33
  • grims
    #33
    helo
    nekem is ez lenne a kérdésem.nem online, hanem egymás ellen.tehát gamepaddal keyboard ellen hogy kéne?addig eljutottunk,h Match/P1 vs P2 de onnan hogyan tovább?
    előre is kösz
  • levi8
    #32
    cs hogy kelll pes 6 ba multizni ?minden almom az csak valaki mondja el pls
    akki tudja vegyel fe el msnre vagy írjon vissza msn: [email protected]
    0 az egy nullla a ne ó nak nézétek
  • MrDOS
    #31
    Ha FIFA akkor 2001-es a legjobb.
  • MrDOS
    #30
    Azt tudom, hogy jobb, mint a FIFA, de a PES 5-nél jobb?
  • Ádám000015
    #29
    Ja hogy?????????????????,
  • levi8
    #28
    sziasztok !!!
    hogy kell multizni pesbe?ja és sokkal jobb mint a fifa
  • chicken chaser
    #27
    ja és tűzfal kikapcsolva...
  • chicken chaser
    #26
    nincs routerem, kábel egyből belemegy az alaplapba...
  • Indigo
    #25
    Routeren meg kell nyitni az 5730-as udp portot.
  • chicken chaser
    #24
    sziasztok!
    megvettem a progit és már regeltem is magam, viszont network opciónál a "testing network environment" felirat után kidobja, hogy "unable to transmit udp port 5730" és hogy próbálkozzak direkt nettel. kábeles netem van, mi lehet a megoldás! Helpért előre is thx! nagyon szeretnék onlány jáccani!!
  • Dead Deiler
    #23
    Olyasmit hallotam hogy ehez is király magyar kommentátor lesz.Mikor is adják ki?
  • mourinho
    #22
    Hali!

    Az lenne a kérdésem, DKZ Studioval rakom be az arcokat és a Special Hairstyles mettől meddig tart???


    Előre is köszi, bye
  • gaglito
    #21
    hi, itt találhatok letöltéseket a PES-hez, ha valakit érdekel: FVM
  • pusztito15
    #20
    http://independence.fake.hu/
  • forsbergp21
    #19
    helo vettem egy dual analog joypadot de a ket kar rajta nem akar mukodni a pes hez
    beallitanam de nyomom az egyiket mondjuk fel es nem erzekeli. menetem mar kalibralasra meg ilyesmi ott sem jo.
  • daci
    #18
    pár haverom azt mondta hogy a fifa jó. régebben én is fifáztam de aztán letöltöttem a pes4 demóját és azóta csak a pes-el játszom.már alig várom hogy kijöjjön a pes6
  • Bankrupt #17
    Hát kicsit még kocka, a fű meg pixeles, de azért az már haladás a FIFA-hoz képest, hogy nem ugyanolyan bambán néznek mikor becsúsznak, meg rúgnak.
  • virs lee
    #16
    Ez elég ocsmány, ezzel akarják lenyomni a fifát?
  • Jim Kirk
    #15
    Én 2000-ig Fifáztam, aztán az egyik kedves cimborám megmutatta a Winning Eleven 9 Internationalt... Ég és föld a különbség. A Fifa-sorozat maximum külalak tekintetében jobb a PES-szériáknál.
  • myl0
    #14
    Nekem nem volt bejövős a PES! 98 ota fifázok!
  • VRSDM
    #13
    sosem játszom focist-, egy ideig toltam a wc-t aztán ennyi (mátmint a régi kinásat)...

    csak azért irok mert ezt kéne csinálniuk a fejlesztőknek nem csak játékokra értem... a linux már tett egy lépést... mert a nagy cégek szép lassan elhóditják a kis és jobb app-s ok előtt a teret... igy jo dolgoktol fosztanak meg... bezzeg a még anno a szabad szoftverek világában:D:D:D ... de hát... mindennek végevan egyszer jöhet a reneszász:D
  • doncarlos
    #12
    na ehhez már én is hozzászólok, mint az aki a PES2 (csak PS1-en!) óta nyomon követem a PES család tagjait. Egyszer felraktam a FIFA06-ot, de tényleg nem lehet összehasonlítani...1-2 emberkével már ki próbáltattam a PES-t akik elszigetelten esküdtek a FIFA-ra,aztán láss csodát...megvették a PES5-öt. Azért sztem ez példaértékü, és követendő... Már nagyon várom a PES6-ot... Bár sajna akkor új videókártyát kell vennem (GeforceFx5200 van most)... De meg fogja érni... bye
  • GyaxyBoy
    #11
    PES 5 ugyan olyan sztem mint a PES 4! Nekem is tetszik a Pes, de vhogy nem köt le! Inkább a FIFA 06. Azért nem kell lefikázni! :) hehe
  • DaemoonHunter
    #10
    Jaja. Nekem fent van a PES4 és mindig azzal jáccok. A PES5-öt sajna még nem próbáltam. Sztem a PES4 jobb a 06-nál is!
  • goblin83
    #9
    A PES3 óta hozzá sem szagoltam a fifához. Egyre körülményesebb lett, nyomták a grafikát ami vagy sikerült vagy nem!
  • Sith
    #8
    Régen haverral nagyon sokat fifáztunk, de ahogy jöttek ki az ujabb és ujjabb részek ez elmult Valahogy -a grafikán kivül persze- mindegyik roszabbul sikerült mint az elöző (az utobbi párat már meg se néztem)
  • gyuri12
    #7
    én nem szeretem a focis játékokat,de ez lehet hogy jó...
  • DaemoonHunter
    #6
    Jaja. A fifa sose lesz olyan jó mint a PES!
  • Zséé
    #5
    Alig várom
  • CivicMan
    #4
    PES 1000-rel jobb mint a FIFA!!!
    Én pl a FIFA 06-ot 1hét után meguntam annyira szar volt azegész játék:D:D
    DE a PES-el még mindig jáccok!!!:D:D
  • Feriboy
    #3
    A PES-sel hónapokig!!! játszuttunk egymás ellen a haverokkal naponta több órát!! Ez szerintem mindent elmond :D
  • winters123
    #2
    PES tényleg sokkal jobb mint a FIFA. nekem pont a trükkös irányítása tetszik :)
  • AdaKiller
    #1
    már várom a megejelenését!!!