28
Nokia 6020 vagy Sonny Ericsson k300i
  • zmeor
    #28
    én is az infrára voksolok..sok helyen olvastam hogy a kábelt nem mindig ismeri fel a gép...
    szal infra rúlz
  • DjDano
    #27
    az infra 4 ezer kürül kapható a kábel 3 ezer... én infrát vennék de döntsd el te
  • DjDano
    #26
    na és ha kaptam, az idiótázásért is járna neked... csakhát aki 5 éve regelt az protekciós itt igy megy....
  • zmeor
    #25
    Nah ugy néz ki megfogadom tanácsodat...Én is ilyet fogok venni, szintén a T-Mobile-nál...
    mit javasolsz adatkábeles megoldást vagy inkább a infrás megoldást a számítógépes összeköttetés céljából..
    valamint láttam egy oldalon tök fekete kinézetűt....csak azon a karc jobban meglátszik
  • Gladiator
    #24
    fúha, és ezt pont te mondod... aranyos. büntipontod miért is kaptad?
  • jefferson83
    #23
    Nekem 3 éves telóm van (SE) és semmi baj a joyal.
  • DjDano
    #22
    belőled meg árad a "kúltúra"....
  • Gladiator
    #21
    faszom, ilyen topikot... idióta. minek neked telefon? egy fórumot nem tudsz normálisan használni!
  • DjDano
    #20
    hát szerintem is nagyon kicsi, de nekem elég lesz ennyi is
  • Fido4life
    #19
    De tényleg nagyon jól néz ki..
  • Fido4life
    #18
    Fájó az a 3.5 mega..
  • DjDano
    #17
    Amugy a két telefon funkciókat tekintve szinte megegyezik, csak néhány különbség van... PL

    Sony Ericcson k300i: - nagyobb a memóriája 12 MB (nokia 6020 csak 3.5 MB)
    - támogatja az MP3/AAC formátumot, Nokia 6020 nem

    Nokia 6020: - van beépített modem, SE k300i-ben nincs
    - van EDGE támogatás, SE k300i-ben ez sincs

    Saját véleményem szerint a Nokia 6020 elegánsabb, szebb és minőségibb SEk300i-nél, T-Mobile-nál most csak 19 800 FT, a héten én is pont egy ilyet akarok venni Zmeor javaslom te is kövesd a példám ;)


  • Fido4life
    #16
    - Kurvák..
  • Fido4life
    #15
    Kurvák, plz válaszoljatok !
  • zmeor
    #14
    sorry, kijavítottam

    KATT
  • zmeor
    #13
    itt egy oldal ahol nagyon sok kép van róla: KATT
  • zmeor
    #12
    én arról hallok inkább hogy hamar tönkremegy és a gazdi nem győzi szervízbe szállítani
  • armageddon666
    #11
    SEK700im van már legalább 1 éve és még mindig jó a joy! pedig szoktam nyomkodni...
  • DjDano
    #10
    ja és az ericssonok joystickja igencsak rövidéletű.... kalap kaki. A Nokiáké viszont bírja a strapát
  • DjDano
    #9
    te szakértő a nokia minden csak nem lassú... ja és a legjobb telókat is a nokia gyártja, csak az elvakultak mondanak mást... a tény az tény
  • bazs1
    #8
    ép az a baj hogy nokia
  • zmeor
    #7
    Kezdek a Nokia felé hajlani....mégis csak ujabb fejlesztés, és NOKIA
  • Fido4life
    #6
    Én széttörtem a k300i-met, hol tudnám megjavíttatni ? Néhány gomb nem műkszik, meg a "joystick"-ja.::(
  • bazs1
    #5
    Ericsson, lassú az a nokia
  • tomo
    #4
    nokia
  • Extraboy
    #3
  • akyyy
    #2
    ezt meg ezt
  • zmeor
    #1
    Sziasztok! Vélemyényt szeretnék kikérni a két telefonnal kapcsolatban, melyiket ajánljátok jobban?