32
  • gabe paul logan
    #32
    Negítív hozzászólások RULEZ!Bár kihalt már egy ideje az oldal, de nem bírom megállni hogy le ne savazzam afilmet.Köze nincs a játékokhoz.Avp=Mortal kombat1,2=Resident evil 1,2.Mind SZ*R me hogy kedves PAUL W S(SZ*R) ANDERSON
    csinálta mindent.A mortal ok de hát azoknak csinált folytatást...
    Jó Zombis moviek: 28 nappal később,HOLTAK HAJNALA

    A legjobb pun...cica a Jill Valentine -t alakító színész babe.
  • Sance231
    #31
    Aztamarhaélet itt vhol nagyon eltévedtek, és összekutyulták a Resident Evil a Fallouttal. Poszt-apokaliptikus világ? Látom a stylist-ok azér még túlélték a vírust, Millán a smink tart, ruháján egy szakadás nincs, illetve semmi sivatagi életmódot nem tükröz. Pedig az első része még tetszett is... második úgy nézett ki, mintha az egész stáb belőve illetve részegen készítette voln el...ez meg hááááááááááááát:(
  • LowEnd
    #30
    egyetértek. A R.E. 1-nek fasza hangulata volt, ha nem is kedvenc film kategória, de szórakoztató popcorn-mozi.
    A re2-n majdnem elaludtam. Olyan volt, mintha tini nindzsa teknőcbe oltott ősolasz zombifilmet néznék. Nem volt min izgulni.... Nem volt jó a rendezés, szar volt a zene, a sztori, a "szörnyek" röhejesek voltak.... áhhh az egyik mélypont, amikor a temetőben sétálgatva(!!!) (érted: horrorfilm - temető) előmásztak a zombik. JAJJJ

    Kinek tetszett az a szar?

    remélem - áhhh nem is remélem - nem cseszik el a 3.at is.
  • Saccard
    #29
    Szerintem nem volt nagy szám az egy de legalább volt hangulata. A kettő viszont már eléggé gyengus volt sztem.Ezekután már tartok a harmadik résztől.
  • Hoz_Hun
    #28
    Nekem bejött az egy is kettő is, és szerintem illeszkedik a programokhoz is.
    Sajnos a harmadik résszel fentartásaim vannak emiatt a sivatagos apokaliptikus szori miatt, aminek én a hírmondóját sem láttam a programokban. Meg ez a sivatagos-zombis-mindenki.már.meghalt sztori eddig sem jött be nekem.
  • Hoz_Hun
    #27
    Claire Redfield - Ali Larter. Hát nem valami jó bőr, de nem akarok előre ítélkezni. Én már megkaptam a Resident Evilben a nekem való csajt. Nem nem Jovovich... hanem Sienna Guillory.
  • MagyaR
    #26
    Nem vettek vmi furcsát észre a két képen? :).

  • Prof William
    #25
    Kicsit már elegem van a poszt apoklapiszisos zombikból. A RE-bernm pon az a lnyeg, hogy van egy izolált hely. Város/ház/falu és abból kell kijutni.

    Erre meg... pff...
  • Skyline
    #24
    Hehhehe....na ilyen az amikor egy filmkészítőnek gőze köze sincs a játékról max látta meg hallott róla..
    Az első rész valahogy rohadtul nem illik be a játék előzményeként,a második egy hatalmas nagy szuperhősös jovovicsos blődség ehhhte még csak a re világba sem illik...
    A 3. rész pedig élből baromság lesz mert a vírust megfékezték atombombával....:)
    Az pedig hogy egy túlélőhorror játék klasszikusból Jovoviccsal a főszerepben egy bugyuta szuperhős szart csinálnak egyenesen gáz...
  • virs lee
    #23
    Az esernyősök csak megfigyelik a csajt, mert az is kapott t-com vírust de túlélte, ezért a 2. rész végén is elengedik hogy tovább hesszelhessék, a csaj meg azt hiszi milyen faszagyerek hogy egymaga meg tudott lógni a tagok elől.
  • waterman
    #22
    dede, valamit berheltek a csajon.. a füléből láttam kilógniaz antennát.. :):) biztos lesz egy 4. része is a trilógiának, ami a sivatag és a távirányítósdi között volt, hogy még egy bőrt le tudjanak rántani a storyról. szvsz.. de lehet hogy nem.
  • NEOreg3
    #21
    köszönjük az építő jellegű hozzászólást:)
  • danon25
    #20
    anyád?
  • mesor
    #19
    Egyébként második rész vége nem az volt, hogy az umbrellas srácok tudták irányítani a Mila lányt!?

    Mert ugye a végén kiszabadították, de az volt a vége, hogy az umbrellas csávok nyomogattak valamit a laborban a csajszinak a szeme meg elkezdett vörösen izzani.

    Vagy akkor mégse sikerült valami?
  • Morden23
    #18
    Tök igazad van. Be sem engedem a lakásba. Pedig hallom, hogy kaparja az ajtót :(
  • savior
    #17
    kar hogy se melle, se segge
  • ZoliJ
    #16
    Penge 4, a foszerepben Milla Jovovich
  • gyuri12
    #15
    most majd késekkel fogja megváltani a világot?egyébként tényleg jó csaj...
  • apocalypse0
    #14
    már várom!
  • wesker24
    #13
    Szerintem is nagyon jó csaj

    én is nagyon várom már a filmet és kiváncsi leszek Claire Redfieldre hogy melyik csaj fogja játszani remélem olyan csaj fogja játszani aki egész jól néz ki úgy mint Mila !!!!!
  • Morden23
    #12
    Ezen nem fogunk összeveszni. Egyetértek.
  • bertino
    #11
    nekem a Resident Evil 1 óta tetszetős nagyon a csaj és még enyhén fejeztem ki magam
  • gErIbÁ
    #10
    Ezekkel a késekkel Vin Diesel jut eszembe a sötétségkrónikájából,de amúgy én is nagyon várom bejövős volt az első két rész is.
  • Morden23
    #9
    Ahogy egyik ismerősöm mondta: "Ha Luc Besson nem rendezi le az 5. elemet, sosem lett volna nőideálom" :)))
  • bertino
    #8
    bizony bizony... jó bőr :-)
  • avman
    #7
    azért az első cselekményvitelének logikája igen-igen jó iparos munka volt (egy jó közepes sztorival). tanítani kéne következetességét, ahogy kibontotta, összerakta a forgatókönyv írója az amnéziás esetből a sztorit. jobban mondva így is tanítják... :D
  • Morden23
    #6
    Ezekben a filmekben eddig a Mila-n kívül semmi értékelhető dolgot nem láttam.
  • haxoror
    #5
    Resident Evil 1-3 van Pc-re a 4 is hamarosan lesz Pc-n

    Code: Veronica viszont csak konzol :(
  • Kingfisher
    #4
    Nekem mindkét rész tetszett. Játék amúgy elérhető PC-re, vagy ezek is console exlusive gamek?
  • GErYkE83
    #3
    Szerintem is jó volt a 2 rész.Mind2 részben sikerült újat mutatni, és hűek maradtak a játékhoz. Egyik legjobb adaptáció szerintem. Várjuk a folytatást:)
  • RedStorm
    #2
    Szerintem viszont a kettővel sem volt semmi baj. Az is ott volt a topon. Szerintem ez is nagyon jó lesz.
  • haxoror
    #1
    Az egy még okés volt, a kettő már elég szar és most hogy látom Milát a dupla késsel a sivatag közepén...

    Remélem nem basszák el