36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • 007 Zolee 007
    #29784
    Üdv!
    Manager módban lehet edzést tartani a játékosaimnak valahogy?
  • Breki33
    #29783
    úgy látom kell a szöveg magyarul is egyébként világosan le van írva

    Javítások:
    A meccsvégi fagyás a Menedzser mód és a Kezdőrúgás meccsek végén
    A Menedzser mód fagyása, ha a Peterborough Club-bal játszunk
    Csapatok, akik rossz bajnokságba lettek sorolva. Megjegyzés: Nem működik a folyamatban lévő Menedzser módokkal, újat kell kezdeni
    Menedzser módban az eredményjelző helye, szélesvásznú képernyő beállítás esetén, ha nem angol ligában játszunk
    Menedzser módban az eredményjelző helye, ha az Olympique Lyonnaisszal játszunk
    Az időjárás változás Menedzser módban
    Két játékos ugyanazzal a csapattal játszik, ha az egyik egérrel lép be az Online játékba
    Az Online Head to Head meccsek esetén az eredményjelző helye, mert néha túlságosan lent volt
    A felhasználó tudja irányítani az ellenfél csapatát egy másik kontrollerrel, ha az kilépett egy Online meccsből
    A felhasználók, akik nem kaptak DNF%-t az Alt+F4 megnyomása után
    Összefoglaló videók laggolása
    NIS lag
    Billentyűzettel is elérhető a Vezérlőbeállítás
    Az ATI videokártyák esetén előforduló laggolás (amíg nem jön új driver)
    Lincoln City mezszponzora
    Zenit St. Petersburg harmadik meze
    Montpellier mezszponzora
  • Müzlee
    #29782
    Hello! Annyit kérdeznék, hogyha feltelepítem ezt az 1.01-es patch-et, akkor az éppen folyamatban lévő menedzser módomat ugyanúgy nem tudom folytatni, mint a korábbi fifa részekben?
  • DAFFANGER
    #29781
    Ez a játék valami istenkirály föleg gamepaddal:D
    A menedzser mod meg nagyon jó.
  • [HUN]FaTaL
    #29780
    Hibátlanul működik a magyar verzióval az fltdoxos crack szóval felesleges várni, és nem kell 15 perc a patch telepítéséhez.
  • kjhun
    #29779
    Sziasztok

    Már okt. 27-én éjjel le lehetett tölteni az 1.01-es patchet, ha valaki elég szemfüles volt, lásd itt (nézd meg a 11.-dik hozzászólást): http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=165001

    Egyébként ez a patch a magyar verzióra is felmegy (Mindegy hogy tört vagy eredetid van), csak várni kell 10-15 percet míg felmegy, és kell neki 1.7GB szabad hely a patch felrakása közben.

    Ha valaki crackel-ni akarja, várja meg míg "PROPHET" kiadja az 1.01-es crack-et (ha lesz), mível a Fairlight/FLTDOX-os crack (lásd a: 29759-es hsz-t.) a másik Multi5-ös FIFA 11-hez van, [MULTI5-1: EN/DE/FR/IT/NL (Retail DVD: 09-2010) ], míg a magyar nyelvet tartalmazó Multi5-ös verzió ez: [MULTI5-2: EN/CZ/PL/RU/HU (Retail DVD: 09-2010)].
    RELOADED/(Fairlight vagy FLTDOX) a Multi5-1-hez, PROPHET a Multi5-2-höz csinált cracket. Vagy toljátok Mini-Image-dzel vagy az eredeti lemezzel.
  • DAFFANGER
    #29778
    Hali.Magyar nyelvi fájlokat ha tud valaki a fifa 11-hez irjon már rám egy privit legyen szives nagyon megköszönném!Üdv
  • Breki33
    #29777
    miért nem töltöd vissza a korábbi mentésed?

  • Breki33
    #29776
    gondolod ahhoz külön írnak? :P

    mivel nekem az van igaz most külföldi kommentátorokkal és angol nyelvel és felment rá tehát szerintem jó
  • Game Hunter
    #29775
    Helló!

    Ez a patch a magyar fifa 11-hez is jó?
  • Rossi1
    #29774
    Ne haragudjatok, de ezt most le kell írnom, mert szétvet az ideg!!!!!

    Manchesterrel nyomtam a Manager módot. Féltávnál 2-ak voltunk 3 ponttal lemaradva, Ligakupa döntő. Alakul a csapat, fejlesztem az infrastruktúrát. Erre F.A kupa 8-ad döntőben egy 90-ik percben szerzett góllal kiesünk a Chelsea ellen. A 3/4-ig érő popularity csúszkám EGYBŐL(!!!!!) lement nullára és kirúgtak!
    Na elmegy ez a P..ába!!!! Azért ezt egy kicsit eltúlozták a srácok!Hozzáteszem, hogy a Chelsea-t össze-vissza vertem előtte is bajnokikon meg liga kupában is. Most kezdhetem elölről!! De nagyon nincs hozzá kedvem!!!
  • [HUN]FaTaL
    #29773
    Nekem rinyált, hogy nem gyári az exet (kiírta hogy talált fifát a gépen de nem egyezik az exe, újraraktam és jó lett).
  • fook
    #29772
    VAGY túl nagy felbontáson akarja elindítani a játékot
  • Effe88
    #29771
    nem elég a vidi kártyád
    shader model 3.0-nát támogatnia kell minimum
  • jómagam
    #29770
    Sziasztok
    Tudja valaki, hogy mit jelent az e 0001 hiba kód ??
    A feltelepített játék elindításakor ezt írja ki!!
  • Breki33
    #29769
    nekem is simán megy itt van egyébként a hivatalos EA link és leírás

    http://www.ea.com/uk/football/news/fifa-11-patch-101-2
  • Effe88
    #29768
    nekem települt crakeltre;)
  • [HUN]FaTaL
    #29767
    Már a DVDről másoltam vissza az eredetit és akkor is rinyált, backupom meg nem volt.
  • [HUN]FaTaL
    #29766
    Nem fogadja el akkor sem, próbáltam :)
  • Breki33
    #29765
    ezért minek újrarakni elég visszamásolni az exe-t
  • Mayorpapa
    #29764
    köszi! akkor megpróbálom origi exére
  • [HUN]FaTaL
    #29763
    Újra kell húzni a gamet mert a crackelt exere nem települ. Nekem sem a C meghajtón van, tökmindegy hova telepíted.
  • DjCooll
    #29762
    és ezt h kell telepíteni vagy frissíteni ?:S
  • Mayorpapa
    #29761
    Hogy lehet feltenni ezt a patchet, ha nem a C meghajtón van a játék? Mert nekem nem találja meg ott, ahová én telepítettem... :(
  • Carloska
    #29760
    1• Fixed a “bug” that is associated with departure at the end of the match in the “manager’s career” and “Quick Match”.

    2• Fixed a “bug” that is associated with the incorrect location of teams in the division when playing in the “manager’s career.”
    Unfortunately, this will not work with previous versions of the game preserve

    3• Fix the location of the bulletin board in the game at widescreen monitors.

    4• optimize the choice of weather in the “manager’s career.”

    5• Fixed a “bug” in which users have played for one team in the “Network game” 1on1.

    6• Fixed a scoring system% SRI (DNF). Now% SRI (DNF) will be counted and exit through the ALT + F4

    7• Fixed a problem with micro-delays in the game and video replays.

    8• Fixed a minor bug that prevented the ability to change the keyboard settings in the game

    9• Optimized work the game on systems with graphics cards from ATI.

    10• Fixed form seq. Teams: Lincoln City, Zenit St. Teams: Lincoln City, Zenit St. Petersburg and Montpellier. Petersburg and Montpellier
  • Carloska
    #29759
    FIFA_2011_v1.01-FLTDOX

    Here’s the first update available for Fifa 11 on Windows.

    http://hotfile.com/dl/78977816/87471f0/FIFA_2011_v1.01-FLTDOX.rar.html
    http://www.fileserve.com/file/fserHfC
  • Neoncsoves
    #29758
    .bat fájlt miért notepaddal nyitja meg ez a szerencsétlen win7 64bit? nem sikerül elindítanom a bat filet :S
  • Breki33
    #29757
    FIFA 11 PS3/XBox360 Gameplay Patch for FIFA 11 PC
    Version 2.2 BETA - Hybrid Gameplay
    by Doctor+ Productions Staff

    Balanced version!!!! After a lot of feedback!!

    New INSTALL!!!!

    Download, try & feedback brothers!!!
    Download now: Version 2.2 BETA - Hibrid Gameplay

    INSTALLATION
    1) Go to your FIFA 11\Game folder (C:\Program Files\EA Sports\FIFA 11\Game
    Backup these files: data0.big, data0.bh, data7.big, data7.bh (restore for uninstall Hybrid)
    2) Copy your data0.big, data0.bh, data7.big, data7.bh and paste on my FIFA 11 HYBRID V 2.2 Easy Manual Install (this folder)
    3) Now run INSTALL HYBRID.bat!
    4) Now copy the data0.big, data0.bh, data7.big, data7.bh into the FIFA 11\Game directory and overwrite original files.
    For easy install your favorited LOD settings: first add your setting.lua file on this folder, now run the INSTALL HYBRID.bat!

    The gameplay is now installed!!
    Enjoy!

    If you have a error when run INSTALL_HYBRID.bat file check this important tips:
    Check if read only option on datax.big and bh is disabled (uncheck) and make sure in folder options you have uncheck the "hide extension for known file types! Very important!!!

    Good play to all!!!!

    Expert nanual install & patch files details:
    Installation method alternative for expert (manual import, good for already patched data0.big, data7.big):
    Go to my archive patch folder:
    Now import with fifafs utility my files into datax.big:
    fifafs.exe -ar data0.big data/attribdbgameplay/gameplayattribdb.big gameplayattribdb.big
    fifafs.exe -ar data0.big data/attribdb/attribdb.bin attribdb.bin
    fifafs.exe -ar data0.big data/attribdb/attribdb.vlt attribdb.vlt
    fifafs.exe -ar data0.big data/skillmoveai/skillmoveai.big skillmoveai.big
    //fifafs.exe -ar data0.big data/fifarna/lua/settings.lua settings.lua
    fifafs.exe -makebh data0.big
    fifafs.exe -ar data7.big data/attribdbgameplay/gameplayattribdb.big gameplayattribdb.big
    fifafs.exe -makebh data7.big

    (Use this methot if you have an already modded data0.big with other patches, LOD settings or db edited)

    Enjoy!

    Update first thread soon!!

    Fidel



    http://www.megaupload.com/?d=KUKGG62R
  • Breki33
    #29756
    FIFA 11 Hybrid Gameplay Patch 2.1_ultra high LOD


    SPECIAL THANKS TO
    MODIFY ADVANCED GRAPHIC SETTINGS
    by Promitheas [www.wehellas.gr]


    INSTALL
    Copy data0.big & data0.bh and paste on FIFA 11\Game

    Remember to run the install bat for full gameplay (patch on data7.big) into FIFA11 HYBRID V 2.1 Easy Manual Install folder!!!

    For more info check the document 1_HOW TO INSTALL HYBRID V 2.1.txt on FIFA11 HYBRID V 2.1 Easy Manual Install folder!!

    Fidel De Filippis
    Doctor+ Productions

    http://www.fileserve.com/file/nnndD2p

  • daver88
    #29755
    hát próbálgattam, de nem engedi...:(
  • mandm
    #29754
    Hopp! Kiugrott a kultúra!
  • Breki33
    #29753
    neeeeeeee

    úgy megvan

    külön nincs benne?
    a dt07-ből kiis tudod szedni?
  • daver88
    #29752
    ha jól látom, akkor az a dt07.big fájlban van benne...az egészet felrakjam???
  • Breki33
    #29751
    az sbr-t fel tudnád tölteni?

    nem az sbs-t mert az a kommentár
  • Zsolek123
    #29750
    FIFA09-ben Menedzser módban, hogyan lehet növelni a csapat-összhangot?
  • daver88
    #29749
    jah,de megvan...:)

  • daver88
    #29748
    ilyet nem látok sehol...
  • Mayorpapa
    #29747
    sehogyan sem lehet a passzt és az emberváltást ugyanarra a billentyűre (S) tenni? már úgy megszoktam 12 év alatt...
  • Neoncsoves
    #29746
    grat
  • Breki33
    #29745
    Na ha van benne ilyen, hogy audiodata/speechdata/hun_hu/hun_hu.sbr

    akkor elvileg megoldható a magyar szöveg

    közben már sikerült a következő kommentárokat is berakni

    AVAILABLE_COMMENTARY_LANG_1 = eng,us
    AVAILABLE_COMMENTARY_LANG_2 = fre,fr
    AVAILABLE_COMMENTARY_LANG_3 = ger,de
    AVAILABLE_COMMENTARY_LANG_4 = ita,it
    AVAILABLE_COMMENTARY_LANG_5 = rus,ru
    AVAILABLE_COMMENTARY_LANG_6 = spa,es