6
Segítséget kérek,nem találtam,ahova betudnám írni a problémámat.
  • Pheel
    #6
    Gondolom se ez, se ez nem volt alkalmas...
  • Palinko
    #5

    Eszköz leírása VIA VT6306 Fire II IEEE1394 Host Controller

    szerintem ez kell neked...
    kül hol keresed a driverokat? nekem azt modnta a koma ahol vette a rokonom(ő nem ért e gépekhez) hogy nmem kell driver én meg csak néztem :D
  • izb
    #4
    everesttel nézd meg pontosan a firewire kártya pontos tipusát.
    utána írd be ide és megkeresem neked a drivert
  • Palinko
    #3
    nincs driver a kártyához,meg is lepődtem...szóval nem volt mit feltelepíteni...
  • NFP
    #2
    Ha mindent megfelelően csatlakoztattál és feltelepítettél, akkor pl. a Windows Movie Maker-ben, ha a videó rögzítését választod, látnod kell a kamerát.
  • Palinko
    #1
    hogy is kezdjem. a mai napon eljött egyik rokonom egy fire wire (Ieee - 1394) kártyával meg egy samsung digitális kamerával+a kábel... én persze még ilyen dologgal nem foglalkoztam és el is akadtam az elején.szóval van a gépemben egy Wireless kártya am biztosítja az internetem,meg mostmár ez a firewire kártya.fel is ismerte,minden ok.öszekötöm a kártyát és a kamerát,és smmi változás.ok én belemegyek az ulead video studio 9be,capture és nézem a cuccot.de nem találtam csak a webkamerámat,meg a tévé kártyámat.mivel bizonytalanul mozgok a témában keresek egy hozzáértőt,aki belevezetne a dolgokba.remélem érthető voltam....