331
  • sweech
    #11
    omg de fíling...kurvára tetszik az összkép
  • Evogordon
    #10
    Azt hittem hogy a riddick új része :D
  • QuippeR
    #9
    pedig szerintem grafikailag épp elég.
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Obliban is van egy-két óriási hent. Még olyan 20-30NPC/monsztás a történet szerint is. Ott még olyankor az AI is viszi a procit kurvára, meg a fizika (ami tényleg tök felesleges már végképp).

    Én csak annyit mondok ez kissé gyér így. Meg nem is elég meseszerű (a város elmegy).
  • Sir Quno Jedi
    #7
    A tetris funkcionális, arra jó.
  • Me0w
    #6
    Azert megnezenem az oblivion szintu grafikat egy 40 emberes raiden :))
  • Botond #5
    Ha a képi világ érdekel vegyél festményeket! MMOnál sokkal fontosabb dolgok vannak,mint a grafika. Te anno gondolom a tetrisnek is leszóltad a grafikáját. :-D Mondjuk ma már nem is tetrisezik senki,mert nem elég csicsás. :-D
  • Sir Quno Jedi
    #4
    Obliba is sok mindent ki lehet kapcsolni. De nehogymár 2006-ban ezért fizessen az ember havidíjat.
  • Botond #3
    MMO nem a grafikáról szól. Az nem jó,ha túl csicsás,mert lezsibbad a gép a tömegjeleneteknél. Sztem egész jól néz ki.
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Kissé gagyor a grafika, főleg az "aljnövényzet" hehhö!
  • Me0w
    #1
    Októberre várható a Spellborn NV. új MMORPG-je, a The Chronicles of Spellborn. A játék fizetős lesz, a díjak kb. megegyeznek a World of Warcraft-éval.

    A játék egy fiktív fantáziavilágban játszódik, szerintem érdemes megnézegetni. A következő zárt bétateszt a közeljövőben várható, érdemes jelentkezni rá és kipróbálni.

    A játék hivatalos oldala: link
    A játék hivatalos fóruma (angol, német és francia nyelven): link

    Pár kép kedvcsinálónak: