2192

  • LasDen #737
    hát ez a meccs nagyon szar... :D szabálytalanságok sora...bár volt egy szép helyzet, de Reina odaért.... .D a csapat is eléggé szétszórt... :D
  • LasDen #736
    olvastam....háát....rontani nem rontana.... :D
  • karajjj
    #735
    Tottenham: Figo a Hotspurben folytathatja karrierjét
    Elképzelhető, hogy Luís Figo mégis folytatja pályafutását, mégpedig a Tottenham színeiben.

    A 36 éves portugál játékos az Inter mezében játszotta elvileg utolsó profi mérkőzését, ám a hírek szerint lehet, hogy mégsem vonul vissza. Harry Redknapp, a Tottenham menedzsere egy golfversenyen találkozott és beszélgetett Figóval.

    “A jövőjéről és a labdarúgásról volt szó közöttünk, és elmondta, hogy még nem végleges a döntése” – mondta Redknapp az A Bolának.
  • campy
    #734
    United mindig kap ajándék 11-est mondjuk a Liverpool is ezt csinálja ezekből élnek már utálom ezt a 2 angolcsapatot...
  • Rockynhooo
    #733
    félidőben minden MU szurkoló havernak írtam egy sms-t :D aztán a meccs végén kaptam én is párat
  • Matthew Prosac
    #732
    FT:5-2 HT:0-2
    majd jövőre :)
  • vili 27
    #731
    hol vagytok tottenham szurkolók ??? lószar a helyzet 4:2

    nem volt jogos 11-es, és ezzel indult minden.
  • vili 27
    #730
    EMBEREK !!!!

    Manch. United : Tottenham (0:2) félidő

    A második gólnál még az 5hónapos gyermekünk is megmozdult a menyasszonyom pocakjában.
    Igazi Tottenham szurkoló lesz :)

    GO SPURS GO
  • LasDen #729
    beszarás :D
  • Monoton
    #728
    7' [1 - 0] E. Heskey
  • LasDen #727
    nem láttam... :D
  • Rockynhooo
    #726
    jajjj te szegény :D
  • vili 27
    #725
    Emberek Thaiföldre kellett utaznom ahhoz hogy észhez térjen a csapat ? Sajnos lemaradtam a Chelsea meccsről, hogy játszottunk ?
  • LasDen #724
    mind1....nálam Crouch alapból nem jönne számításba...annyira unszimpatikus.... :D
  • Rudee
    #723
    Crouch hétvégén is kettőt lőtt, utolsó 4 meccsén meg 3nál jár. Heskey érthetetlen, majdnem 2 hónapja gól nélkül. Akkor inkább hívták volna be Agbonlahort, Ő még 3-4 év múlva is számításba jöhet.
  • LasDen #722
    Bent nem ontja annyira a gólokat, de Defoe már jogosan lehetne....mondjuk Crouch helyett aki nem értem mé van benn....de Heskey sem teremli most a gólokat....furcsa... :D
  • hedonist
    #721
    bent, defoe??
  • LasDen #720
    Goalkeepers: David James, Ben Foster, Robert Green.

    Defenders: Joleon Lescott, Phil Jagielka, Leighton Baines, Ashley Cole, Rio Ferdinand, Glen Johnson, Ledley King, John Terry, Matthew Upson.

    Midfielders: Gareth Barry, David Beckham, Stewart Downing, Michael Carrick, Steven Gerrard, Frank Lampard, Aaron Lennon, Shaun Wright-Phillips.

    Strikers: Wayne Rooney, Emile Heskey, Peter Crouch, Carlton Cole.

  • GTheo
    #719
    Megnyertük! :)
  • LasDen #718
    Spurs - Chelsea 1-0
    30 percet kell kihúzni.....Modric lőtte amúgy.... :D
  • Rockynhooo
    #717
    mostanában nem olyan jók de idegenben mindenképp dicséretes meg jo csapat attol.
  • campy
    #716
    háát gyerekek egy remeklő Aston Villát megverni szép teljesítmény...de magunk közt szolva jobban szeretném látni az Asont Villát a 4. helyen látni unalmas h mindig ugyanaz a 4-es van az 1-4 helyen
  • LasDen #715
    még jó hogy Redknapp gyorsan kapcsolt és lehozta Zokorat, így A. Youngot kivonta a forgalomból.....
  • Rockynhooo
    #714
    szép volt jol játszott a csapat.
  • LasDen #713
    2-1-es győzelem az Aston Villa ellen....Jenas és Bent góljaival....
  • campy
    #712
    nem érdemelte meg a Manchester szvsz ezek csak 11-sekkel tudnak kupát nyerni pfff
  • LasDen #711
    jah livescoren megnéztem....Lennon, Keane és Roman.....szép volt gondolom :D
  • Rockynhooo
    #710
    jaja Boro ellen otthon, de 4:0 lett ide szval király :)
  • LasDen #709
    mé meccs van??? :D
  • Rockynhooo
    #708
    Alázást tart a csapat:D
  • Rockynhooo
    #707
    Szép volt azért, végére nagyon kifáradtak , legalább emelt fővel távozhat a csapat.
  • LasDen #706
    jó...ennyit erről....
  • LasDen #705
    be kell rúgni azt a néhány tizit... :D
  • LasDen #704
    11-esek lesznek itt én érzem :D
  • Rudee
    #703
    "Lennonnak csak 2 gólja van a bajnokságban, ami egy vérbeli csatártól kevés"

    Kommentátor a toppon.
  • LasDen #702
    meg is lesz :D
  • Rudee
    #701
    Sky Sports előzetes
  • vili 27
    #700
    Emberek !!!

    A fenébe is, kiesünk az FA Cup-ból, kiesünk az UEFA kupából, szarul állunk a tabellán is, a liga kupát megkell nyerni, mégha egy Manchester United ellen is !!!
  • vili 27
    #699
    Szép volt Santos, na még egyet !!!
  • vili 27
    #698
    nem értem.