2300
Hogyan készítsünk otthon füst- és bűzbombát?
  • ColdFire
    #456
    hogy csináltok rakétát?
    Van olyan bomba, amit háztartási anyagokbol elo lehet állítani, nem kell hozzá kálium nitrát meg ilyen szaok?
  • F1re
    #455
    amugy meg ha a goylo ep hogy csak nyugotan szepen tud gurulni a csobe az is jo aszt meg ugy hogy fogsz 1 kis apirgalacsint es beletuszkolod a cso belsejebe a hajtoanyagra es utana gurulhat ra a golyo
  • F1re
    #454
    mar hogyne lenne ? lottem mar parszor ien agyuval
  • zoolee
    #453
    A kanócnál.
    De ha csak egy vacak papírt raksz oda attól nem lesz negyobb a nyomás.
  • Nuki
    #452
    mint a régi puskákat ilyen egri csillagok fíling: a puskapor után tesznek valami kis szövetdarabot ami durván nagyobb mint a csö és arra nyomatják rá a golyót :]
  • Nuki
    #451
    ha felszáll, szólhatsz nyugodtan :) tapasztalatok, ilyesmik :]
    de nagyon vigyázz vele!
  • F1re
    #450
    ez meg mindig hulyeseg :) de mondom a golyo kore kell vami mert az a lenyeg amugy probald ugy a kanocot ha azzal csianlod bar nem tom meirt nem lehet elektromos gyujtasal hogy a kanocnak vami mini jukat csinalj amibe belenyomod majd mert az viszont eleg sokk energiat kienged
  • Nuki
    #449
    és hogy töltöd meg? :)
  • zoolee
    #448
  • F1re
    #447
    Hulyeseg !!! total hidd erll csak anyni kell hogy fogsz papirbol 1 kis darabot ami beteriti felig a golyot vagy amenyire kell ahoz hogy 1 picit szoruljon a golyo a csobe annyira hogy ha fejre alitod ne guruljon ki mert aszt ha jobba akkor lehet hogy robbanas lessz a vege bar ez agyutol fugg
  • zoolee
    #446
    De akkor jobb már a sűrítés mert ott a szögnek a rud része és az már helyet foglal.És azzal jobban összelehet tömöríteni a fosyfort.
  • bazs1
    #445
    hát nem tom
  • zoolee
    #444
    És hogy a szöget ne lőjje ki valahogy el hajlítom a szög végét.
  • zoolee
    #443
    Most azon gondolkodpk hogy mi lenne ha nem közvetlenül a golyót lőné ki a robbanás hanem egy olyan rudat ami ilyan szög szerű és akkor az ágyú hátulján furok egy jukat előről bele nyomon azt a szög formályu rudat a szög fejéhez oda rakom a golyót a hegyéhez meg a foszfor és ugy nem megy el az energia a golyó mennett ls jobb a sűrítés is.
  • bazs1
    #442
    Én most rakétát csinálok!
  • bazs1
    #441
    sok sikert!
  • zoolee
    #440
    Fogtam egy léccet azt meg néztem mekkora csapágy rudaim illetve golyóim vannak és kerestem egy akkora fúrót és meg furtam.
    Még nem próbáltam ki mert most nincs mivel.
  • bazs1
    #439
    hogy csináltad az ágyut?
  • zoolee
    #438
    Ma megyek camponaba 1 2 hasznos löttyért .
    Majd meg nézem.
  • zoolee
    #437
    Ja multkor 25 öngyújtót vettem.
    És mikor látták hogy eléggé nagy hülyeséget csinálok akkor azt mondták hogy többet nem adnak.

    De mér most öngyújtóból mér ne csináljak rakétát.???(nagyon gyenge volt.)
  • Cat 02 #436
    ez olyan mint 3 jóbraát és jerybe hamisítottak egy papírt hogy anyunak 1 kiló tnt kell -.-
  • Cat 02 #435
    teszkó ?
  • The FlashBack
    #434
    sejtik, hogy valami rosszban sántikálsz:-)
  • zoolee
    #433
    Na meg van az agyu holnap lessz kép.
    De nekem nem akarnak 3 karton gyufát adni.
    Na mind 1 megoldom.
  • bazs1
    #432
    :D
  • ColdFire
    #431
    ehhh...
  • Nuki
    #430
    de csak óvatosan. nem akarlak darabokban viszontlátni a híradóban -.-
  • Csabesz6
    #429
    micsoda 5letek vannak ittmost olvastam végig a tápigot
  • ColdFire
    #428
    jaja :D
  • Czdano
    #427
    na aszem délután irány a bolt coláért mentosért .)
  • ColdFire
    #426
    :D
  • Nuki
    #425
    az :)
    ha magusozol akkor szorosan kapcsolódik egy valláshoz, á mindegy, ebbe ne mennyünk bele..
  • Nuki
    #424
    légyszives ne. felesleges szpamnek nincs seemmi értelme.
    az inkognitó sokkal jobb, mert idejönnek + szpemmelők akik tök érdektelenek a témában, csak faszarcúskodni jönnek ide, akkor baszhatjuk hogy jó pozícióban vagyunk, a téma címe így is vonzó
  • ColdFire
    #423
    [...pirománia...] :D
  • ColdFire
    #422
  • Nuki
    #421
    ha árusítható mennyiségem lenne, akkor itt se lennék, telken nyomulnék osztájtársammal és használnánk elfelé amink van :)

    #412 Nézd meg az aláírásom, nem most került oda :D
  • Czdano
    #420
    ismerd fel képről a játékot ugyse nyomjuk le :(
  • nf1
    #419
    bant akarsz?
  • ColdFire
    #418
    elsőre! :D
  • ColdFire
    #417
    hozni