2300
Hogyan készítsünk otthon füst- és bűzbombát?
  • Nuki
    #1979
    ezekszerint mégsem :D
    [mozst itt állomásozok náluk]

    csak az a kár hogy túl sokat offoltok... valami kérdés ami piro, vagy füstbomba vagy bűzbomba? xD
  • light00
    #1978
    Nah, flámer (tekis teknikuss:P) :DDD, holnap leszek SC bajnokságon. Ugorj át egy kicsit aztán csak összeakadunk ott...
  • Flamer
    #1977
    azvatyok :D teknikus :D te rohatt!!!44 :DDd dieplzhtx :D
  • light00
    #1976
    Ja jutis eszembe én is egyedi jelenség vagyok suliban, lehetetlen eltéveszteni (a fantáziáját most mindenki hagyja otthon), nekem van egész suliban egyedül ballonkabátom. Tudod, Columbo...(sok rohadt technikus:PP(bocs ha az vagy)-de már ez egy másik történet...)
  • light00
    #1975
    [visitos plázacica hangon] Áhh, mocskos imperialista diszno! rögtön fizikai kontaktusba akar lépni? :DD
    Heh, még azt se tudom hanyadikba jársz egyáltalán. De felveszem a kapcsolatot nyugati szövetségeseimmel és együtt csapunk le nuki kommunista hatalmára:P
    Meglátjuk, ha megirod kihez, mihez jársz csak megtalállak.^^
  • Flamer
    #1974
    hát engem aztán figyelhecc :D énkább gyere oda eccer és fogjá velem kezet :D namkell beszélgetni csak tudjam kivagy :D
  • light00
    #1973
    uff ez szép spam volt...

    zoolee: (és mindenki akit ez érdekel) spirituszt szinte bárhol kapni mivel ez elég elterjedt eszköz kisebb turákon. Festékboltban tuti van. De hagyományos esetben ez folyékony ,ha tablettát akarsz az is van ugyanott csak asszem "égésjavito" ilyen vegyes tüzelésü kazánokhoz. Ugy emlékszem kis rozsaszin viaszszerü izék. Persze sokféle van, ilyet tuti kapsz.
  • light00
    #1972
    Pedig vagyunk. És figyelünk. Amikor elérkezik az idö lecsapunk. Utána visszaülünk a sötét helyekre és ujra figyelünk. Senkik és mindenkik vagyunk. Mi mindig ott vagyunk. És mindent látunk. És mindig figyelünk téged.
  • Nuki
    #1971
    :D de az utóbbi idők cáfolták ezt :P
    [/off]
  • Flamer
    #1970
    hát sosem hittem volna hogy találkozok egy petrikessel is bárhol :D
  • Fantos
    #1969
    fogaaaalmam sincs
  • zoolee
    #1968
    Honnan szedjek ilyentet??
  • Nuki
    #1967
    ellepjük az sg-t, bár pl BME-VIK-esek biztos többen vannak itt (vagy bármilyen informatikus oktatási intézmény tagjai-loál hisz részben a mienk az is), kockaságukból kifolyólag :)
  • Nuki
    #1966
    igen hasznosnak tűnik... ez a spiritusz az etil alkohol triviális(köznapi neve)
    annak aki nem tudja mi az a triviális név:
    metánsav a hivatalos név, és a hangyasav a triviális/köznapi név.
    etánsav/ecetsav.
  • Fantos
    #1965
    nagymamám meghalt (isten nyugosztalja) és ma voltam a lakásán és volt ott egy ilyen mini tura kávékédztő készlet aminél a tableta a tűzhely és lefoglaltam az egészet a spiritusz meg nemtom miaz pontosan
  • zoolee
    #1964
    Keccseg!!!
    Honnan van??!!!MI az???!!!
  • Fantos
    #1963
    wááá szereztem pár spiritusz tabletát jó sokáig ég és ha elég akkor utána a hátramardt port is meg lehet gyújtani és ezután is marad a fekete dzsuva alján meggyűjtanivaló
  • light00
    #1962
    hát igen, legalább látja a világ miben híres iskolánk! (még ha az nem is tud rola :DDD)
  • Flamer
    #1961
    csaknemteis tanonc vagy? bazzeg.. :C miez putrikgyülekező? omg
  • light00
    #1960
    jovanmá' nyuki! :D
    nem tudtam, de akkor ezennel megfogadom, amig fenn leszek a harmadikon törekedni fogok, hogy még a menza undorito szagát is elnyomja kreálmányom... :DD
  • Nuki
    #1959
    még tudatlan, hagyd :P
    nem tudja hogy ugyanazt a levegőt szívjátok mindennap. ^^
    (mármint aki ebben a beszélgetésben benne van, mind a hárman.)
  • light00
    #1958
    ^^
  • Flamer
    #1957


    bocs.. ennél több erre se tellett. bírom az ijen kritikákat :D
  • light00
    #1956
    najo ne szpemmeljünk nyuk. Nem azért jöttem :Ð (*hazudik)
    Flamer: Te viszont légy oly szives ne a szavakkal vagdalkozz hanem nézz utána milyen marhaságot vágsz a más fejéhez, mielött még irkálsz a topikba. ( Aki más megbotránkoztatására szorakozik az tényleg paraszt de pls semmi általánosítás -- még egy év és hivatalosan parasztkodhatok nyukkal :DD)
  • Nuki
    #1955
    az neménvoltam. nekem az tetszett ^^
  • light00
    #1954
    ILLAT mi? De bezzeg mikor aládviszek észtert szimatra padostul hanyattzuhansz! :DDD
  • Nuki
    #1953
    (A) nemis tudom miről beszélsz :D

    én már meg se érzem...nekem ez ILLAT.
  • Flamer
    #1952
    gondolounk rá sokszor.
    de inkább az zavar amikor H2S gázt érezni mindenhol :C csakazé mer ti parasztkodtok :DDdd
  • Nuki
    #1951
    ezt a mi iskolánkban mindig föltesszük minden egyes labor-alkalommal: na most füstölni fog vagy robbanni? xD

    csodálkozom hogy a többi népek akik nem kémikus arcok, hogy tudnak élni azzal a gondolattal, hogy valamelyik laborban bármikor véletlenül túlnitrálódhat valami és...
    (énis hétfőn nitráltam, habár semmi veszélyest ^^ )
  • Flamer
    #1950
  • Nuxa
    #1949
    Intézkedek alezredes! Már 3 hónapja venni akarok kno3-at de még mindig nem jutottam el odáig :DD Majd ha lesz cucc, abból is csinálok valami filmet... ilyen bréniekest: Füstöl vagy robban? :DD
  • Nuki
    #1948
    olyat csinálj amiben az is van, azt szivesebben nézegetnénk :D
  • Czdano
    #1947
    nemkell mindent halál komolyan venni, megértésüket köszönjük ;)
  • zoolee
    #1946
    Jóvan húzz innen, ne rombold a topikot...
  • Nuxa
    #1945
    Negatív :D
  • Flamer
    #1944
    hát ez valami hihetetlen szar. nem is birtam csak az eslő fél percet megnézni. :D
  • Nuki
    #1943
    en nem lattam a prison breakt, van benne piro? :)
  • Czdano
    #1942
    xDDDD
  • zoolee
    #1941
  • Nuxa
    #1940
    Hát hogy legyen valami: prison break Nuxa módra :DD