2404
  • Brolly
    #2307
    szerintem meg:
    Ne vitatkozz hülyékkel mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
  • Brolly
    #2309
    hehe, el vagy tévedve:D
  • Beast Machine
    #2310
    vá, ebből csináljunk sticky-t leröhögöm a veséimet:DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • gameplusz
    #2311
    Jaj, Robika... Tán csak nem te vagy a jobboldali banneros arc? Egyébként ez a rózsaszín pólósok talán egy új skinhead csapat? Sose hallottam még róla. Az, meg, hogy ez minden lánynak tetszik? Persze, a szaros korosztályodban, akik édi-bédi módon beszélnek, kurvának öltöznek, biztos. Nyilván tisztelet a kivételnek, mert szerencsére a remény még él. Hja igen, gyáva vagyok rózsaszín pólóban járni, mert az első kocsmában vagy jól agyonverne mindenki, vagy kiröhögne az emberek jelentős százaléka.
  • Jeferson
    #2312
    1. nem járok kocsmába , mert oda csak bunkó parasztok járnak!
    2.igen van rózsaszin pólós "skinhead" csapat csa nem ez a neve és ha beszolsz ütnek!
    3.van közöttük boxoló , thai boxos meg minden
    4.teknyosok vagytok , és féltek felvenni , ez önbizalom hiányra utal
    5.szerintem nektek még nem is volt csajotok , mivel oylan rondák vagytok .
    6. tegnap amaikor sétáltam a városabn csomó rózsaszin pólósat láttam
    7 , nem a szaros korosztályban csak tudod én nem csak olyan ronda kiskruvákal szoktm beszélni , mint te hanem 25 26 éves csajokkal , szóval kussolhattok és kinyalhatjátok!!!!!!!!!
    CSak enyit mondanék , de ha vkinek problémája van adja meg az lérhetőségét ,
    és bisztmasin mielött megszólaslz nézz tükörbe és meglátod a szörnyű valóságot !!
  • picket
    #2313
    1. Még üdítőt sem kapnál, mert ahhoz is túl fiatal vagy.
    2. lol?
    3. lol
    4. LOL
    5. Ez így fórumon keresztül elég erős látnoki tehetségre utal, talán egyszer te hozol egyensúlyt az Erőbe
    6. Egy naagy, meleg család vagytok. Javaslom, hogy öleld át az összes szembe jövő rózsaszín pólós társadat.
    7. Tanító néni olyan fiatal?

    u.i.: folytasd kérlek, nagyon jól szórakozom
  • Beast Machine
    #2314
    kíváncsi vagyok, hogy ki ilyen zseniális programozó, aki ilyen hatalmas szókinccsel megáldott botot tud írni, ami még szmájlikat is használ, és elolvassa a logóképeket! fantasztikus, komolyan. kezdetleges mesterséges intelligencia, tört magyarsággal!

    Ui. a mondjad csak, fenomenális vagy, üdvözlöm a programozódat! :)
  • gameplusz
    #2315
    15 évesen ekkora pofát... MSN: [email protected]

    Keress meg, megbeszélünk egy időpontot.
  • Beast Machine
    #2316
    vigyázz mert rád hívja a Pink szkinhed haverjait!! :DDDD
  • Jeferson
    #2317
    mostantól befoghatnátok , na mivan ennyisre bénák vagytok gondolom még nem láttatok 25 26 éves csajokat 20 méternél közelebbről , ugyye? háháhhh
    uristen biszt masin ha még 20 évesennem csókoloztál , huhhh jó ronda lehetsz még csajod sem volt , hihhihhh XDXDXD
  • Jeferson
    #2318
    na mivan zolika elvitte a cica a nyelved?
  • gameplusz
    #2319
    Na mivan, nem veszel fel MSN-re? Ideje lenne már egy kis vérontásnak.
  • Beast Machine
    #2320
    majd én a tiédet. úgysem ettem még patkányhusit.
  • Herr Lehrer
    #2321
    1.én meg nem járok rózsaszín pólóba, mert abban csak seggturkáló buzeránsok járnak
    2.rózsaszín pólós skinhead bandáról még nem hallottam, ellenben rózsaszín pólósokat verő skinheadekeről igen:)
    3.ki nem szarja le?
    4.hetero vagyok és nem félek, hanem UNDORODOK felvenni. nem mind1
    5.én most írok ide majdnem először, te egyfolytában, ha jó nők vesznek körül egyfolytában, akkor miért itt vered mégis a nyálad? Talán mert buzi vagy?
    6.melegfelvonulás volt?
    7.no comment
  • n3whous3
    #2322
    Nyomorék Normális csajok nem buknak az ilyenre, egyetlen barátnőm sincs, aki tolerálná az ilyen buzis megjelenést. Sőt...

    2.igen van rózsaszin pólós "skinhead" csapat csa nem ez a neve és ha beszolsz ütnek!

    fúha és gondolom hozzámvágják a sminkkészletüket is. Úgy beszartam én is, mint állat.

    3.van közöttük boxoló , thai boxos meg minden

    nem rózsaszín pólósok közt is van, szal nem nagy cucc

    4.teknyosok vagytok , és féltek felvenni , ez önbizalom hiányra utal

    Igen, félek, mert barátnőm még kitagadna. Neked ez biztos nem gond, így is már a "kis cuki kukifaló" státuszt élvezed a barátnőid előtt.

    5.szerintem nektek még nem is volt csajotok , mivel oylan rondák vagytok .

    Te még a neved se mered a fórumra rakni, nemhogy más adatot. Hogy bizonyosodjunk meg a mondandódról?

    6. tegnap amaikor sétáltam a városabn csomó rózsaszin pólósat láttam

    Hát igen, sok a buzi. De én ennek csak örülök, mert több csaj marad a heteróknak ;)

    7 , nem a szaros korosztályban csak tudod én nem csak olyan ronda kiskruvákal szoktm beszélni , mint te hanem 25 26 éves csajokkal , szóval kussolhattok és kinyalhatjátok!!!!!!!!!

    Aki meg nem rózsaszín pólós, az dugja is őket és nem csak beszél velük ;)
  • n3whous3
    #2323
    Hja és tanulj meg írni, nem kell 200km/h-val gépelni a szöveget, megvár a net.
  • Jeferson
    #2324
    n3whous 3 szerintem te még egy csajt sem dugtál meg , mivel te is ronda vagy , és akk ugylátszik ahol te zlaks az egy kisbuzi város Én meg még nem találk , oxlan csajjal akinek be nem jött volna rózsaszin póló . szóval ennyi , levagytok tojva , fogajátok már el !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a divatot nem lehet legyőzni , azért mert párbuzeráns aztgondolja , hogy faszagyerek! és ő mindent megtehet !
  • gameplusz
    #2325
    Ne a pofád legyen nagy, rakj fel egy rózsaszínos képet magadról, meg a csajaidat. De úgysem fogsz, mert az ilyen kis pöcsök nem merik felvállalni magukat, illetve nincs nekik senkijük.
    Itt jössz ezzel az "egy csajt sem dugtál meg , mivel te is ronda vagy" szöveggel. Na most kérdezem én: ezzel szoktak téged basztatni az úgynevezett haverjaid az isiben, mi? Nem szégyen, de azért lődd le magad. Vagy... tudok jobbat. Vegyél fel MSN-re.
  • Sir Quno Jedi
    #2326
    Izé, ez most ilyen ismerkedős tápig, hogy felveszegetitek egymást MSN-re és utána mehet a popsibakuki, vagy most mivan?! :DDDD (kíváncsi-e)
  • sz4bolcs
    #2327
    A kis rózsaszín faluból? :D
  • Beast Machine
    #2328
    lebuktunk 'ázze :O
  • Mike
    #2329
    voltál te már nővel?
  • Mike
    #2330
    szerintem ennek meg enm ez a módja
  • Mike
    #2331
    azért amit ti itt előadtok, az is kezd elég szánalmas lenni, már bocs
    vagy itt mindenki falusi?
  • picket
    #2332
    Itt mindenki jól szórakozik. Főleg azokon, akik beszólnak :p
  • bardocz
    #2333
    4, engem pl kitagadnának itthonról,és ha lenne fiam én is kitagadnám:DD
  • n3whous3
    #2334
    lol, de nagy a pofád.

    végülis ki nem szarja le az ilyen kis csicskát, a lényeg, hogy én tudom mit gondolnak rólam a csajok ;)
  • Jeferson
    #2335
    há sie quno jedi dugd fel maagadnak a lézerkardodn ,! de tövig ám , ja és ameplusz nyomo..rék vagy ! kinyalhato..d!
  • Beast Machine
    #2336
    Szegeden ez valami speckó tájszólás? :o
  • red13
    #2337
    Az a baj, ha valakin az ember meglát egy rózsaszín pólót akkor egyből azt gondolja, hogy na ez egy nyálas köcs.ög, meg diszkós homár. Valamilyen szinten én is ezt gondolom.
    Én mondjuk nagyrészt rock zenét hallgatok, animéket nézek, playstation-ön játszok, imádok olvasni, nemjárok el semmilyen diszkóba, kocsmába akkor már egyből ugrott az előbb felsoroltak nem?(nyálas, bu.zi, agyatlan hülye).
    Ezzel csak azt akartam mondani, hogy az embert nem a ruházatról kell megítélni.
    Hogy a csajoknak bejön-e ez a rózsaszín póló? Sztem oly mindegy hogy milyen színű póló van rajtad, nevetséges.
  • n3whous3
    #2338
    nem, ez a rózsaszín pólós tájszólás
  • n3whous3
    #2339
    Sok mindenből NEM lehet megítélni az embereket. És igen, sztem a pólóból sem, mert szimplán csak hülye az, aki nem homár és leégeti magát egy ilyen ruhával. Avagy homár, csak még nem tudja :)
  • red13
    #2340
    Íííí ezért " szeretem" én ezt a magyarországot, mindenki leköpi a másikat.
  • n3whous3
    #2341
    Jól van, nem kell kiakadni, ez csak egy vélemény volt.
  • Jeferson
    #2342
    Á, Á ÉN EM AZTMONDTAM HOGY AZÉRT TECCEKA CXSAJOKNAK MERT ROZSASZIN PÓLÓ VAN RAJATM! ÁÉN ILYET NEM IS MONDTAM!EZT BISZT MASIN MONDTA "! AKIS SUTTYÓ
  • n3whous3
    #2343
    #2306

    ... CSAK A PÓLÓSOKAT SZTEM A DIVATOT NEM LEHET LEGYŐZNI! ÉS A CSAJOKNAK IS BEJÖN!

    Ahan, nem azért hordod, mert bejön a csajoknak... -.-
  • bardocz
    #2344
    azért hordja mert buzi
  • n3whous3
    #2345
    hja és lol :D
  • n3whous3
    #2346
    hja ok
  • Beast Machine
    #2347
    mikor is?