2404
  • Cat #2187
    9 ezerért egy darab poló? tévé van benne? kézzel van hímezve? muti már, mit tud.
  • picket
    #2188
    Válasz minden kérdésedre: rózsaszín. Ha ez nem elég ok arra, hogy 9 pengőt kidobj egy előállítási költsége alapján valószínűleg olcsónak nevezhető tárgyra, akkor semmi. Ennek elég oknak kell lennie! Ezt mondja a divat. Engedelmeskedj, és hallgass!
    (Ja és persze utána beírhatod sg fórumra, hogy te milyen menő vagy, hogy ennyit költesz rá, amitől kb mindenki hülyének néz, de biztos jó érzés)
  • Brolly
    #2189
    sztem nem nem menőségből írta be, meg sztem reális ár, és nem csak azé kerül ennyibe mert rózsaszín...
  • PyRex
    #2190
    Reális ár? Egy darab pólóért 9 ezer forint? Te mondd, hol élsz? Egy póló (még ha jó minőségű is) előállítási költsége pár 100 forint. Akkor ebből hogy lesz 9 rugó? Megmondom: divat és márka. Ennyi. De ettől ez k*rvára nem reális szerintem :(
  • Brolly
    #2191
    jó-jó, kinek mi a reális, de én ennyibe szoktam venni a pólókat, és leszögezem hogy nem csak az a lényeg hogy pl. armani legyen, hanem hogy jól is nézzen ki, és nekem ált. csak ezek tetszenek. Dehát izlések és pofonok...
  • PyRex
    #2192
    Ez nem ízlések és pofonok kérdése, ez sznobizmus. Egy póló nem attól néz ki jól, mert 9 rongyért veszed és Armani felirat van rajta. Nekem vannak kurva márkás, drága és iszonyat gagyi (ahhoz képest!) cuccaim és van olyan pólóm, amit 4, azaz NÉGY euróért vettem Spanyolországban egy NO LOGO feliratú boltban. Fantasztikus minőségű anyag, kb. 50x volt mosva és semmi baja. Kényelmes és jól áll.
  • Cat #2193
    Én a felét is sokallom érte. Most van akció Springfieldben, 5e-ért kapsz KETTŐT.
  • hairdresser
    #2194
    és ami 9rongyos armani az hamisítvány,mint a összes dolce amit ien áron kapsz meg,egy eredei d&g poló 40e Ft-nál kezdődik és egy nadrág 60nál vagy akár még több
  • hairdresser
    #2195
    nekem a legdrágább polóm itthon még ismeretlen márka és 16e-be került,de azon van minden cipzáron keresztül a bugyiig :)))
    és rózsaszín is van benne,és hetero vagyok :))
  • GregSB
    #2196
    Otthon nagyon el vannak szállva a ruhaárak, nyugat EU-ban szint minden országban találsz olyan boltot, ahol 4-5 euróért veszel MINŐSÉGI pólokat.
  • Brolly
    #2197
    Hát akko sznob vok, most mit csináljak vkinek ilyennek is kell lenni.
    Nekem se minden ruhám márkás, csak az amit suliba vagy szórkozóhelyre veszek fel. Azt nem mondtam hogy olcsón nem lehet jót venni, persze vannak 3ezerért is faxa jó minőségű pólók, csak nekem azok nem tetszenek, mert azért akkor is máshogy néz ki mint egy 9ezres póló, persze ott is vannak csúnyák, sőt... De nekem ezek tetszenek, mégha hülyének is néznek hogy kiadok 15öt egy pólóért akkor is megveszem.
  • Brolly
    #2198
    Azt most csak egy példának írtam, akkor írom helyette hogy gas,retro,saxoo...
    Amúgy van eredeti armani póló 6ért is, csak nem mind1 milyen armani, mert ugye 5 fajátja van, és ha megnézed a hivatalos oldalán akkor meglátod hogy elég olcsón is tudsz rendelni armani cuccot.
    De pl. a sensoba a dolce farmer 32 volt, és az a bolt nem arról híres hogy tele van hamisítvánnyal. Inkább a Ralph Lauren v. a hugo boss 40, dolcet már lehet venni 20ért is.
  • PyRex
    #2199
    "mert azért akkor is máshogy néz ki mint egy 9ezres póló"

    na ez az ami nem igaz.
  • Brolly
    #2200
    Azért mondtam hogy kinek mi tetszik.
  • Brolly
    #2201
    Mert én ahányszor voltam a kínaiba vagy hasonló kategóriába sorolható üzletbe, sose láttam olyan ruhát ami tetszene, legyen az nadrág(kivéve farmer) póló, cipő. Még a Smith's be vannak olyan pólók amik tetszenek és olcsók.
  • PyRex
    #2202
    Basszus, ne idegelj. Neked 2 kategória van? Armani, vagy kínai? OMG :|
  • Cat #2203
    ha tudná hogy a ruhák 99%-át kínában gyártják... :)
  • Brolly
    #2204
    hát most ha nem nézzük a nike-puma-adidas márkákat, akor kb. így tudnám besorolni: kínai(gola,wink,cactus clone,agressor), olcsóbbik márka amit ismerek a smith's philp russel aboriginal reserved, utána devergo(bár a deverego határeset, mert elég drága mégse jó annyira) sixty-uniform-converse-tisza-kenvelo, középkat. a gas-energie-replay-pepe jeans-tom tailor-retro-saxoo-o'neill-diesel, a felső meg: Armani,Gucci,Versace,Lacoste,dkny,Alberto Guardiani,Roberto Cavalli,Louis Vuitton,calvin klein,D&G,Hugo Boss,Ralph Lauren,Tommy Hilfiger,Prada,Chanel,Iceberg,Mexx,Dior.
    kb. ennyi de ez árkategóriára van osztva nagyjából. Minőségileg elég nehéz lenne kategóriába sorolni, de ez már mindenki maga döntse el.
  • PyRex
    #2205
    De pontosan eről beszélek már sok hsz óta, hogy adott árkategória NEM EGYENLŐ a minőséggel...
  • Brolly
    #2206
    Tudom, meg vietnámba meg koreába meg ilyen helyeken...
  • Brolly
    #2207
    Tudom, lehet hogy egy versace póló hamarabb szétmegy mint egy devergo, dehát ez ezzel jár, aki megengedheti magának hogy olyat vegyen annak tökmind1 hogy mikor megy szét, ha tönkremegy akkor vesz egy másikat.
  • Brolly
    #2208
    Hoppá ez Catnak ment:)
  • PyRex
    #2209
    Hát nem tudom, azért mert valakinek van pénze, még nem biztos, hogy szarik a cuccaira, hogy tönkremennek-e. Elég érdekes életfelfogásod van szerintem.
  • Brolly
    #2210
    nem persze, ez is ember függő tudom, de azért nem úgy gondoltam hogy szarik a cuccára, hanem hogyha vesz pl. egy armani pólót, és hamar szétmegy, akkor nem az hogy már nem vesz olyan pólót, hanem épp ellenenkezőleg, neki az tetszett, ezért evsz megint egy hasonlót, mégha tudja hogy megvan rá az esély hogy hamar szét is megy.
  • hairdresser
    #2211
    az egyik haverom a sensoban volt üzlettulajdonos,és hát tőle tudom hogy az ott árult ruhák nagy többségét törökországból hozták,és ott azért árulták 32ért a dolce kamu nacikat amit törökben 2-3e FT-ért vettek,mert ki kelett termelni az üzlet bérleti díját ami nem ólcsó multaság plussz ki kell fizetni az ott dolgozokat és ugye be is kell hozni a rucikat ,így a naci ára min 32ezer forint és örül a magyar hogy "eredeti dolce"juhéj,mert a sensoban nm árultak kamukat,pl a camponában van hasonló üzlet mint a senso meg az ázsia centerben
  • Brolly
    #2212
    hmmm:O ezt nem tudtam, akkor a westendbe egyedül a lacoste az a márka(ebből a kategóriából) amiből eredetit lehet venni?
    De azé kösz hogy felvilágosítottál:)
  • Cat #2213
    Trend az, hogy meleg a barátom
  • Marki
    #2214
    Észrevettétek, hogy a narancssárga pólók is kezdenek terjedni?

    Ezzel speciel semmi bajom, én is vettem egyet (csak még nem volt rajtam :P ), nem tartozik a buzis kategóriába.

    Viszont a babakéktől is kifordul a gyomrom.
  • gameplusz
    #2215
    Nekem is van egy narancssarga Pumam, semmi gond az ilyenekkel...

    Viszont rozsaszin sztill száksz
  • Marki
    #2216
    egyértelmű

    Nem véletlen csináltam anno azt a videoklipet
  • PyRex
    #2217
    milyen videót? :D
  • Marki
    #2218
    Itt megnézheted, a videoplayer.hu-ról sajnos nem tudom beszúrni, mert a rohadtak 18+-ba kategorizálták
  • Brolly
    #2219
    Hát de azért te is a legdurvább képeket raktad be:P
  • Marki
    #2220
    Hát nyílván :D
    Így nyomatéka is van :)
  • Cat #2221
    Két mai Index főoldalas hír, ha ennyire pörög a topic, iderakom.

    Kaczynski: a melegpropaganda nem tesz jót a fiataloknak
    EU vizsgálat lengyel politikusok melegellenes kijelentései miatt.

    (Tucatnyi meleg politikus van az EU legfelsőbb szerveiben (magyar is, pl. Szájer József), szóval nem meglepő hogy ugranak erre)

    Meleg kalandja miatt mondott le a BP vezérigazgatója
    Hatmilliárd forintot bukott az olajcég vezetője a homoszexuális románc kiszivárgásán.

    (Ilyenkor érdemes feltenni a kérdést: ha nem meleg kapcsolat lett volna, akkor is lemond? Lásd a Világbank elnöke nyiltan korrupt (zsíros állást adott a szeretőjének), mégsem mondd le, hiába követeli az EU)
  • picket
    #2222
    Pedig ez van, már az ókori görögök is megmondták, hogy igazi szerelem csak férfi és férfi között lehet
    Különben meg miért ne tenne jót a melegpropaganda? Túlnépesedés ellen ideális. Más kérdés, hogy ahol nincsen túlnépesedés...
  • PyRex
    #2223
    Ti melegek lesztek attól, mert sok helyen láttok ilyen jellegű témában akár cikket, vagy bármi mást?
  • gameplusz
    #2224
    ettől csak mégjobban utálom őket...
  • gameplusz
    #2225
    gyáá mekkora ték :S

    Amúgy mi erősen fogyóban vagyunk, szal ne legyetek Brékirályok...
  • picket
    #2226
    Lehet, hogy mi nem, de már nem vagyunk abban a korban, hogy elsajátítsuk az alapvető társadalmi kapcsolatok fogalmát, mint például a "család" és hasonlók. Nem én leszek buzi attól, hogy buzik vonulnak fel, és reklámozzák magukat, amit aztán a hírszerkesztésre alkalmatlan szenzáció-hajhász média a nagyközönség elé tár estimese előtt/alatt/helyett. Meg rám már nem tud anyukám rózsaszín pólót húzni... (régebben meg nem tette meg, mert nem volt divat)