12
  • schakaal
    #12
    Hja Gyuri12, ajánlom figyelmedbe, és minden újabb horrorfan figyelmébe a Hypocrisy zenekar Killing Art című klipjét:)
  • Ecology #11
    Jaj csak most vettem észre,hogy készűl a folytatás! Akkor nem szóltam!
  • Ecology #10
    Én azért akkor sem haragudnék meg ha esetleg folytatnák a Resident Evil-t mert ugye a sztorinak nem volt vége a második résznél.
  • gyuri12
    #9
    tudom:D de még mindig jobb mint néhány mai film...Kedves Anubys...
  • Anubys
    #8
    Mondjuk azért, mert olyan filmből van, ami több, mint dupla annyi idős, mint te, kedves gyuritizenkettő... ;)
  • gyuri12
    #7
    ez a kép elég gyagyi!mondjuk jól megvan csinálva...:D
  • startmenu
    #6
    Régen volt már jó zombulás. Pedig jöhet(ne) ezerrel.
  • vg
    #5
    Pont pár napja néztem meg az eredetit, szerintem iszonyat béna volt... najó, a végen amikor szétszedik a katonákat a zomik az jó volt! Viszont ez a "agyat adok a zombinak, és attól okos lesz" történet nagyon béna!!!!!
  • Anubys
    #4
    "Először 2004-ben nyúltak hozzá a sorozathoz."

    Nem is, hanem 14 évvel korábban a Night of the Living Dead Remake-kel...
  • schakaal
    #3
    Hát igazából a thrillerhez semmi köze, a Day Of The Dead normál horror volt. Bár Hollywoodból kinézem hogy valami softhorrort csinálnak belőle hogy a tizenkét évesek is megnézhessék, mert hát fő a profit... Ezért félek minden ilyesfajta remaketől.
  • icewolf
    #2
    Én nem láttam az eredetit, a leírás alapján hangulatos kis Horror/Thriller lehet majd ebből.
  • schakaal
    #1
    Na erre kíváncsi leszek, mert szerintem az eredeti nagyon jó. Csak el ne rontsák!!!!