2300
Hogyan készítsünk otthon füst- és bűzbombát?
  • gameplusz
    #175
    A mai világban ugye minden biztonságos... Ezért már biztos pereltek az USA-ban.
  • gameplusz
    #174
    http://video.google.com/videoplay?docid=-2223302573352891263&q=rocket+in+ass

    Hehe, ez volt az. Mert megérdemled!
  • CattiBrie
    #173
    orr, fül...
  • bazs1
    #172
    mind2:D
  • Sland
    #171
    Mi van akkor ha a számba öntök Cola Lightot és berakok a számba egy mentost? Megfulladok vagy normálisan kispriccel vajon a számon a cola?
  • gameplusz
    #170
    Volt egy videó, amin egyik srácnak rakétát gyújtottak a seggébe. Az milyen vicces lehetett, amikor a több, mint 1200 fokos szikrák szétégették a hátsóját.
  • Nuxa
    #169
    Én ilyet biztos nem csinálnék, remélem ti se, baromi hülyék!!! Dobálgatják a szárazjeges flakkont, élvezik, aztán durr, és egyből elhalgatnak!! Ezek keresik a veszélyt!!! Mi meg nem!!! (Már aki :D)
  • CattiBrie
    #168
    au
  • Nuxa
    #167
    És a nyugtalanoknak szól, meg a többieknek is, ide csak bűz- és füstbomba elkészítési módokat legyetek szivesek berakni, mert a nyugtalanok utána dumálnak, hogy ilyen-olyan veszélyes meg hülyeség!!! A füstbombák és bűzbombák nagy része veszélytelen, inkább csak a keletkező gázok miatt kell aggódni, de ez sem igaz mindegyikre, a legtöbbre ugyan igen, de akkor se!!! :D
  • Nuxa
    #166
    Én se, ezek amúgy már inkább hangbombák :D
  • F1re
    #165
    en a helyetekbe ien sosvasa bombat meg szarazjeges bombat ki nem probalnek
  • F1re
    #164
    KI javitanam amit irtam :D na szoval kulon kulon mind a 2 anyagot mozsaral ossze lehet zuzni attol nem tud baj lennei utana meg a 2 anyagot lehet 1be keverni pl golyomalomal massal nem jo csak azert irom le mielott en miattam lenne baleset
  • Shep
    #163
    Ja mostmár nagy hülye vagyok :)
  • Shep
    #162
    Hát nem tudom régen míg kis hülye voltam én is poénkodtam ilyenekkel, de azért az idők során eljutottam arra a szintre, hogy előbb végiggondolom, hogy esetleg sérülés is lehet a vége, vagy még rosszabb és már nem vonzanak az ilyen durranós, pukkanós marhaságok, ráadásul értelme sincs, mert annyi, hogy füstöl meg pukkan aztán ennyi.


    Egyébként tuti nagy robbanás lesz, ha csinálsz egy kis tábortüzet, aztán rádobsz pár dezodoros flakont ami már üres, olyankat fog pukkanni, hogy még.
  • akyyy
    #161
    jó topic pár doglot kipróbálok:)
  • Shep
    #160
    Na az állatok, sok hülye ezt hiszi ez csak vicc.
  • F1re
    #159
    es ez a gyerek a kupakjanal fogta
  • Shep
    #158
    jópofa :)
  • F1re
    #157
    nesztek ez nem Fake link sztem ha ojanok okoskodnak akik semmit nem tudnak csak aszt hiszik akkor meg is jo lenne bezarni
  • Shep
    #156
    Aztán majd ne csodálkozz, ha esetleg fél kézzel térsz haza, azon kívűl, hogy jó poén az ilyen robbanós durranós marhaság, elég nagy veszélyekkel is jár, holnap majd a hírekben az lesz 15 gyerek szenvedett súlyos égési sérülést mikor megpróbáltak házilag gyártott bombákkal jászani :)(
  • Pistike 007
    #155
    Hú gec, asszem az öszeset kipróbálom még ma! Kegyetlen a topic, sztem nem kéne bezárni! (Ha nem írók egy pár napon belül, akkor az egyik kísérlet nem sikerült!!) pistike ;)
  • Szeszmester
    #154
    Köszi :)
    Kémiát sosem vágtam, csoda, hogy átmentem belőle :) Merthogy a tanár jóindulatán biztos nem múlott... (Nem volt az. (Kezdem nem tudni kifejezni magam. (Mert késő van.)))
  • Goth
    #153
    Nekem le se esett hogy fake.
    Az ilyenektől úgy be tudok szarni hogy az hihetetlen... Majdnem szívrohamot kaptam :D
  • Sadist
    #152
    Lehetett sütőpor is, lényeg hogy valami lúgosat és savasat keverj össze benne.
  • Szeszmester
    #151
    Volt még egy jópofa, kindertojás magjának egyik felébe ecet, másikban szódabikarbóna. Gyorsan össze kellett pattinta, összerázni és eldobni. Aztán szétdurrant és vmi gusztustalan izé lett utána. Mi felfele dobáltuk :)
    De lehet rosszul emlékszem az összetevőkre, próbáljátok ki, majd értesítsetek az eredményről :)
  • Nuxa
    #150
    Köszönjük az infót :D
  • leveskocka
    #149
    kaliumpermanganat*glicerines vegbelkup
    belerakod alufoliaba,osszegyurod,amikor elkezd melegedni,elhajitod:)ha nem,megegeted magad,es meg meggyujtani sem kell...tovabb is varialhato:)
    20 eves recept:)
  • Nuxa
    #148
    Igaz, együtt a két anyagot nem szaba keverni, mer a súrlódásból származó hő miatt berobban és ez kellemetlen következményekkel járhat!!
  • Nuxa
    #147
    Asszem egyesek miatt be fogják zárni a topikunkat :(
  • F1re
    #146
    anynit szeretnek az 1. hozza tenni hogy annak Candy mix a neve gyullekony elge es 2:1 aranyba kell 2:1 Cukor:kno3 es ne keverjuk a 2ot 1x vagy is ne daraljuzk amikor kulon kulon ossze var pora zuzva mind2 l mozsaral akkor lehet 1be keverni pl golyosmalomal alacsony fordulatszamal
  • Sland
    #145
    ez mekkora fake bazz
  • zoolee
    #144
    Jaja 2500 fokon és és ma benne volt a brainiak ban a discoveryn.
  • zoolee
    #143
    Uhh egyik ismerősöm a csepeli vegyész Gyába vagy mibe dolgozik és Hozott haza kalcium carbitothülyültünk, addorát durrant , hogy majd be szrtam.

    Pedig csak majdnem fél deci volt.
  • Jetdash
    #142
    a keze meg fel van hajlitva
    vicc
  • Csuhai G
    #141
    Jaja, épp ezt néztem én is
  • Jetdash
    #140
    fake

    vigyorog a gyerek a végén
  • sweech
    #139
    akkora egy gyökér vagy és az a fasza hogy azt hiszed attól jófej is
  • Rage47
    #138
    erröl a topikról jutott eszembe. 18++
  • Jetdash
    #137
    #28
  • SötétBarom
    #136
    ;DDDDD