13974






  • akyyy
    #13974

  • akyyy
    #13973
    ezeket meg most csinálgattam xD


  • akyyy
    #13972
    ujra divatba hozom magamnak az userbart. ezek vannak meg. hinyzókat amk eszembe jutnak, megcsinálom xD



















  • LittleSaman
    #13971
    banner készítés
    ez előbb lemaradt
  • LittleSaman
    #13970
    http://www.bannergyar.hu
    esetleg itt
  • Blackfoot1
    #13969
    Csak így röviden :)
  • Blackfoot1
    #13968
    Jók.
  • Wolfsnack
    #13967
    userbar generáló program
  • nyuny01 #13966


  • nyuny01 #13965
    Próbálkoztam!



    #13964
    Köszönöm.
  • HunnernesKonge
    #13964
    többsoros userbar készíése
  • nyuny01 #13963
    Egy kis segítséget szeretnék kérni!Hogyan csináljátok a többrészes userbarokat,vagyis több darabból rakjátok össze vagy szétvágjátok?

    Ha ennek a folyamatát leírnátok azt meg köszönném!

    Én ezt bénáztam össze!

  • Desiderata #13962
  • Fresh Duke
    #13961
    Mégse kell, megoldottam magam.
  • Fresh Duke
    #13960
    Hy all!
    Egy kovács-mestert szeretnék megkérni egy remekmű elkészítésére.

    A usebar adatai:
    -A rajta levő szöveg: league of shadow warriors
    -Ez a kép legyen rajta
    -Sötét tónusú legyen (fekete-szürke)
    -Lehet animált is (mint pl a #13944-ben található első banner), de nem muszáj

    A usebar a San Andreas MP-es klánomhoz kellene. (Bár tudom, hogy ott nincsenek ninják, de a klán nevéhez akkor se egy gangsta illene. :D)
    Ha a készítőnek bármi ötlete van, vagy az enyémtől eltérő dolgot talál ki, akkor nyugodtan valósítsa meg másképpen. Nem szoktam bannert/usebart készíteni, ezért nem tudom, hogy miként nézne ki jól.
  • syberia2
    #13959
    valaki egy jó kis Spanyolos-vébés-vuvuzelás-animált userbart tud csinálni nekem?
    Valami ilyesmi csak mozogva ^^
  • Norby0117
    #13958
    sziasztok!

    Szeretnék kérni egy többsoros userbart ebből a logobol:
    http://kvnx.myz.info/kepek/esportlogo.png (jó nagy:D)

    és ha esetleg kisebbe lenne bal oldalon maga a logó akkor jobb oldalra Game Hosting meg ilyesmi felirat jöhet... meg esetleg eSport-Hosting.hu
    de ahogy jobban néz ki nyilván ehhez én annyira nem értek...

    remélem lehet ilyet is kérni, ez jutott most eszembe mert ez a logó tetszik

    köszönöm szépen előre is
  • Bala10
    #13957
    ha a neved "helyére" szeretnéd, akkor logóműhely topik. :)
  • Maktoko
    #13956
    Halihó!
    Kérhetnék egy ilyent a nevemhez de úgy hogy ugyan úgy legyen írva a Maktoko színnel persze ha lehetne!Előre is köszi!
    Kép róla
  • Hunlány
    #13955
    Sziasztok!
    Nem tud Nekem valaki RomEr-es, vagy Ftc-s userbart csinálni, esetleg honlapcímet irni, ahol tudok szerezni?
    Megköszönném!
    Sziasztok!
  • Blackfoot1
    #13954
    Úgylátom nincs túlnagy élet.Kár...
  • Blackfoot1
    #13953
    Van egy magyar oldal a my userbaride lehet feltölteni, viszont van egy másik oldal ott én regisztráltam a userbar.beott viszont már értékelik is a munkákat,pontozzák van rating.Meg mutatja hányan töltötték le pl a tiédet meg ilyesmi elég jó oldal:)
  • birdo #13952
    Yó lett ))
  • Blackfoot
    #13951
    Köszönöm az infókat:)Ha segithetek nektek bármiben számithattok rám.Igazából elég régen keresek már olyan csoportot akik webgrafikával foglalkoznak még ha amatőr szinten is.Én vagy 25 év rajzolok és az iwiwre azért is volt szükségem hogy a hagyományos grafikákat oda elhelyezzem.Arra megfelel.Webet is csinálok
    érdekel a flash csinálok egy tutorial oldalt egy háborús programhoz az OFP hez.Van benne küldetészerkesztés és itt az országban elég keveseni ismerik igazán jól ott lesznek scriptek addonkészités konfigurálás.Minden.meg nagyon sok letölthető anyag.A teljes anyagmennyiség amit a tárhelyre felfogok tölteni vagy 600 mb lesz.Örülök annak hogy végre valahára beszélgethetek valakivel már ilyesmiről. Ezért is töltöttem fel ide ennyi mindent. A hév
    Ezt a Konstantin témát délután csináltam.
    Lényegében ez video userbar. Lehet benne :egy video vagy filmrészlet,egy animáció és valamilyen objektum pl képanyag.

  • Bala10
    #13950
    sg-n ugye nem használunk userbart, éppen ezért nem igen van igény itt ilyesmire. próbálkozz logó készítéssel, arra nagy a kereslet. logóműhely a neve a topiknak
  • Bala10
    #13949
    sose gondoltam rá. nem mesélnél róla?
  • gergely012345
    #13948
    Szia!
    Gondoltál már arra, hogy hogyan lehetne pénzt keresni az interneten?
    Látogass el erre a honlapra ha érdekel a dolog:
    www.penzkeresesaneten.try.hu
  • Blackfoot1
    #13947
    Az jólenne ha nem csak magammal lehetnék el.
  • rexHUNter
    #13946
    jó elvagy magaddal
  • Blackfoot1
    #13945
    Itt vam még néhány dolog amiket nagyon szeretek csinálni.Nem bonyolúltak







    Ezeket végülis mondjukweboldalon lehet pl használni mint kattintható felületet. Amúgy a nagy Friday bannerben a nevet véletlenűl nem jól irtamÚgy kell írni hogy... Voorhees. Szóval mára ennyit.Van még nagyon sok témám de még ezekez korrigálni akarom mert bár elég rég elkészűltek de szeretem ha valami még jobb.Ez a Voorhees név azért sikerűlt félre mert még gyerek voltam mikor csináltam Minden jót.
  • Blackfoot1
    #13944
    Itt van pár banner.De ugyan ezek kivitelezhetőek userbarban is gond nélkűl.:







    Ez egy többsoros banner végülis újjitani próbálokne csak többsoros userbarok legyenek:)Igazából az összmérete Kb ban nem túl nagy.

  • Blackfoot1
    #13943
    Ezek példák az alap animációkra.De a legkülönfélébb megoldások és bonyolúlt kombinációk is szóbajöhetnek.Ajánlom figyelmedbe az Image Readyt






  • Blackfoot1
    #13942
    Itt van néhány soros.
    Leirtam magamnak a méreteket.a Keret két pixel vastag,és a userbarok közt 2 pixel a távolság,illetve a bannerek között is.

    Userbarok:
    Egysoros userbar Mérete: 350x19
    Kétsoros Userbar Mérete: 350x40
    Háromsoros Userbar Mérete: 350x61
    Négysoros Userbar Mérete: 350x82
    Ötsoros Userbar Mérete: 350x103
    Hatsoros Userbar Mérete: 350x124
    Hétsoros Userbar Mérete: 350x145
    Nyolcsoros Userbar Mérete: 350x166

    Bannerek:
    Egysoros Banner Mérete: 468x60
    Kétsoros Banner Méret: 468x122
    Háromsoros Banner Mérete: 468x184
    Négysoros Banner Mérete: 468x246





  • Blackfoot1
    #13941
    Amúgy köszönöm a tippet a feltöltéssel kapcsolatban:) Mégegyszer hálás köszönet:)Szeretem az OFP t úgyhogy elhalmoztam magam vele:) elég ritka nem igazán csinálnak a világon OFP userbarokat meg ilyesmit.











    Majd még jön néhány meg mutatok pár bannert is.
  • Blackfoot1
    #13940
    Itt van néhány témám.



  • Benny04
    #13939
    mivel nem iwiwre kéne feltölteni :DDD
  • Masakari
    #13938
    Szép jó napot!

    http://img178.imageshack.us/img178/3227/7769.png

    Ezt meg tudnátok nekem úgy csinálni hogy a "Mechwarrior fan" helyett "Masakari" legyen a szöveg? szeretném a nevem helyére betenni.Előre is köszi!
  • Atti12
    #13937
    Ide töltsd fel őket, aztán a szöveg doboz alatt lévő kép beszúrása gombra kattintva másold be a feltöltött kép linkjét.
  • Blackfoot1
    #13936
    Hm nem tudom ide nekem csak 20 kb alatti képeket engedne feltölteni.Ennél nagyobbat már tényleg nem lehet.maximum ha hivatkozást másolnék be ide.De ahol nekem vannak képeim az a baj hogy ott nem animálódik a kép szóval amit bemásoltam ide azt is onnan mint hivatkozást másoltam be, és valóban nem mozog.Na nem baj majd oda a fórumba feltöltöm mindet.
  • Blackfoot1
    #13935
    Egy ideje úgy látom a fórum látogatása elmaradt:)Nekem mindig vannak ötleteim.