62
Yu Yu hakusho - A szellemfiú
  • Kazuma92
    #62
    látom hogy a topic már halott, de ezt muszáály!
    Megvan a Dark Tournament ps2-re, és kurvajó :D
  • CsepeLee fiú #61
    Szerintem ez az animeutáló nem is jön már ide többet, szal priviben vagy email-en kéne kiosztani.

    Ami a YYH-t illeti: 12-es helyett inkább 16-os karika kéne rá (14-es nem létezik) a sok véres és darabolós brutalitás miatt. De valahol tényleg a 14-16 körül mozog.
  • Slipknot
    #60
    Üdv kedves anime utáló...
    Mivel nem vagyok köteles megadni az adataimat nem mondom hány éves vagyok de annyit elmondok hogy nem a 8-9 es kategóriába esek én sem.
    Azzal kapcsolatban pedig hogy leszólod az animét :
    - látszik alapból hogy nem szereted ill. nem is nézed.
    - tuti te is ilyen CS v egyéb fps nyomi vagy látszik a modorodból, mellesleg ha ezt 1 fps fórumon v más fórumon irtad volna biztos hogy egyből elkezdenek anyázni...
    - ebből is látszik hogy az átlag anime néző ember sokkal nyugodtabb [nem 1 ilyen ismerősöm van], mert megtalálja benne az animében azt a nyugalmat amit a tipikus lövöldözős gyilkolászós amcsi filmekben találsz. Ezzel nem azt akarom kifejezni hogy az animében nincs gyilkolás... Élő példa a Yu Yu Hakusho, a "Dark Tournament"-en Hiei is megöli az ellenfelét... de mégiscsak bemutatják a végén hogy Hiei is megtalálja a békességet, és ez akár egy 50 éves embernek az életszemléletén is teljes mértékben változtathat...
    - A fiatalokat ahogy te mondod 8-9 éveseket pedig 100%-ig pozitív irányba terelheti ez az anime mert nem csak gyilkolást látnak, hanem azt hogy tiszteljük a barátainkat, a szeretet, a családi békességet és mellesleg azt is meg lehet belőle tanulni, hogy soha ne adjuk fel, amit Yusuke Urameshi teljes mértékben bemutat.

    szal szerintem elöbb inkább nézz végig pl 1 Yu Yu Hakushot,- ami igaz hogy 14 éves korosztályt célozta meg, de akárhogy is az idősebbek is bátran megnézhetik - gondolkozz el rajta, hogy mit is láttál a 112 részen keresztül [próbáld meg úgy nézni hogy figyelsz is rá...], gondolkozz el komolyan azokon a pozitív értékeken amit láttál, és ha azután is ez a szemléleted akkor gyere vissza fikázni - Kössz.
  • Kazuma92
    #59
    ps2-re :)
  • Kazuma92
    #58
    cső!
    valakinek van EREDETI yu yu hakushos játéka sp2-re feleslegesen? mert megvenném... :) nagyon régóta keresem. vagy mitomén valami link ahonnan meglehet rendelni tud avlaki???
    thx
  • zsotesz
    #57
    szerintem nincs, 112 rész van
  • Kövesdi A
    #56
    van még egy széria a Yu Yu hakusho-bol ?
  • Krezga
    #55
    Úgy tudom, hogy a szinkront az animeaddictról le lehet szedni.
  • Kövesdi A
    #54
    hi nem tudjátok hoghy szinkronosan honan lehet letölteni ?
  • Krezga
    #53
    Én nem tudok róla.
  • zsotesz
    #52
    Magyar feliratot nem lehet leszedni valahonnan?
  • dani000
    #51
    de a 47.ig
  • Krezga
    #50
    az U-n nem azok vannak fennt?

    ird be googleba: yu yu hakusho Anime-MX
    pár cuccost kidob...
  • dani000
    #49
    az Animeaddics azt írja hogy az ANIME-MX-es részekhez van szinkron és én nem találok olyan oldalt ahonnan az anime-mx-es részeket tudnám letölteni
  • Krezga
    #48
    Töltsd le japánul, aztán tegyél hozzá szinkront:D
    Torrenten megtalálod a részeket, animeaddicton pedig a szinkront.
  • dani000
    #47
    Sziasztok nem tudjátok hogy honnan lehet Yu Yu Hakusho magyar részeket letölteni? nagyon kéne megköszönném
  • adam first
    #46
    Ha jól tudom a Dragon Ball készítői alkották meg a Yu Yu Hakushot is,több helyen olvastam,de hogy mi az igazság az jó kérdés.Egyébként faxájos kis sorozat a Yuyu,nem vagyok valami nagy anime fan de maga a stílus nekem is bejön és Hakusho külön meg is fogott a storyával.Persze van ezer másféle anime,ezek a rajzfilmek elsősorban eredeti szinkronnal a legélvezetesebbek.De nekem mondjuk a magyar szinkron is bejött,szerencsére az eredeti zeneszámokat nem cserélték le az ocsmány amerikai dalokra maradtak a hangulatos japán számoknál.Minap el is gondolkoztam hogy beszerzem Ps2-re a Yu Yu Hakusho Dark Tournament című verekedős gémet,de amint megláttam hogy angol szinkronos a játék és az az eredeti japán dalokat kivették a gémből,egyből el is ment a kedvem az egésztől.Tényleg itthon nem jelent meg DVD-n a sorozat???
  • Krezga
    #45
    Mint minden ilyen hosszabb anime-ra.
  • Bucser
    #44
    js éa a Bleachre is jellemzők a fillerek...
  • Prof William
    #43
    23 vagyok és tetszenek az animok. Sajna a magyarok X%-nak pont ez az előitélete az animkkal szemben. Pedig sztem több értelmük van, mint a mai trendi amcsu filmek 80%-nak.

    Na de Yu Yu---

    Tetszik. Nem valami világmeváltó anime, de jó kis szotik és bunyól vannak benne és legalább nem húzzák el aniyram int a DB-ben. A csapat akik csinálták elég híresek. Ezzel futottak fel azt hiszem. Következő komolyabb sorozatuk a Bleach c. szintén fight anime. Egy foikkal felnőtebbknek készült és fasza kis kardozós-harcolós sorozat. Persze a Yu Yu jegyek és a legtöbb harcolós animék jegyei ebben is visszaköszönnek. (Félholtra vert de erőrekapó jó. Hirtelen felfedezet új képesség. )

    Egy szóvqal kellemes kis sorozat. Rosszak vesztenek, jófiúk nyernek és még a hangulat is a helyén van. :)
  • Krezga
    #42
    Biztos, hogy nem lesz, mivel nincs második szériája:)
  • macselek #41
    Nem tudja valaki hogy lesz-e második széria az a+-on?
  • Bucser
    #40
    INKább csak GitS 1 és Sok sok Miyazaki anime:D
  • Bucser
    #39
    25 vagyok:D és sem a fejlődésben sem a jellememben nem okozott negatív változást az anime nézés. Sőt inkább pozitívat. Megtanultam értékelni a másságot a barátok fontosságát és ami igen fontosan jelen van az anime-kben a családi békesség szentségét valamint azt hogy mindenkinek lehet szabadon más véleménye.. de ahogy téged nézlek nálad még eléggé lezáratlan a szocializáció folyamata. Van esélyed, hogy megtanuld...
  • donoki
    #38
    14.
    De kit érdekel a te családi ill. szociális problémád?Mennyé a só hivatalba vagy az ombucmanhoz vagy faxom tuddja...

    Kül a Naruto az milyen?
  • Krezga
    #37
    Vannak anime-k, amik kifejezetten felnőtteknek készültek(és most nem csak a hentai-ra gondolok), mert olyan a történetük pl, hogy egy 14 éves az ő korabeli ismeretanyagából, tudásából nem képes érteni azt. Tény hogy a Yu Yu Hakusho inkább a fiatalabb korosztálynak készült(szerintem olyan 12 éveseknek kb), de ezért még nem kell általánosítani...
  • CUCLI
    #36
    má hogylenne csávó? :O
  • gergelyanevem
    #35
    18 vagyok, és akkor mi van? el tudom dönteni mi tetszik és mi nem(mondjuk ezt az anime sorozatot nem ismerem, de Naruto-t nézek, mert leköt)
    de ez már kis koromban is ment, soha nem azért néztem valamit, mert más is nézte...
  • biomage
    #34
    szóval 4 éves vagy végre megtudtam

    amit meg téged illet zoolee sok 8-9 éves van aki animét néz és van 10- felnöt korig aki kedveli az animét
  • NEOreg3
    #33
    még csak 4 és a jelem az óvodában pikacsu:C
  • Shadow_THH
    #32
    fú most valaki igen beszót itt :D
  • zoolee
    #31
    Ember ti hány évesek vagytok ???8 - 9 ???
    Szerintem ezek tök gyerekes dolgok.Alapból ezek a gagyi japán meg kínai animok nagyon uncsik.
    Aztán semmi valóség alapja.
    Sok hülye elme rombolo vacak .
    A tesóm is ezt nézi minden nap és már annyira rá szokott hogy mikor muter be megy hozzá 24 órakor ugy elküldi a picsába a tesóm a muterom hogy az nem igaz.
    Azon a címen , hogy tvt néz.
    Én úgy betiltanám ezeket a szarokat hogy az nem igaz.
  • Dying Soul
    #30
    Nem egy bonyolult anime, de engem is megfogott. :)
  • Krezga
    #29
    Naruto az jó:) anime topikban mostanában beszélgetünk róla:)
  • xotyi
    #28
    Wolf's Rain ^^ vagy ha má igazi Anime akkor a Ghost In The Shell 1. 2... :)
  • gergelyanevem
    #27
    nem ismerem, régen csak dragon ball-t néztem, azonban oszttársam felhívta a figyelmem, hogy nézzem a Naruto-t...sztem egész jó, töltöm is le a részeket
  • biomage
    #26
    huzon el aki nem kedveli az animet, kit érdekel? hogy nem szereted, aki meg szereti az maradhat
  • dienesoft
    #25
    Igen, itt tart az Anime In Hungary!:D
  • sweech
    #24
    lol
  • donoki
    #23
    bunkó -.-'