36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • WartHogSon
    #31147
    Hello!

    Azt szeretném kérdezni, hogy a FIFA 11 PC-s verzióban az arénában hogyan tudok 11-eseket rúgni? Az aréna menüjében csak szöglet, bedobás és szabadrúgás van.
  • Neoncsoves
    #31146
    ye igen, meg a Genius.
  • unrealnoise
    #31145
    +1
  • [HUN]FaTaL
    #31144
    Microsoft
  • Neoncsoves
    #31143
    PC-n Siemens? PC-n ami márka az Razer, Logitech...
  • Mayorpapa
    #31142
    engem még soha életben nem rúgtak ki a FIFÁ-ban, pedig 10 éve játszom :) Egyszer szeretném már én is átélni ezt, mert nekem meg ez az érzés hiányzik :)
  • Rash87
    #31141
    Mekkora fasz ez a fifa11,te jó isten...

    Menedzser mód,bajnokságba lejátszottam már v. 20 mérkőzést, vezetem a tabellát 7 ponttal.Igaz van 5 döntetlenem,meg egy vereségem,de utóbbi meccseket 3-4 góllal nyertem. Liga kupában meg döntőig eljutottam,vagyis az jött volna,de FA-ból meg kiestem a 4. forduló után,ezért köv. mérkőzés után kirúgtak a pozícióból.... keressek másik klubbot, hát a kurva anyját,aki ezt kitalálta.
  • dragon11
    #31140
    Nem tudom a Siemens mióta számít olcsó katnak, de lehet akkor.:S
  • Neoncsoves
    #31139
    vegyél PC-t és játssz PC-n, kérdezz PCs dologról és akkor ok! :)
  • BmwE30M3
    #31138
    az a baj a konzolossal hogy fele ekkora aktivitás sincs
    "2011. jún. 21." utolsó üzenet!
  • BmwE30M3
    #31137
    bocs!kösz
  • Breki33
    #31136
    konzolos topic itt:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1192183820
  • BmwE30M3
    #31135
    hellotok.
    lenne 1 kérdésem!
    fifa 11-et zuditom neten(xboxal),haverommal szeretnénk ugy játszani
    neten h 2en játszunk 1boxrol valaki ellen!lehetséges-e?
    külföldi oldalakon olvastam hogy head to head-ba y-al tud csatlakozni,de ha arra megyek csinálni kell neki 1 külön profit és ha azt invitalom akkor átvált az xbox arra a profilra és a net is megszakad!ötlet?
  • szabii98
    #31134
    Arra énis :D
    Várok még sztem, beüzelmeltetjük a virágboltot és majd meglátjuk :D
  • Neoncsoves
    #31133
    én arra vagyok kiváncsi hogy galléros lesz-e a Real Madrid idei meze, vagy basznak rá és csak simán másik textúrát húznak rá :)
  • Neoncsoves
    #31132
    na, csak hogy hivatalos legyen a forrás:

    EA oldalán van, tuti.
  • Neoncsoves
    #31131
    én még várnék a helyedben, nehogy pofára esés legyen a vége :)

    meg megvárom valszeg amíg lekúszik 6-8 ezer forint körülire az ára, nem vagyok én pénzeszsák, na meg az utóbbi időkben az előrendelt játékokban nagyot csalódtam (TDU2 például).
  • szabii98
    #31130
    Asszem 0day vétel láthatáron. Eddig nagyon tetszik amit mondanak . :D
  • Neoncsoves
    #31129
    nem szóltam

    link

    ha igaz amit írnak, akkor lehet évek után először fogok FIFA-t venni.
  • Neoncsoves
    #31128
    köszi az infot!

    valami információd van esetleg arról hogy mi kerül bele a PC-s FIFA 12-be?
  • szabii98
    #31127
    további infók:
    http://www.fifahungary.hu/hirek/FIFA_12_PC_rendszerkovetelmenyek

    KARRIER MÓD:
    A srácok szerint a Karrier mód is erős ráncfelvarráson esett keresztül, ami miatt igazán nagyszerű lesz ebben az évben a virtuális menedzseri lét. Nézzük tehát mik lesznek az újítások:




    Látvány: Vizuálisan nagyjából hasonló élményt kapunk, mint a FIFA 11-ben, de főmenü képernyője egy kicsit átszabásra került. A soron következő meccsek naptára beágyazva található meg a főmenüben, így a híreket és az eseményeket is egy helyen tudod majd nyomon követni. Bármikor megállíthatod az időt, ha éppen egy érdekes cikket vagy egy cserét akarsz lebonyolítani. Új elemek különböztetik meg a különböző meccseket, mint bajnoki, kupa vagy Európai meccs.

    Játékos megfigyelés: Igen a játékos megfigyelés visszatért a FIFA széria karrier módjába, de csak a fiatal játékosok esetében. Három megfigyelőt szerződtethetsz és küldheted szét őket a különböző régiókba tetszőlegesen hosszú időre. A legjobb megfigyelők természetesen sok pénzbe kerülnek. Ahhoz, hogy a rivális klubok ne vadásszák le előled a legtehetségesebb ifjoncokat résen kell lened és gyakran kell kiküldeni a játékos megfigyelőket a régiókba.

    Tehetséggondozó központ: A játékban létrehozhatod a saját „Telki fociakadémiád”, ahol a játékos megfigyelők által jónak ítélt tehetségeket tovább fejlesztheted. Itt eldöntheted, hogy mikor kerülnek be a nagy csapatba, de ki is rúghatod őket.

    Játékos történetek: A játékosok a teljes szezon alatt hangot adnak a véleményüknek a menedzser döntéseivel kapcsolatban, amely persze lehet negatív és pozitív is. Mindenről lesz vélemény az átigazolásokról, a sérüléstől való félelemről, a játékidőről, az új igazolásokról, a morálról és sok minden másról is. Az hogy milyen módon kezeled ezt, teljesen tőled fog függni.

    Csere határidő: Óráról órára követheted a cserepiac utolsó időszakát, amikor még lehetőséged lesz valamilyen átigazolásra.

    Forma és morál: A játékosok két legfontosabb értéke, amely a menedzser módban végzett tevékenységed alapján változik, ezek alakulását a játékos történeti részben kísérheted figyelemmel.

    Játékos fejlődés: Sajnos az angol közösségi srácoknak nem sikerült túl sok szezont lejátszani egymás után, de a tapasztalataik alapján a játékosok szezonról szezonra akár jelentős mértékben is javíthatnak a képességeiken.

    Ez a hír egy hat héttel ezelőtti állapotról szól, de a hétre ígértek hivatalos bejelentéseket is az EA részéről a karrier móddal kapcsolatban.

    Amint lesznek pontosabb információk megosztjuk veletek.

    Addig is nézzétek meg a Fifa 11 szezon legszebb góljainak második részét:



    És hoztam még nektek egy HSP 11 vol2.-t!
    A telepítésnél figyeljetek oda, hogy pontosan kövessétek az utasításokat és kizárólag szűz fifára telepítsétek vagy csak az előző patchekre, tehát HSP 11 vol 1 és vol1 fixer. Más kiegészítőkkel nem működik együtt!

    Akik szeretnének online játszani hasznos információkat találnak a FIFA Iskolában, de csak eredetire visszaállított beállításokkal lehet. Csinálsz egy biztonsági másolatot a FIFA 11/Game/data mappádról majd kitörlöd és a lemezen található Game/data mappával pótolod a játék idejére, majd futtatod a regenerátort. A patch újbóli használatához csak visszamásolod a lementett data könyvtárat és futtatod a regenerátort a főmappából.

    FIGYELEM! A fölös hibajelentéseket kikerülendő leírjuk azon hibákat, melyek a FIFA minden nemű patchelése során előfordulhatnak és gépektől, játékoktól függően jelentkezhetnek:

    - játékos szerkesztésénél a játékon belüli fagyás, Légy Profi mód esetleges kifagyása, adott játékosok értékei eltérhetnek a szerkesztő programban beállítottól felfelé avagy lefelé aktuális formától és különböző posztokon való játék esetén, BL és EL selejtezőkbe több csapat kvalifikál, mint amennyi valójában beállításra került, ez a FIFA idei új számolási módszerei miatt van, BL és EL csoportok hibásan jelennek meg a manager módban, a FIFAMania regenerátora némely esetben létrehozza az Albán ligát csapatok nélkül, ennek semmilyen komolyabb következményei azonban nincsenek a játékmenetre nézve.

    A Hungarian Super Patch 11 vol.2 és vol.2 minifixer tartalma (a minifixer csak a vol.2 fent léte esetén működik!):

    - a teljes HSP 11 vol.1-et és HSP 11 vol.1 fixert tartalmazza;
    - a magyar másodosztály keleti és nyugati csoportjának mind a 16-16 csapata 2011. július 8.-ai kerettel, hazai és vendég mezekkel, néhol harmadik és kapus mezekkel, logókkal;
    - az NB II-es csapatok játszhatósága manager és tournament módban, kvalifikálása a Magyar Kupába, kiesés-feljutási rendszer;
    - NB II-es játékvezetői keret, így 22 új magyar játékvezetőt adtunk hozzá Tiberének köszönhetően a már meglévő NB I-es kerethez;
    - új egyedi arcok Krajcso jóvoltából (Czvitkovics Péter, Szilágyi Péter, Justin Haber, Józsi György, Csizmadia Csaba, Junior, Balog Zoltán);
    - újonnan hozzáadott csapatok: Ulysses FC (ARM), Magyarország U21 az Egyéb területeknél, NB II Ligaválogatott a Világligában;
    - a teljes magyar és külföldi átigazolások 2011. július 8-al bezárólag.

    - a fixer javítja az EA-s kollégák által azon bent felejtett hibát, hogy az angol bajnokságban két Birmingham indul. A Blackpool csapata a feljutó, ahogy a valóságban volt a szezonban.
    -------------
    MINDEN JOG FENNTARTVA! // ALL COPRIGHTS!

    Külön köszönet a fifamania.it csapatának a regenerátorért!

    NORMÁL.
    MINIFIXER

    További szép estét mindenkinek és jó szórakozást a HSPhez valamint a videókhoz! :)
  • szabii98
    #31126


    PWNED-Mass Effect 3, SSX, FIFA 12, Kingdoms of Amalur: Reckoning



    FIFA 12 - újabb információk

    Szeptemberben jelenik meg az EA Sports új üdvöskéje a FIFA 12 játék és a készítők ismét információkkal láttak el bennünket.
    David Rutter ezúttal a CVG stábjával beszélgetett, a fő téma a látvány volt, amely mint kiderült közel fotó-realisztikus lesz.

    Megkérdezték tőle többek között, mit gondol mennyire sikerült elérni a teljes valósághűséget, amire ő az alábbiakat válaszolta:

    "Azt hiszem elég közel kerültünk a teljes valósághű élményhez, amellyel a játékmenet sokban fejlődött az előző részhez képest, a játékosok látnak a pályán, az ütközésmodell is nagyban javult, a világítás a kamerák és a beállítási lehetőségek is...egyszerűen csodálatos."

    Arról is megkérdezték nyitnak e új platformok felé, de ő erre csak annyit mondott, hogy a már jól megszokott XBox360, PS3 és PC-n kívül egyelőre nem terveznek nyitni újabbak felé.

    A teljes interjú szövege megfelelő angol tudás mellett itt olvasható.

    A FIFAVoetball.net oldal statisztikái szerint, a FIFA 12-ről megjelenő hírek közel 3/4-ét már ismerjük, azonban még a közeljövő titkai közé tartozhatnak például a játékban szereplő klubok, a menürendszer és egyéb háttér információk. Augusztus 17 és 21 között rendezik meg a Gamescon rendezvényt, melyen nyílvánvalóan sok-sok új dolgot tudhatunk meg a játékról.



    Fifa 12 LAN nélkül?

    Egy régebbi lengyel közösség által készített videóban volt rá utalás, hogy nem lesz a FIFA 12-ben LAN mód.
    Az ok nagyon egyszerű. Az EA szeretné a kalózpéldányok lehetőségeit ezzel is beszűkíteni, tehát az egymás elleni játék így sokkal nehezebbé válik a nem eredeti játékkal. Ian Jarvis vezető producer beszélt erről a lengyel efifa.tv-nek adott interjújában.

    A lengyel nyelvű videóban 7:10-nél beszél az indokokról, amik közül a legfontosabb, hogy a tört példányokkal a leginkább a Lan-os lehetőséget kihasználva tudtak egymás ellen játszani a warezos játékosok. Ez a továbbiakban csak az EA hivatalos szerverein keresztül történhet.

    Interjú:



    forrás: Fifahungary.hu
  • Rash87
    #31125
    Ebbe a topikba ne várj érdemleges segítséget :D
  • zorrobomber
    #31124
  • [HUN]FaTaL
    #31123
    Mert olcsó 2000ft-os tesco billed van.
  • dragon11
    #31122
    Hali,

    Vlki tudja miért csinálj azt a Fifa 2011be hogy nyomom az E(futás) előre + jobbra nyíl kombinációt ez tökéletesen működik, viszont ha a balra szeretném csinálni ezt az egészet akkor a gép pittyog és nem csinálja..


    valakinek van 5lete? segítsetek plz (:


    jah meg még mindig csinálja azt a hülyeségét, hogy nem reagálra a parancsaimra.. van h 4x kell megnyomni a lövést és csak elgurítja.. passzról ne is beszéljünk ! :( eddig nem csinálta..


    köszi
  • penészthozópára
    #31121
    áhh, fasza rakhatom újra. Legalábbis a fifát. köszi, üdv!
  • zorrobomber
    #31120
    akkor az ön gépében lesz a hiba
  • penészthozópára
    #31119
    Amúgy melyik az iram gomb itt? (Amelyiket, ha megnyomod beindul egy társ azonnal üresbe a kapu felé)
  • penészthozópára
    #31118
    Gamerangerrel fifázok és lenne egy problémám.
    Amikor már mindketten az utolsó státuszban vagyunk (összeállítások, taktika ,stb) és readyzünk fekete képernyő fogad. A zene fut, van egy ideig egy pörgő szaggatottvonalas kör, de semmi több.
    Ma jött elő ez a probléma, tegnap meg előtte még jó volt.
    Torrent sem megy se semmi.
    (Illetve előbb elindult egy meccs, de pár másodperc után elfekedett a képernyő és ismét ugyanaz a szitu állt elő)
    Amúgy a szobára ki van írva, hogy 1.01 patch és europe.
  • wilco
    #31117
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy van egy HP compaq 615öm, win7-el és elő szokott olyan fordulni, hogy elindítom a fifa11-et és a nyelvválasztás előtti képernyőn 10ből 6szor nem jutok tovább, mert megfagy.
    Van valakinek valami ötlete?

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    ui: más játéknál is, l4d2-nél is ezt csinálja, ugyanilyen gyakorisággal
  • hekhubá
    #31116
    Sziasztok!
    Nem tudom hogy észre vettétek-e HSP 11 vol 1 ben hogy a játékosokon és a labdán átlátszik a fű.De ki adták a HSP 11 vol 2 letöltöttem és szerintetek melyik patchet rakjam fel előbb. Az 1.01 javíto patchet vagy a HSP 11 vol 2 őt????? a crack előtt vagy az után az 1.01-et meg a vol 2 őt?????????????
    Várom a válaszotok prívátba.
  • Rash87
    #31115
    Erre vki? Már felbasz,h 1 embert se enged cserélni :@
  • dragon11
    #31114
    hali,

    újra kellett raknom a gépet így a fifa 11et is..

    miért van az, hogy nem mindig "reagál" a "parancsokra" ?

    még az indítást meg is értem, mert lehet nincs olyan helyzetben a csapattárs, de a lövés / sima passzra mért nem reagál mindig ?


    köszi a gyors reagálást.:)
  • sanyiute
    #31113
    Minden évbe szoktak legalább 4-5
  • Rossi1
    #31112
    ????:)

    Wow...nekem még soha nem adtak.

    De köszönöm!
  • SLICK
    #31111
    hát évek óta egy nagy kaki az összes mez. Egy pár idegenbeli, még elviselhető volt.
    Amúgy tiszta szánalmas ez a Man. City :D
    Pont ma mesélte munkatársam, hogy azoknak lesz a legkidolgozottabb mezük, meg a stadionjuk is a legfaszábban kidolgozott lesz...
    Ennyire nem normális barom az a sejk akié a csapat, de mondjuk a pénzsóvár geci EA is gyökér. Nekik lenne már annyi eszük, hogy nem teszik méginkább röhögés tárgyává a Cityt....
  • [HUN]FaTaL
    #31110
    ?

    Minden szezon végén kapsz más ajánlatokat.
  • szabii98
    #31109
    Aki megteheti képzelheted mennyit fizettek érte.
    Real mezt! :D télleg fasza lett az idei. Mondjuk kicsit francia meg olaszország copy de nemgoond, faszán néz ki :D
  • Rossi1
    #31108
    Srácok arról nincs hír mikor lehet majd csapatot váltani Manager Mode-ban?
    Úgy értem ha jól megy a szekér érted is ajánlatot tehetnének mint manager, mint a Football manager-ben.

    Mert baromira unom, hogy csak akkor válthatok ha kirúgnak illetve PES-ben még akkor sem...:)