FIFA
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
egyszerre raktuk fel 😄 a crack is azonos...
mondom meg a csapat kiválasztást is engedte csak mikro végtölt a csik akkor lép ki :S neki meg hibaüzit ir ki :S
ááá pedig jo lett volna nyomulni az öreg fifa06-al
Szar Bayern, szar Bayern :)
A füvet meg könnyû javítani.
Szar Bayern, szar Bayern :)
Szar Bayern, szar Bayern :)
Végigvittem 15 évet a menedzsermódban és azt írta ki, hogy exportálhatom a csapatomat. Az exportálás mire jó?
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
kéne egy kis help!
mivel a cd-men nem volt crack(nem varez célból irom 😄)
downloadotam egyet de egy hiba van!
haverral akarjuk tolni és ha belépünk direkt ip-> kapcsolodás kiválasztjuk a csapatot
és abetöltödés (a csik végén) egybõl kilép a fifa se nyoma se hamva!
valakinek valami ötlete orvoslása van erre ?😊
megköszönném!
ja fifa06 ról van szó =)
Amúgy Fifát egy dolog tartja életben: a licenszek! ha a PES feltudná vásárolni a ligák,csapatok jogait, akk ott halna meg a Fifa.
Rooney egyre rondább lesz a faszkivan<#falbav>#falbav> a 06-ban még kurva jól megcsinálták azóta minden évben változtatják de egyre szarabb.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
lenne 1 kérésem, barátságos meccset akarok játszani a válogatottakkal. kiválasztom a válogatottakat de akkor kilép és kiírja: A FIFA09.EXE hibát észlelt ezért leállt...
mit tegyek?
AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Szar Bayern, szar Bayern :)
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Szar Bayern, szar Bayern :)
Gyakorlatilag hasonlót játszott a Milan idén is, csak Inzaghi volt az ember elöl.
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Az ini.big-et a data/cmn-be, a többi .ini kiterjesztésût meg a FIFA fõkönyvtárába kell másolni.
Az user.ini-be asszem alapból be van kapcsolva, hogy ablakban fusson. Azt ki lehet kapcsolni. Meg ha jól rémlik, a félidõ hosszát is itt tudod beállítani. Másodpercbe kell megadni, tehát pl a 8 perces félidõ az 480 legyen.
A game speedet is kell változtatni, nem a beállításokba. GAME_SPEED = 0 (lassú), 1 (normál) vagy 2 (gyors). Normál az erõsen javasolt.
Szar Bayern, szar Bayern :)
Gameplay sok mindent javít. Reakció idõket (és az AI helyzetfelismerését. Régebben raktam is be egy animációt egy szabadrúgásról. Alap esetben 10ból 9szer (de inkább 100ból 99szer) a cpu védõi a 16oson belülrõl elõrefelé szabadítanak fel. Egyik-másik gameplay "segít", hogy a lehetõ legegyszerûbb megoldást válasszák. Inkább fog szögletre vagy bedobásra menteni, minthogy felszabadításából rögtön gólpassz legyen.
Aztán javítják a labda fizikáját, a pontrúgásokat (nehezebbek lesznek, pontosabban kell célozni).
Van, amelyikben (sõt, szinte mindben) javították a távoli lövések arányát is, mert alapból bizony messzi lövése nincs sok a gépnek. Én pl tegnap elõtt vagy mikor kaptam egy szépet vagy 40rõl, mert kicsit kint állt a kapusom és ezt kihasználta a gép.
Nekem eddig talán ez (G Realistic gameplay v2) jött be a legjobban. A fileokat a FIFA fõkönyvtárába kell bemásolni.
Szar Bayern, szar Bayern :)
Lehet taktikai oldalról is megközelíteni a fáradtságot:
például ha szélsõ játékosokra fektetem a hangsúlyt, akkor nyilván jobban kifáradnak, mivel kell a sprint a felfutáshoz és beadáshoz, hogy ne tudjanak addig szerelni. Esetleg ha csak középre akarok betörni velük. Igaz nem egy játékossal kell meccseket eldönteni.
Szóval nem az egész csapat volt hulla fáradt, hanem a védelem és középpálya szélsõi, néha a középpálya támadója és védõje is. A csatárok pedig mikor hogy, attól függ mennyire vettem igénybe õket.
1 hét alatt azért egész sokat játszottam vele, próbáltam szokni ez taz új játékmenetet, de nem tudtam sehogy sem megszokni. A 10-ben remélem végeznek valami finomhangolást a játékmeneten.
Amúgy a gameplay patchek miket javítanak? Láttam volt itt kapus AI javító meg hasonlók, de ezen kívül mik vannak még?
-Open FIFA
-Fenti képek közt az Arsenal címerére mész (Teams)
-Legördülõ menõben megkeresed a csapatot, akinek importálnál
-A "képes" menü alatt lesz szintén balrl jobbra pár fül (roster, ball, stb), ott a kitre mész
-Kiválasztod a hazai/vendég/kapus mezt és a kép alatti kis export/import ikonkat használod
Szar Bayern, szar Bayern :)
elõre is köszi
A fáradás -mint ahogy Yeltzin is írta- nem azonnal következik be. Viszont tényleg új az elõzõ részekhez képest ez is, mert anno 60-70 percet végig lehetett sprintelni szinte megállás nélkül. Na ezt kicsit realizálták. Ha védekezésnél (vagy mikor az ellen még a saját térfelén passzolgat) használod a séta gombot, akkor kicsit gyorsabban "pihenik ki magukat" a játékosok.
Érdemes elolvasni a kézikönyvet, sok érdekes infót találni benne. Neten is fent van belõle néhány, én pl egy XBOX360-ra kiadott német kiadást olvasgattam és bizony abból is tudtam hasznosíani ezt-azt.
Szar Bayern, szar Bayern :)
A pihenés/regenerálódás szerintem az edzõk szintjén múlik. Saját "sztorimban" a portugáloknál 6.-7. szintû edzõk mellett 5-6 nap kellett a csapatnak, hogy összeszedje magát, majd átmentem a Milanhoz, ahol a teljes staff 10. szintû, és 2 nap alatt az összes játékos full zöldben van. Nem ritka, hogy egy héten három meccs van az olaszoknál, és elég, ha csak a szélsõ (felfutó) játékosokat cserélem, a gerinc energiája lazán zöldben marad.
Szerintem ilyen téren nincs bug, engem inkább az zavar, hogy néha átmegy a kapufán a labda (ezerbõl egyszer).
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
ha nem tetszik, ne használd, ilyen egyszerû
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Remélem a 10-ben kijavítják ezeket, mert így teljesen élvezhetetlen, bármennyire is szeretem a FIFA-t.
Szar Bayern, szar Bayern :)
az érdekelne hogy milyen egyéb tartalom van a dvd-n
elõre is köszi 😄