38
  • King of Roads
    #38
    épp most töltöm nemsoká lennvan :)
  • alien47
    #37
    Szerintem is jo volt. Kevin Spacey nagyot alakit. Szerintem jol eltalaltak a szerepre.
  • azirafael
    #36
    Nekem tetszett! Csak néhol kicsit belassul, de egyébként jó volt.
  • Solid Snake GH
    #34
    Félreértések elkerülése végett:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért hagyja el Superman a Földet, mert állítólag a csillagászok látni vélték a Kripton bolygó maradványait, Superman pedig meg akart erről bizonyosodni. Ezt el is mondja a filmben annál a jelenetnél, amikor Loisszal találkozik a tetőn. Majd figyeljétek.
  • rotator
    #33
    Nem a Krypton robban fel, hanem az a vörös óriás megy át szupernovába, ami körül kering. Annyiból mindegy, hogy ezekután nem soknak illene maradnia belőle. :)
  • edios
    #32
    Nem volt rossz film, bár valószínüleg a Batman tényleg szerencsésebb feldolgozás lett.

    De a látvány nagyon rendben van:)
  • brueni
    #31
    Hogy miért vártak vele idáig???

    Nem merték C. Reeve életében moziba adni, mert szegény szégyenében tényleg elrepült volna a Kryptonra.
  • brueni
    #30
    ezek szerint annyira azért nem robbant fel...
  • Gerygrey
    #29
    Európában először Magyarországon
    Szóval ebből hamarabb lesz szinkronos TC release mint feliratos? Zsír!

    (Vártam ezt a filmet és moziban terveztem megnézni, de ezekután inkább marad a torrent)
  • Broafka
    #28
    unalmas, unalmas, unalmas!
    miért nem jön már valami új szuperhős, ebben mi van? ugyanaz:
    Szupermen lepottyan a Kripton bolygóról, felnevelkedek a Kent embereknél, aztán ő lesz Clark Kent, aztán irány a Déli plenet, megmenti Lojíszt, annyira unalmas
    jah és persze Lex Lutor sem maradhat el a rengeteg Kriptonitjával, amiről tudjuk hogy elveszi szupermen erejét.
    nah, nem erről szól? még nem láttam...
  • Magoo
    #27
    én is ilyen gondokkal küzdök :)
  • Nethyrrea
    #26
    de könyörgöm.....ménem lehetett valami normális kosztümöt csinálni neki..... régen még elment ez a gagyi, de, nézzük csak meg: pókembernél bevált, xmenék se abban az egyébként vicces hacukákban mászkálnak mint a képregényben, bevált, itt mééénem......maga a kosztüm elvette a kedvem hogy elmenjek ezt moziban megnézni.
  • Cat #25
    ami mellesleg nagyon is remek!
  • Pluskast
    #24
    Akkor inkább maradok az igazság ligája rajzfílmnál...
  • Lenny
    #23
    Hogy a vérbe megy vissza szülőbolygojára mikor pont amiatt küldték el a Földre a szülei mert tudták , hogy fel fog robbani a Krypton (ha így hívták), ami meg is történt a film kb. 10. percében.
  • Mice
    #22
    hát ja, bár vmelyik nap barinő is jött nekem vmi olyasmivel, hogy sm beszélt az anyjával, hogy nem akarja ezt az egészet, meg hogy normális ember lett és akkor én csak pislogtam

    én is úgy tom, hogy zutty, kilőtték, badabumm és utána max holodisken ha látott a szülőkről valami avi-t...
  • Mice
    #21
    "és pár Superman-trükkön is." ?
  • Rosco
    #20
    Ez a kritika nem szól semmiről. Azt se mondja szar, azt se, hogy jó, a szereplőkről sem ír semmit. Biztosan a film is ilyen...
  • quack
    #19
    MOM-ban feliratos
  • DjDano
    #18
    "Mi már láttuk. És búsongunk" kedves szekeres viktoro szerinten ne írj több filmkritikát, jobban járunk...
  • Bankrupt #17
    jézusmária
  • viizo
    #16
    Nyugi emberek, jön a Transformers és minden visz ;)
  • Ronny
    #15
    Clark Kent nem is rossz, viszont Luis és Luthor nem illik a filmbe.
  • Yurij
    #14
    Nem tudom lehet oregszem de engem ezek a mozik nem hoznak lazba.Pedig annak idejen meg gyujtotem is ezeket a kepregenyeket:Hulk,Tarzan,X-man,Spiderman,Punisher, mindegyikbol volt albumom stb valahol meg meg is van szerintem.
    Talan ha a fiam nagyon ki kunyiza elmegyek velle megnezni.
  • nenad
    #13
    nem volt ez annyira rossz, rosszabra szamitottam.
    Persze mesefilm, dehat mi mas lehetne ebbol?
  • Raffaello
    #12
    dehát a krypton akkor robbant fel amikor kisbaba volt supermen nem?
  • vg
    #11
    Fasza, megint csak a szinkronost lehet megnézni mindenhol...
  • Blasta
    #10
    Gratulálok, büszke lehetsz rá!!!
  • akyyy
    #9
    jóvanmá, ez csak film:S akkor már az is lehetne hogy sétál az utcán a filmben és körberohanják a rajongók, hogy még arra az ifjú szinészre is nagyon hasonlít...
  • Hoz_Hun
    #8
    Nekem sosem jött be a szupermanus, mert mindig rém gagyinak tartottam a ruháját, meg azt az idiótizmust, hogy szemüveg+hátrafésült haj = nem ismerik fel. Még Zorrónál is zavart az a kis maszk, hogy már az is elég a rejtélyhez.

    Valószínüleg ha Harry Potter levenné a szemüvegét, mindenki rácsodálkozna hogy hát te ki a fene vagy?!? Ja nem mert ott a villámalakú sebhelye, bár ha ráfésülné a haját akkor tuti inkognitó...
  • winnie
    #7
    ez nem a való világ, ez más univerzum - ráadásul pont batman univerzuma. a világ ugyanolyan darkos, csak míg az ország egyik részén gotham-ban batman küzd, addig metropolisban superman tisztogat. aztán, ha úgy adódik egy közös film erejéig összeállnak. úgyis ez lesz a vége, hiszen mégis csak hollywood.
  • Lazarus
    #6
    ...
  • Kingfisher
    #5
    Nálam mondjuk a szemüveggel álcázzuk magunkat dolognál fuccsolt be a SM feeling, ezt már kiskoromba se értettem, és iszonyatosan idegesített. Batmant jobban csípem, darkos hightech az én világom :)
  • Zedas
    #4
    "A filmben tehát nem csalódtunk, főleg annak fényében, hogy az Amerikából származó hírek bukást előlegeznek meg"

    Ez azért elég erős volt. A bukást jelen esetben az alacsony nézettség adta, aminek sok esetben köze nincs a film minőségéhez. Erre prekoncepciót alapozni eléggé érdekes hozzáállás, főleg egy kritikus részéről...
  • galocza
    #3
    "idehaza a legtöbb spandexes, harisnyás világmegmentető csak nevetség tárgyává válik"
    "Itthon kell bele némi darkos, gothos beütés"

    a szerző már leírta azt, amit én szándékoztam. a batmaneken én jól szórakoztam (a szó jó értelmében), még a sorozat kevéssé sikerült darabjain is, de szvsz a cicanaci+s-es izompóló+piros lepedő kombináción nincs az a hazai tízéves, aki ne röhögne...
  • mikloss
    #2
    Nekem már megvan a 200 megás mobillal felvett változat
  • Zsoldos
    #1
    "Egyszer már Tim Burton is majdnem rátette a produkcióra a kezét"

    az erdekes lett volna