36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • ProGabe #21498
    amiket itt, ill. ott írtál nyomát sem találom ebben a demoban :( mi PC-sek megint cak ráncfelvarrást kaptunk, csodás.

    az én véleményem: szkript hátán szkript, még mindig. nem értem, hogy miért nem lehet átültetni a konzolos FIFA-t egy az egyben PC-re? hol az ottani fizika (a labda még mindig a játékos része, nem él külön életet, mint x360-on és PS3-on) és AI???? kedves íéj, hol van b+? vagy úgy gondolták, hogy először jöjjön az új graf. motor, és majd jövőre? rendben, de akkor jövőre 100%-ig a konzolos FIFA-t követelem! :)

    na most nézem kicsit más szemmel, tehát úgy, hogy elfogadom, ez 100%-ig arcade: ez bizony jó lenne arra, hogy elszórakozzon vele az ember (talán jó is lesz, majd meglátjuk milyen a végleges), ha a játékosok sebessége nem vetekedne egy lajháréval! amíg megfordulnak, passzolnak, lőnek eltelik egy perc! és nincsen benne igazi tempóváltás! a mostani foci egyik leglényegesebb eleme! ehhez még hozzájön, hogy egyes játékosok úgy szlalomoznak a védők között, mintha azok csak bóják lennének

    na ez igazán negatív hangulatúra sikeredett, pedig elég szól szórakoztam 2 x 4 percig. de jogosan ócsárolom az íéjt, megint...
  • inter94
    #21497
    Néhány kép felbontás 1024 a többi max









    Élsimitást nvdia panelból elefeljtettem rárakni:S
  • SLICK
    #21496
    Bazz nekem nem akar működni az egér+bill :|
  • Bulykin
    #21495
    uhh:) a kommentek alapján alig várom hogy hazamehessek suliból és elkezdjem letölteniXD
    már én is nagyon kíváncsi vagyok a bill+egér kombóra, rem. nem jolesz^^
  • Kmarha
    #21494
    a legnagyobb újdonság az egér+bill. Hatalmas. Még nagyon nem birok vele játszani, de legalább nehéz lesz az elején a játék :) A gól lövés hatalmas, oda csavarom a labdát ahova akarom (ahova a célkereszt mutat). Nagyon lehet vele figurázni.
  • examinee
    #21493
    Miért? PC-sbe nincs benne a betöltésnél és a játékba lépés előtt hogy a kapusnak rugod a labdát pl Ronaldóval? -sőt még betöltés közbe ugye rugdosol hogy azzal teljen az idő, aztán bedob a pályara és ott is bemelegithtsz igy:)

    A hálós dologra meg annyit meg az Ea szídására hogy az elején a bíró odamegy a hálóhoz megnézi megfogja és rendesen mozog, meg ha gólt lősz akkor is. Játék közben teljesen realisztikusan mozog a bíró és a partjelzők is és normális kézmozdulattokkal időben jeleznek mindent.
    De ez már off topic mert PC-s, csak gondolom leírom.
    Amugy meg: http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1116192007&no=49295

    Legalább a gólörömöt belerakták pc-sbe? mármint hogy manuálisan tudsz csinálni kb 20 féle gólörömöt.
  • SLICK
    #21492
    jééé ezt az egeres dolgot még nem is próbáltam ki :c
  • mikiking
    #21491
    Valahogy nem lehet megoldani,hogy csak a kapus ellen menjek, a cseleket ki akaromn próbálgatni... egér + bill egész jo kombinácio
  • csocso14
    #21490
    Szerintem jó lett, na nem az amit már vagy 3-4 éve ígérgetnek, de azért jó.
  • SLICK
    #21489
    sajnos nem menti el a beállításokat
  • Djemba
    #21488
    nekem se
  • Mayorpapa
    #21487
    vajon csak nekem nem maradnak meg a beállítások kilépés után, vagy másnak se?
  • zeus89
    #21486
    na felraktam, nagyon ütős szerintem, végre egy yó fifa hosszú évek után, úgy gondolom, meg fogom venni most ... már csak az online miatt is ... ezek a becsúszásos szerelések is nagyon jól sikerültek, na meg a kapura rugások is nagyon yók lettek. Ezt most mindenkinek csak ajánlani tudom :D
  • Newfronter
    #21485
    Igen.
  • zeus89
    #21484
    Felbontást grafikát végre lehet módositani a demóba ??
  • SLICK
    #21483
    Ja és még egy hiba. Az egyik játékosnak hibás a grafikája. Pontosabban a bőrszíne helyett piros-zöld kockás grafika van :|
  • SLICK
    #21482
    Na összegezném én is:

    Ami tetszett:
    - a grafika szép lett, leginkább a fű és a játékos kidolgozások a legjobbak.
    - A menü (igaz tele van most pár kacattal) szép letisztult lett
    - Az ütközések végre normálisak! Nem az van mint az előző részekben, hogy összefutottál az ellenféllel és ő hamarabb visszaszerzi a labdát, hanem tényleg távol marad a labdától.
    - a kapura lövés: igen ez vmelyest változott, szvsz jó irányba. Végre ha erőset akarsz rúgni nem az égbe fogja fellőni a labdát. Esélyesebbek a nagy gólok legalább ^^ (megjegyezném, hogy majd a kapus erősségen úgyis lehet majd állítani a full játékban, tehát nem hiszem, hogy könnyű lesz gólt rúgni neki)

    Ami nem tetszett:
    - Az alap billentyűzet kiosztás. Hát az vmi borzalmas! Célszerű átállítani a hagyományosra!
    - A régi, unalmas visszajátszások, játékos viselkedések, mozgások...
    - Ha már a grafika így megváltozott, akkor vmit kezdhettek volna a hálóval is! Még mindig idétlenül mozog, ha bemegy a labda.
    - A stadion szépnek tűnik, de valljuk be, lehetne jobb is a közönséggel együtt
    - Sajnos megint az átigazolási szezon vége előtti felállás van, így néhány játékos még a tavalyi klubjában van.
    - Egy-két játékosnak nem az az eredeti posztja, ami a játékban.

    Mindent összevetve, nem lesz ez olyan rossz! Végre a grafikán változtattak ami nagy szó! Ugyanakkor a játékmeneten nem nagyon. A menedzser módra kiváncsi vagyok, mennyit újítanak/változtatnak rajta.
    Ha lehet még reméynkedni, akkor én fogok. Mivel jövőre 2010 lesz, lehet úgy gondolják az EA-nél, hogy ez alkalommal tényleg egy teljesen felújítják a játékot, mind grafika (habár a msotanival sincs bajom), mind játékmenet terén. De főleg az utóbbin. Örülnék ha végre új mozgásokat, animációkat, visszajátszásokat, élethűbb AI-t, reálisabb mez feliratokat, szebben kidolgozott közönséget és stadiont készítenének.
    Igaz szép álmok, és EA nem a nagy újításokról híres, de remélem jövőre tényleg brutális focis játékot készítenek. Ha az általam említett újítások belekerülnének, máris jobban megérné az árát a game!
  • Djemba
    #21481
    nem rossz szentem de ez a demó már augusztusban elkészült
    irányítást vissza kellett állítani a hagyományosra
    összevatve csak a GRAFIKA javult, de ha a manager módon sem változott akkor PE09 lesz
  • Gabe18
    #21480
    Aha,akkor ott a hiba...
  • 5c0rp330n
    #21479
    egész kellemes grafikája lett a dolognak, főleg ahhoz képest, amire számítottam. erek, izzadás, kidolgozottabb arcok, 3d fű..
  • Mayorpapa
    #21478
    Nah, végre fennt van a gépemen! El se hiszem, hogy végre kijött! Lenyomtam két meccset, és hát mit mondjak: kezd next-genesedni a FIFA (de csak kezd....) Ha így haladnak tovább talán már jövőre, de inkáb 2010-re lesz olyan, mint Xboxon. Amúgy szép, meg minden, de hogy miért kell minden éven megváltoztatni a billentyűzetkiosztást...
  • Mayorpapa
    #21477
    1280X1024-en indul alapból
  • Gabe18
    #21476
    Milyen felbontásban indul el ez a demó csoda alapból?Mert nekem LCD TV-n egyből inditás után "nem megjelenithető üzemod"-ra vált.
  • HoReSz1975
    #21475
    You are waiting to download: FIFA 09 - European Demo
    File: fifa09_demo_eu.zip
    Size: 767.9 MB



    Here's a playable demo of EA's FIFA 09, the European football game. The demo will allow you to try out the exhibition match mode with six playable teams.

    The U.S. demo is available here.

    Demo Features:
    o 6 teams to choose from:
    1. Marseille
    2. Schalke
    3. Real Madrid
    4. Chelsea
    5. AC Milan
    6. Toronto FC
    o Exhibition match, 2 x 2 minute halves
    o Kick-off Team and Kick-off Be A Pro flows are accessible
    o Adidas Live Season info and tips & hints screens
    o PC controls video/Intro video

  • SLICK
    #21474
    hát ez az irányítás ultraszar... lehetetlen vele játszani!
  • Djemba
    #21473
    akkor marad a pes:)
    azt mondták pedig, hogy nehéz lesz gólokat rúgni
  • examinee
    #21472
    Bárcsak igy lenne xboxon is holnap!
    Nekem azok hiányzotak a hatalmas gólok!
    Euro elején még lehetett rugni nagyokat, de gondolom javitották utána akapust:(
  • dalackraul
    #21471
    de a kapusoknak megint könnyű gólt rugni:@
  • hunbasser
    #21470
    optimista vagyok :)
  • mikiking
    #21469
    tudhatod,hogy illyen dolgoknem lesznek javulva.
  • examinee
    #21468
    Minden évbe ezt mondjuk, várjál ez csak a demo:)
  • hunbasser
    #21467
    várjál még,ez csak demo...:)
  • mikiking
    #21466
    Na szoval.....
    1. Grafika rendben van
    2. az ütközések,esésekjobbak lettek
    3. Picit változott a gameplay.de csak picit,és ez elszomoriit
    4.a Füü gyönyörü
    5.A partjelzőt csúnyán elqrták,mint egy baba szaladgál,ninncs értelem
    6. A stadion kicsit pixeles.kéne rá egy kis AA,főleg a nézőkre gondolom (majd jövőre )
    7. sajna ugyanazok a dolgok maradtak..szabad rúgás ugyanaz, 11 es ugyanaz,ez nem tecccik nagyon.
    8. az unalmas átvezető videók,az unalmas visszajátszás.
    9. Egy kis mesterséges intelligencia elfért volna beléjük,mint a boxos verzioba.de talán jövőre...
    Szó mi szó,rengeteg hiba,amit biztos nem fognak javitani,de nagy fejlődés igy is az elmúlt évekhez képest. Grafika teccik,szoval 1 szezont,vagy többet a fullal lenyomok... Ennyi
  • dalackraul
    #21465
    na nem is olyan rossz grafika javult:P játékmente is király csak beadni nem tudom mivel lehet:D
  • SLICK
    #21464
    de rossz nektek, hogy suli van ^^ Igaz nekem még 1 órát kell várni és lejön :P
  • ForzaInter
    #21463
    holnap délelőtt én is majd kipróbálom, hálistennek 2-re kell menni suliba:D
  • DaemoonHunter
    #21462
    Nekem pedig még 1,5 óra van:(
    Addig várok véleményt, de mivel fél6kor kelnem kell, ezért inkább holnap próbálom ki:)
  • dalackraul
    #21461
    Jaja tőlem is nekem is most települ:D
  • mikiking
    #21460
    Mindenki alszik.tuti fél fifa fan nemn tudja,hogy kint a demo. Közben msot települ nekem,és nemsokára jön egy őszinte vélemény :)
  • examinee
    #21459
    Jaja majd holnap xboxon:) Jó éjt!