2404
  • OrioN the S
    #160
    :D turistalátványosság :)
  • IMYke2.0.0.0
    #161
    Nem csipesz vót - az tette volna csak be a kiskaput! - , hanem rendes, duplapengés borotva. A hangsúly azonban a körítésen, a bekenésen, és a finom szőreltávolítás utáni "kipróbáláson" volt.
    Azóta se vágtam le a szőrzetet. :)

    Leszbikusság:
    - 10 évvel ezelőtt egy étteremben dolgoztam, vendégek jönnek: család. Apa, anya, két egykorú - egy mutatós és és egy sokkal kevésbé - lány.
    Asztalhoz kimegyek, rendelést felveszem, s mit látok? Visszafogott beszélgetés közben a két lány - orrom és a felnőttek előtt - smárol egyet! Logikusan: a két lány nem testvérpár volt.
    S látva ezt, jöttem rá, hogy egyáltalán nem tetszik, ha leszbikus egy nő...
  • OrioN the S
    #162
    ok.. de ez az a topik ahol nem szeretik a rózsaszín cuccokat :P
  • CattiBrie
    #163
    lol
  • Tinman #164
    Ez qrva nagy volt... a könnyem potyog a röhögéstől!
    Riszpekt!
  • Shiwo
    #165
    mi is irhatnánk ilyen hangzatos dolgokat a demokrácia nevében, de a véleményünk akkor is az, hogy a rózsaszín buzis szin..
    amúgy felőlem lehet vki buzi, csak két dolgot ne csináljon: ne verje nagy dobra és ne próbáljon kikezdeni velem..
  • CattiBrie
    #166
    én csak azt mondtam, hogy nem értem meg azokat a pasikat, akik rózsaszínt hordanak és mellesleg pasik :)
  • OrioN the S
    #167
    jah
  • Guer
    #168
    van leszbikus csaj ismerősöm és kib*ott jol néz ki...
    igazából nincs vele semmi baj (aztleszámítva hogy jobban szereti a puncit...:)))
  • OrioN the S
    #169
    belül tuti égőnek érzik magukat :|csak trendik akarnak lenni ami szvsz itt nálunk nem jön össze ,mert mindenki kiröhögi őket..
  • Botond #170
    Nem lenne ezzel semmi gond,ha mindenki a maga kis világában élne. De hát sajnos ez a világ olyan,hogy itt minden mindennel összefügg. És ha vki nem viselkedik normálisan az a mások normális életére is kihatással van. Pont elég rossz példát mutatni a szomszéd kölkének,hogy abból is rossz ember legyen és a folyamat tovább gyűrűzzön.
  • Shiwo
    #171
    sztem a férfiak többsége megérti a leszbikus nőket.. a puncit szeretik ők is :D
  • CattiBrie
    #172
    nem, Iori nem
  • OrioN the S
    #173
    jah :d végülis egy az érdek :D
  • Tinman #174
    Pont erről van szó... kimegyünk az utcára és ilyen férfinak mondott anime fiúkat látunk. A lányok meg divatból smárolnak.
    Legutóbb nézegettem -asszem hot-dog- felhozatalát lánykálból és döbbenten vettem észre, hogy 40%-uk fiút vagy lányt keres xxx kapcsolat céljából, ha ehhez hozzájön még a 15% HC leszbi akkor lassan mi marad nekünk konzervatívabb férfiaknak?
  • gabber_saviola
    #175
    [egyetért]
  • Guer
    #176
    nehinném
    azthiszik ök a kib trendik mert a spanjaiknak is olyan van
    bár itt persze még mindig igaz az tuti van olyan arc aki roszaszin polot hord de ettől függetlenül jo arc...
  • CattiBrie
    #177
    no, azért a melegség ponthogy NEM újkeletű dolog!!!

    azért tudjuk, hogy mi volt jóanno pl a rómaiaknál....
  • CattiBrie
    #178
    én meg a melegeket, mert én a kukit szeretem :)
  • OrioN the S
    #179
    ok akkor őt hipnotizáljuk -.-
  • Guer
    #180
    :DDD kb
    csak imynek nemjön be azé mondtam incs azzal semmi baj (amugy ez a csaj sem csont leszbi csak azt gondolja hogy neki az a jo...)
  • Shiwo
    #181
    és szereted hátulról ?
  • CattiBrie
    #182


  • Botond #183
    Görögöknél. És a rossz dolgok sem mind új keletűek ez tény. A jó és rossz dolgok egyidősek az emberiséggel. De akkor is törekedni kell a normális felé. Szerintem.
  • OrioN the S
    #184
    nekem meg van kukim és a puncikat szeretem :) tel: ? :DDD :P
  • CattiBrie
    #185
    :P
  • gabber_saviola
    #186
    :ASDasdasdasda
  • Botond #187
    Á,különböző érdeklődési kör,hamvába holt a kapcsolat.
  • CattiBrie
    #188
    nekem meg ez

    "Csinos az a papucs, de az utcán mész vele.
    Idegesít és kész!"
  • Guer
    #189
    egy félorára szvsz ugyanaz lenne az érdeklődési körük... :DDDD
    (sry ha beletapostam vki lelkébe csak vicc....)
  • IMYke2.0.0.0
    #190
    Nekem - egyetem miatt - több ilyen ismerősöm is van. Az egyik olyan néni [minden túlzás nélkül], hogy bárhol, bármikor, bárki elélvezne a látványától [annak ellenére, hogy lentebb közölt ismertetőjelek egyikét sem viseli magán, azaz nem plázamaca]. Az ő példája miatt gyűlölöm, ha egy nő leszbikus :)

  • Shiwo
    #191
    :)
  • CattiBrie
    #192
    a világ folyamatosan változik, és néha ez van előtérben, néha az

    biztos visszajön majd az a szokás, hogy jujj milyen dolog már, hogy egy nőnek kint van a bokája.. :)
  • Guer
    #193
    bár oriont ismerve inkább csak fél perc :D
  • Aspyrin
    #194
    Szerintem az kizárt.
  • CattiBrie
    #195
    én egyszerre csak egy kukit szeretek.. viszont van két mellem is :D
  • franc0
    #196
    nemhiszem hogy ez pusztán genetika, olyan behatások érték életében ami miatt így döntött. szerintem. de ez a téma messze visz.
  • CattiBrie
    #197
    :DDD
  • Davidus
    #198
    én büdös vagyok mint az állat
  • OrioN the S
    #199
    tegeci :D najóó Guer rózsaszín ladával csapatja és rózsaszín kohányok ülnek a tetőn.. és Guer homlokára az van írva ,hogy -I love Elton John ... helóó Guer :D