36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #30307
    nyugodtan fel lehet rakni ez már a végleges már a softpedia-n is fent van
    de aki fosik az várjon míg hivatalos oldalról töltheti
    egyébként nemcsak hotfixek gyűjteménye bár a többség hibajavítás tényleg

    a másikra így van pontosan

  • [HUN]FaTaL
    #30306
    Win7en nem kell semmi 3.5ig benne van minden, 4.0-t kell csak feltenni.

    #30305: Hivatalosan még nem erősítették meg, hogy megjelent volna, sőt cáfolták, hogy az OEMek megkapták volna az SP-t úgyhogy annyira nem sietnék még az SPvel. Egyébként is hotfixek gyűjteménye így, aki rendesen updateli a rendszerét annak majdnem az egész fent van.
  • Breki33
    #30305
    most itt nekem XP van az rbr miatt

    de erről pl tudsz?

    Elkészült és letölthető végre a Windows 7 SP1!

    http://dirtywindows.ucoz.ru/news/elkeszult_vegre_a_windows_7_sp1/2011-01-14-581
  • DaemoonHunter
    #30304
    Most megpróbáltam feltenni a 3.5 verziót, de semmi sem történik. Közben olvasgattam hogy win7en ez nem is olyan egyszerű mert valami külön cucc kell.
    ezt találtam
  • Breki33
    #30303
    az első kérdés akart lenni

    mindegyik változat fent van?

  • Breki33
    #30302
    de mindegyik fent van

    sajnos ezeknél nem elég ha csak pl a 4-est felrakod lehet pont másikat keresi

    egy pes-es select programnál énis szenvedtem vele mire elindult kb négy félét fel kellett rakni, hogy menjen
  • Breki33
    #30301
    egyet mutass

    eddig egy kérdésemre se tudtál normálisan válaszolni, csak a kötözködés megy

    megkérdeztem mi lenne a téma válasz nuku terelés
    állítólagos 290 havas kép kettőt nem tudtál mutatni

    most se fogsz tudni csak megy megint a sunnyogás meg két mondatos szokásos válaszaid
  • Breki33
    #30300
    nem kell a gúnyolodás

    visszaolvasva hozzászólásaitok attól nem nagyon pörögne ez a topik, de azért külön topikot szeretnétek :)

    rendben intézzétek el aztán itt maradhat a pangás
  • Effe88
    #30299
    benézhetsz egy hét múlva újabb grafikai patchet fogsz látni baszott nagy képpel kiegészítve amitől pl a több és szebb fűszál lesz a pályán
  • sanyiute
    #30298
    értettem fönök úr:D am hetente 1x ide benézek
  • DaemoonHunter
    #30297
    Tudom, elolvastam, de ezek réges rég fent vannak. win frissítés viszont nem volt egy jó ideje, szóval utána újabb próba.
  • Breki33
    #30296
    akkor átugrod

    engem meg a manager mod nem érdekel, de nem rinyálok itt miatta ha valaki arról ír

    ha meg konzolon játszol és fél évente benézel akkor főleg nem értem
    irogass oda miért annak kéne aki szeretne javítani a pc-s játék grafikáján mert zavarja az igénytelenség ami speciel a konzolosban is benne van
  • Breki33
    #30295
    írja, hogy a net keretrendszereket rakd fel
  • Breki33
    #30294
    szóval magad sem tudod,

    2 darab havas pályát mutass amit beraktam ide
    egy programról raktam be a #30210-as hozzászólásban 3 db képet abből egyik labda
  • Effe88
    #30293
    +1
  • sanyiute
    #30292
    jó hát én várom a gólokat :)meg úgy bármi más játékbeli dolgokat engem a zöld fű nem mozgat meg az zöld marad:)
  • DaemoonHunter
    #30291
    Ilyen, igen. Nem értem win7 van a gépen, ezek mind fel vannak rakva, adminként futtatom és ugyanez a hiba.
  • Breki33
    #30290
    minek, hogy újra pangás legyen csak itt?

    sok értelme van
  • Breki33
    #30289
    ez sem igaz
    speciel énis sokszor válaszoltam cselezéssel lövéssel taktikával kapcsolatos kérdésekre is itt

    és nem arról van szó, hogy milyen forgalom lenne itt ellenkezőleg nagy pangás volt pont gondolkoztam, a múltkor, hogy ide miért nem rak be senki gólokat


    és pont a moddolás lehetőségétől több nagyrészt a pc-s fifa mint a konzolos
  • Effe88
    #30288
    jó van leszarom csináljad rakjad csak be a 295.havas pályát kell az ;)
  • Breki33
    #30287
    tehát egy fifa topikban ne lehessen egy nagyon jó gameplay patchról, a magyar vállogatott mezéről és egyébb grafikai dolgokról a játékban írni hanem legyen pangás mert téged zavar :-)

    akkor miről kéne írni mert nem nagyon látom, hogy másról irogatnál amit ez nagyon megzavarna
  • sanyiute
    #30286
    nem zavar hogy beszéltek modolásról új Dolgokat fifába csak nincs olyan réteg aki leírná hogy Onlne bajnokság vagy bármi lenne mind Konzolon mind PC-n bár tény Játékosok fórumába lett nyitva a topic szóval több a PC-s
  • Effe88
    #30285
    kéne a topic nyitónak egy off topicot nyitni az lehetne a segítség topic vagy kiegészítők topic :)
  • Effe88
    #30284
    engem :)
  • sanyiute
    #30283
    jó csak hát érted be jön ide bárki fifás azt csak fifa modolásról van szó
    mondjuk én PS3-on játszok képeket ilyesmit nem tudok feltenni de PL kinek milyen Virtuális profija esetleg taktikája vagy úgy bármi
  • Breki33
    #30282
    bocsi vmiért kétszer ment el ugyanazzal a számmal lehet vkit kiütöttem
  • Effe88
    #30281
    igen engem is ez zavarlényegében
  • Breki33
    #30280
    az ilyenek talán tesznek is vmit is a játékért

    ezenkívül itt nagy pangás volt ugye ez a téma előtt és nem emléxem, hogy rajtam kívül olyan sokan rakosgattak volna ide be gólokat

    engem például az nem érdekel ki ellen nyertél, de ha beírod nem rinyálok így hanem simán átugrom
  • Breki33
    #30279
    hát próbálok nem ilyen stílusban válaszolni

    igen én speciel játszani is szoktam
    elég megnézni a soccergaming-os best of gif topikokat

    ha nem érdekel ez a téma átugrod
    engem zavar ha összecsapva csinálnak meg vmit és igyekszem kijavítani, ha szabad :P
  • sanyiute
    #30278
    én is ahányszor bejövök nem az van hogy ki milyen gólokat lőtt vagy mit és ki ellen nyert hanem hogy FŰ/MEZ/stadion meg minden FIFA Segítség topicba vagy mibe elmehetnének az ilyenek és akkor látnánk vlami érdekeset is:D
  • Breki33
    #30277
    hát ha így van akkor is az editorral meg tudsz nyitni RX3-at is tehát meg tudod nézni, hogy mi van benne

    text editorrol korábban raktam be részletes magyar leírást sőt vkinek elis magyaráztam már reklámtáblák kapcsán itt

    lényeg, hogy teszt módban futtatod mecs közben kiválasztod melyik textúrát akarod cserélni azt elmented
    aztán amit helyette akarsz ugyanarra a névre átrakod aztán már csak tpf-et kell készítened belőle a program másik fülén.
  • [HUN]FaTaL
    #30276
    Az editorban nem fog változni mert nem a bigbe raktam be hanem a kicsomagolt fájlt kell elvileg felülírni és onnan olvassa akkor. Texmoddal nem tudom hogy lehet berakni, de ha csinálsz hozzá tpfet akkor azt elküldhetnéd. :)
  • Effe88
    #30275
    adja amilyet akarsz mindegy
  • Breki33
    #30274
    hülye kérdésre hülye választ adjak?
  • Effe88
    #30273
    ti játszani is szoktatok vagy csak füveket meg mezeket raktok be a fifába??[#nevetes1
  • Breki33
    #30272
    az editorban nézd meg, hogy változott-e a fű textúra

    nálam az eredeti maradt, lehet berakom textmoddal......
  • [HUN]FaTaL
    #30271
    A 64bites texture editort szedted le?:)
  • [HUN]FaTaL
    #30270
    Elvileg megcsináltam amit írt, de közeli kép még nem volt, távolin meg nem látok semmi különbséget.
  • TLOTR
    #30269
    Sziasztok, olyan kérdésem lenne hogy az online csapatjáték módban nem lehet valahogy azt beállítani hogy két vezérlővel legyünk?
  • Breki33
    #30268
    ilyen az a valami? :P

    http://www.soccergaming.com/forums/showpost.php?p=2961135&postcount=23