48
A következő generáció Polyphony Digital játékai
  • mohus
    #48
    R8 kész
  • mohuska
    #47
    veszem észre....
  • mohus
    #46
    hát még csendes a topic
  • mohuska
    #45
    látom Bratyó újra alkotsz.....: )
  • mohus
    #44
    Végre egy játék, amiért érdemes lesz talán HDTV-t venni...

    Gran Turismo HD, ahogy a játék alkotója - Yamauchi san - tolja:)
  • mohus
    #43
    jééé itt is elirtam az eclipse...elise helyett:)
  • mohus
    #42
    GT4 HD - autóválasztás -Eclipse vezetés - replay
  • mohus
    #41
    GT4HD - Subaru
    összenyomtam egy 50MB élvezhető WMV-re ...
    GT4HD - Subaru
  • mohus
    #40
    Nyami...subaru a hegyekben
  • mohus
    #39
    THX!!!

    ez egy igazi project, nextgen szinten, végre
  • Super DANTE
    #38
    Itt olvashattok a GT HD verziójáról
  • JohnnySmith
    #37
  • JGTC
    #36
  • mohus
    #35
  • mohus
    #34
  • mohus
    #33
  • mohus
    #32
    A DFP a nextgennyre is jó lesz
  • mohus
    #31
    ez kőkemény üzlet:)

    ha elveszti a varázsát én dobni fogom:)
  • Al Age
    #30
    Tehát autót csak akkor kell venni, ha online akarunk vele versenyezni, a Classic offline módban benne lesz az összes? (Bár attól tartok álmodik a nyomor.)
  • JohnnySmith
    #29
    Kb ugyanaz csak a hardwired
    Szorgos hangyácskák mazsolázták ki az aktuális Famitsuból, mi is a helyzet a Gran Turismo HD-vel, melyet elsőként az E3 során fedtek fel, ebben az évben. Nos először is a játék útban van, és egyféle hiánypótlóként fog szolgálni a következő Gran Turismo 2008-ra datálható megjelenéséig.
    És most kezdődik a csavar, ugyanis a Blu-Ray disken két különböző változat kap majd helyet. A Gran Turismo HD: Classic jórészt a GT4 lesz, csak éppen HD felbontásban, némi szoknyával, tetőspoilerrel és emelt turbónyomással az optimális élvezeti faktor érdekében. A Gran Turismo HD: Premium pedig afféle prológusként szolgál a GT5-höz, két választható pályával és harminc autóval. Ez már jócskán kihasználja a PS3 hardware-es képességeit, de legalábbis jobban, mint a Classic változat.

    Hogy mégse legyen mindenkinek egyszerű és kristálytiszta a helyzet, a Classic változat online játékmóddal lesz felvértezve. Ugyanis a Sony különböző szórásban (limitált példányszámú, adott ideig tartó, stb) 750 autót és 50 pályát tesz majd elérhetővé a ehhez a változathoz. Persze a csavar ott jön a képbe, hogy ezek fizetős tartalmak lesznek, a japán árak alapján egy autóért 200-500 yent (~2-4 dollár), mig egy pályáért 50-100 yent (50-80 cent) kell leszurkolni.
  • mohus
    #28
    "Fény derült néhány újdonságra a Polyphony Digital autós szériájának legújabb, PS3-mat becélzó, "bemelegítő" tagjáról - nézzük a Gran Turismo HD-val kapcsolatos új információkat.

    Úgy néz ki, hogy valójában jóval többet fogunk kapni annál, mint amire az eddigi ismereteink alapján számíthattunk, és a negyedik részt jól ismerő játékosoknak is számos újdonsággal fog szolgálni a játék. A legfrissebb Famitsu-ban például egy új, Eiger Nordwand elnevezésű pálya bukkant fel (amelyről itt oldalt láthattok néhány képet is), és biztosra lehet venni, hogy nem merül ki ennyiben a tartalmi bővítések listája, sőt: a későbbiekben kisebb összegekért cserébe autókat és pályákat is letölthetünk majd, előbbiek ára 50 és 100, utóbbiaké pedig 200 és 500 jen körül mozog majd. Egy másik jól hangzó feature-ről is lehullott a lepel, ami nem mellesleg a GT rajongók kívánságlistáján is igen előkelő pozícióban csücsült ezidáig: most már fel kell készülnünk a verseny közbeni időjárásváltozásra is. Az autós produktum egyébként két külön játékmódra lesz bontva, melyek a "GT HD Classic" és a "GT HD Premium" nevet viselik - hogy ezek pontosan mit is takarnak, azt egyelőre nem tudni."
  • mohus
    #27
    pcs papírmásé graf:)
  • eightmiles
    #26
    nálam mindig is úgy volt, hogy a gran turismo kihozta a ps-ből a grafikai maximumot (szinte). ezért sem kéne ezt kiadni, ha már ps3, akkor legyen hozzá méltó a grafikai szint, én nem hiszem, hogy ezt meg fogom venni ps3-ra, inkább megvárom majd a gt5-öt
  • Al Age
    #25
    OK
  • Al Age
    #24
    A 20 autóval és az online-nal kapcsolatban teljes mértékben igazad van, bár online-ról GT4hez is volt szó, aztán mégsem lett és úgy néz ki nem is lesz PS2-re. A GT4 nagyon korrekt grafikailag, ez tény. Normál TV felbontásban, PS2-vel. Azonban PS3-on, HDTV felbontáshoz néhány képen úgy tűnik már kevés ez a részletesség, plusz egy élelsimítást mindenképpen ráereszthetnének. Ezen a képen látszik kb miről beszélek.
  • mohus
    #23
    a grafika engem nem igazán érdekel, mert a gt4 sem rossz....de hogy 20 autó tekereg online, valódi hivatalos verdákkal az már nem mindegy:)
  • mohus
    #22
    "Ha jól tudom PS3-ra jön ki, ezért is nem értem ennek a topiknak a célját... :-\"

    1, -hogy mindenkit összezavarjon:)
    2, -hogy mindig aktuális legyen, míg a polyphony létezik:)és játékokat ad ki
  • Al Age
    #21
    Én is így vagyok vele. Inkább jöjjön kicsit később a GT5, mint hamarosan a GT HD felskálázott GT4 grafikával, a játékosok így jobban járnának, a Polyphony viszont úgy jár jobban, ha kiadja a GT HD-t is. $$$$$
  • JohnnySmith
    #20
    Tutti hogy PS3ra jön (ha valóban jön) PS2 nem tud HD szerintem....
    Picit belegondolva, nemtom hogy szükség van-e rá hogy kijöjjön, inkább egy teljesen új kellene.
  • Al Age
    #19
    Helyesbítek:
    a GT HD ha jól tudom PS3-ra jön ki, ha egyáltalán kijön.
  • Al Age
    #18
    Ha jól tudom PS3-ra jön ki, ezért is nem értem ennek a topiknak a célját... :-\
  • eightmiles
    #17
    ja, ez még ps2-re jön ki? akkor azért van gt5 topic is :P
  • zoolee
    #16
    CSak ps 3 ????
  • mila69en
    #15
    hát mert ez a 4 csak HD minsőségben:DDDD
  • eightmiles
    #14
    várom már nagyon a ps3-at és a gran turismo-t is, de itt nagy grafikai fejlődést nem látok a 4-eshez képest :/
  • mohus
    #13
    hát én eddig az analóg tv antialiasingjában biztam:)

    de most minden rondább lesz he nem lesz rendesen kidolgozva:)
  • Kou
    #12
    Mondjuk egy 720p-t képes megjelenítőn se lesz ám randa ;)
  • UNREG
    #11
    Ekkora lesz a különbség, feltéve ha birtokodban van egy megfelelő képernyő. :))

  • JGTC
    #10
    rally is komoly

    +fav
  • JGTC
    #9
    kellemes