10
  • Tetsuo
    #10
    Hehe ezt megkaptad, tény h ő ezt télleg jobban tudja..
  • Eagleheart
    #9
    eddig 126 milliónál jár (péntekig), a szombati számok nem ismertek még...amcsiban valszeg meglesz a gyártási költség, bár a Karib tenger kalózai nagyon ütősen nyitott és ez meg is látszott Superman eredményén is aznap
  • Morden23
    #8
    Nézz utána bátran. Nem esküszöm meg a számra, de 700e körül volt. Nem városi legendaként hallottam, megjegyzem.
  • atothhu
    #7
    Igen, ezt én sem hiszem el :) hype...
  • Morden23
    #6
    A magyar mozilátogató még kicsit sem nyújt összehasonlítható statot európai, ne adja az ég, világviszonylatban vett sikerskálázáshoz.

    Itthon a legtöbb jegy anno a Valami Amerikára kelt el, ha jól emlékszem, 700.000 környékén. Ez egy olyan szám itthon, hogy a statisztikusok nem győztek újraszámolni, mert nem hitték el.
  • winnie
    #5
    most ugyanazt írtam, mint te - de tény, hogy ezt jobban tudom, ebben nincs is vita.
  • Mentoloshurkaka
    #4
    Nicsak megjött Mr Mindentjobbantudó
  • winnie
    #3
    én is vigyáznék az ilyen kijelentésekkel, bár nem fog kasszát robbantani gondolom, mert tény, hogy a karib első része itthon elég közepesen hozott.

    a film amerikai piacon aratott hatalmasan, hiszen az usa-ban sokkal jobban el lehetett adni disney családi kalandfilmként. itthon már nem annyira.
  • Mentoloshurkaka
    #2
    Szerintem a kedves cikkíró se tudja.
  • Zro
    #1
    Már miért ne aratna itthon is Jhonny Depp ?