36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • mikiking
    #20772
    És uj X box 360 kép :
  • mikiking
    #20771
    [URL=http://www.fifasoccerblog.com/2008/07/update-from-canada.html]Uj infok...... kivancsi vagyok mit értenek ezen a mondat alatt : "Ball physics and passing is improved drastically."[/URL] meg ez a mondat sem hangzik rosszul :D : "And there are loads more details and pics to come."
    De pC s változások ezek ?
  • mikiking
    #20770
    ja .a fifáról is beszéld.e a video az euro 2008 asszem
  • cucma
    #20769
    a koma felett ott van a neve, alatta, hogy PS3/xbox
  • mikiking
    #20768
    ez tényleg az lesz sorry,msot nézem
  • Martins15
    #20767
    Csak én szurtam el vagy tényleg nincs ebbe semmi újdonság?
    Euro 2008-al játszanak.A csávó angolul beszél és valószínűleg a konzolos dolgokrol.
    Ha nemígyvan sry.
  • mikiking
    #20766
    Hát ez megint oda tesz Fifa 09 / doboz
  • faláb
    #20765
    Ahol nincs kihúzva a mez PC-s kép, ahol meg ki van húzva az meg konzol, ennyi az egész.
  • mikiking
    #20764
    :D na mindegy.... de biztatoak az infok
  • DaemoonHunter
    #20763
    ÉN meg azt, hogy a max
  • mikiking
    #20762
    Remélem az a minimum amit leirt :D
    Amugy "Az itt látható képek nem reprezentálják a teljes PC-s verzió jelenlegi kinézetét. Ezek a „screenshot”-ok csupán a fejlesztés közbeni egyes stádiumok kivetülései. Még a hivatalos képek sem azt mutatják, amit Ti játékosok láttok majd a képernyőtökön."
    Szoval változni fog még a minőség
  • II Rocky II
    #20761
    pedig dinho-n tünt fel h milyen jól kivan dolgozva :O
    :(
    nem baj,remélem vmi hasonlót kapunk :)
  • DaemoonHunter
    #20760
    A kétmagos proci azért csak nem kell...igaz manapság már nem árt ha van, de azért közepes beállításokhoz egymagos is elég kell hogy legyen...csak jönne már a hivatalos gépigény:D
  • rooney8
    #20759
    Ronaldinho sem
  • mikiking
    #20758
    Ronaldinho is konzol
  • Atti12
    #20757
    ezek közül sajnos csak az első kettő meg talán a ronaldinhos PC-s kép :(. Többi konzol.
  • rooney8
    #20756
    Fifahungary
  • mikiking
    #20755
    Már csak gameplay kellett volna jobb,de meglátjuk
  • II Rocky II
    #20754
    sztem most kurva jó lessz.a grafika über fasza jó :D
    és lessz olyan ahol a mez nem kihuzott és ahol kivan huzva ? vááá naon kira game-t kapunk.
    remélem nem erős gép kell majd hozzá :)
  • II Rocky II
    #20753
    Ősszel jön a FIFA 09

    Az EA hosszú évek óta csak másodvonalbeli FIFA játékokat dob piacra, de a cég ismét azt ígéri: az új verzió nagy változásokat hoz.

    A vállalat közlése szerint 250 új jellemzőt fog tartalmazni a FIFA 09, és ugyan biztosan senki nem fogja abakusszal végigszámolni ezeket, a legjelentősebbek mégis figyelemreméltóak. A PC-s verzió producere, Paul Hossack nyilatkozata szerint speciálisan a számítógépekre kapott változatot kapunk, mivel a konzolos verziók fejlesztése külön zajlik. Ugyan továbbra is lehetséges lesz a gamepados játék, de új egér és billentyűzetvezérlést dolgoztak ki, mely "örökre megváltoztathatja a személyi számítógépekre szánt focijátékokat."

    A játékost a WASD billentyűkkel mozgathatjuk, miközben az egérmutatóval meghatározhatjuk, merre akarunk passzolni vagy lőni. A gép által írányított játékosokat az egér görgőjével vezérelhetjük, azaz a csapat együttműködése jobban hangszerelt lesz. A kezdő játékosok az egyszerűbb verziót is választhatják, ilyenkor a játékos egyszerűen követi az egérkurzort, azaz azt nem kell a billentyűzetről irányítanunk. Az átdolgozott grafikai motor gond nélkül fut 1920x1200-as felbontásban, és ennélfogva nehéz lesz nem észrevenni a focisták nagyon részletesen kidolgozott arcvonásait.

    "Olyan dolgokkal akartuk gazdagítani a PC-s verziót, amely más platformon nem megvalósítható." - nyilatkozta Paul Hossack. "Nem csak egy átdolgozott konzolos verziót akartunk kiadni, ezért készült az új irányítási rendszer. A PC online lehetőségeit widgetekkel használjuk ki; a Kedvenc Csapat widget például összegyűjti a csapattal kapcsolatos híreket, évadbeli statisztikákat."







  • Martins15
    #20752
    Hát jah ahhoz már egy magyar szinkron kéne :)
  • mikiking
    #20751
    vak is vagyok,sorry
  • cucma
    #20750
    a jobb oldali monitoron Manager09 felirat van :)
  • mikiking
    #20749
    de akkor oldalt minek a fifa 09 felirat ?
  • mikiking
    #20748
    szóval ugyanaz
  • cucma
    #20747
    azt mondják, hogy ez fifa09 manager-ből való kép, aminek a grafikája megegyezik a fifa09 PC verzióval
  • mikiking
    #20746
    kinagyit,grafikaliag rendben a dolog
  • mikiking
    #20745

    sorry
  • mikiking
    #20744
    1000 % hogy pc-s kép :D picit furi a haja a csávonak,vagy lehet csak nem jo kameraállásbol van,és az direkt olyan
  • Atti12
    #20743
    banner jobbalsó sarok '-.-
  • II Rocky II
    #20742
    küld egy msn címet :D
    am hol van azaz off topik ?
  • RAZOR27
    #20741
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akar valaki játszani eggyet hamachin? :D pm-be vagy msn-en intézve.
  • Martins15
    #20740
    Amikor ujrarakod mindent törölj ki ami a 08-al kapcsolatos.Dokumentumokbol is.Talán ugy jolesz.
  • misi9
    #20739
    Sziasztok! Olyan gondom van a Fifa08-al, hogy ha menedzser módban játszok, egy idő után némelyik meccs után kilép azzal az üzenettel, hogy hibát észlelt, és leállt... Nem tudjátok, hogy mitől van ez? Van rá valami megoldás? Már újratelepítettem a játékot, de nem oldódott meg a probléma, ugyanúgy kilép...
  • RAZOR27
    #20738
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    átnézne egy hozzáértő az off topikba? köszi
  • Atti12
    #20737
    ez az egeres akár jól is elsülhet :). Cselezni biztos sokkal könnyebb lesz vele, mivel lenyomod a jobb gombot és ráncigálod az egeret :D. Ha az irányítást is jól megoldják akkor még fasza is lehet ^^
  • faláb
    #20736
    Én is remélem, hogy nem lesz muszáj az egérrel bohóckodni...
  • hunbasser
    #20735
    gondolom ez csak egy plussz funkció lesz benne,remélem azért majd lehet választani,hogy bill+egér comboval szeretnél játszani,vagy csak simán billentyűvel.
  • Martins15
    #20734
    *r
  • Martins15
    #20733
    Hát ezt már sajnos nem tudom mivel 08-al pecet nem jáccottam.07-ben egyik csapatot cserélte le. De ha baj van kérdezhetsz itt is