettem játékot és amikor elakarom indítani ezt írja ki: Emulator detected! Please deactivate virtual drive and emulation software. Légyszi segítsetek!!!!! Köszi.
  • Vlala #37
    Motorozik még valaki rajtam kívül? A Piranhás motorból mnegvan 8 rész, a maradék kettőnél ötletem sincs, hol lehet, már bejártam a várost. A Black Viperből is találtam egyet. Ráeresztem a guglit, hátha talál nekem valami térképet.
  • Szabi1991
    #36
  • Vlala #35


    Nyugi, nem mozognak...
  • Vlala #34
    Kész az új mocim. Rövid-magas váz, überbrutál motor és alkatrészek, 1015 páncélzat-pontja van, és megy, mint a gépállat :)
  • Vlala #33
    Készül a harmadik motorom. Elég durva, hogy f-et nyomva (f+ w,a,s,d = stunt) simán ad még 75 dolcsit, így egy óra szaladgálás és városnézés (sajna nincs túl sok néznivaló) után meg tudtam építeni egy komplett gépet, nem is a legalapabb szériából. Az elsővel ember legyen a talpán, aki megnyeri a versenyeket!
  • csm
    #32
    nekem 413 mega
  • Vlala #31
    Ez nagyon komoly... mostanában nem tudom letenni.
  • Hellsing47
    #30
    Outlaw.Chopper-DVN

    99.80 MB

    1. Unzip & Unace
    2. Run setup.bat or use installer, when asked to overwrite choose A
    3. Play!

    Ripped: Nothing

    sztem kb ennyit ér...talán ezt igy le is szedem..talán elfér vmelyik dvd-men:D vmi nagy cucc mellett:D
  • Vlala #29
    igen, lenyeli a béka... de a Tulajdonságoknál az URL-t kimásolva meg tudtam nézni.
  • Hellsing47
    #28
    hmmm..minden linket blokkol az imageshack????=//

  • Vlala #27
    Köszi. Ilyen sok forgalom lesz? :)
  • Hellsing47
    #26




    csak ilyen van=/
  • magus755
    #25
    sziasztok én kiprobáltam a gamet de szerintem egy nagy kalap sz.. !Aki most akarja leszedni az szerintem gondolja meg!!Ez az én észrevételem és mindenki maga döntse el hogy teccik e neki!
  • Vlala #24
    Lehetne kérni, hogy valaki nagyobb, pl. 800x600-as képeket tegyen fel róla?
  • dante3
    #23
    télleg!
  • Hellsing47
    #22
    Outlaw Chopper (C) Vivendi Universal

    07/2006 :..... RELEASE.DATE .. PROTECTION .......: Securom 7
    1 :.......... DISC(S) .. GAME.TYPE ........: Action


    ▄▀▀ ▄▀▀▄ ▄▀▄▀▄ ▄▀▀ ▀ ▄▀▀▄ ▄▀▀▄ ▄▀▀▄ ▄▀
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ █ ▀▓ █▀▀▓ █ ▓ ▓▀ ▄ █ █ ▓ ▓▀ █ ▓ ▀▀▀█ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
    ▀▀ ▀ ▀ ▀ ▀▀▀▀ ▀ ▀ ▀ ▀▀ ▀▀

    Drive around a huge city. Visit unique locales including hospitals, bars,
    restaurants, warehouse districts, downtown, desert, freeways, stadium parks,
    harbor, and red light districts. Select from a large variety of chopper
    designs. Customize your chopper with thousands of upgrades ranging from
    tires, rims, seats, handle bars, and gas tanks, to clutch assemblies,
    transmissions, engines, and killer paint jobs. Around every corner, police
    lie in wait. A meter measures the player's illegal activities, pull off too
    many crazy moves, disobey traffic laws or be seen taking out rival gangs,
    and you can expect the heat to be hot on your tail.


    ▀ ▄▀▀▄ ▄▀ ▓▄▄ ▄▀▀▄ ▓ ▓ ▄▀▀▄ ▄▀▀▄ ▓▄▄ ▄▀▀ ▄▀
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ █ █ ▓ ▀▀▀█ █ ▄ █▀▀▓ █ █ █ ▓ █ ▓ █ ▄ ▓▀ ▄ ▀▀▀█ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
    ▀ ▀ ▀▀ ▀▀▀ ▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀ ▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀▀ ▀▀

    1. Unrar.
    2. Burn or mount with daemon-tools.
    3. Install the game.
    4. Copy the cracked content from \Crack directory on the CD to your
    installation\System directory.
    5. Play the game.
  • Hellsing47
    #21
    Outlaw Chopper-RELOADED

    nem kell mostmár securom loader se!!!:D
  • dante3
    #20
    Barátosnőm ezt nyomja!Vannak benne küldetések,mint a gta-ban,most pl. csomagokat kell kézbesíteni,kapok érte lóvét és tuningolhatom a mocit!Lesz verseny is a térkép szerint,bár én még nem találtam! fegyverek:szöges fa testápoló,pisztoly/eddig/!Grafika kicsit elmarad a GTA-tól,de türhető!
    Egy próbát megér,csak 1 cd az egész!SecuROM loader v1.2-el indul!
  • Vlala #19
    Ilyen még nem sok van.
  • DJ Skyline
    #18
    képek alapján ez ilyen Chopperrel huligánkodós,törős-zúzós játék....hááát...
  • Magnumrolcsi
    #17
    Képzeld elolvastam, láttam mit írtál!
  • dante3
    #16
    Jolvan na,csak ekkorába tudtam betenni,mert nem enged 20 kb-nál nagyobbat és 2,5 mb-osat ment el!
  • dante3
    #15
    Egy GTA klon akar lenni,chopperrel!Csak belenéztem,már késő van nincs kedvem kipróbálni,majd holnap!