2404
  • Shiwo
    #80
    ő Imyke vagy mi ? :D
  • OrioN the S
    #81
    ezkiez?
  • Tinman #82
    Kihagytátok a felsorolásból a full szőrtelen "férfitípust".

    Vélemények? Telejsen normális dolog egy férfinál, ha nincs hónaljkutya vagy sem?
    Sok férfi már a lábát is szőrteleníti!

    Én látom csak úgy, hogy az a lényeg, hogy fiúk elmenjenek valami manga fiú irányba?
  • CattiBrie
    #83
    fúúúúúúúúúúúúúúúj!

    én azt szeretem ha arcon kívül sehol nem borotválkozik a pasi - kivéve ha körszakáll vagy ilyesmi
  • IMYke2.0.0.0
    #84
    Az kéne csak - rögtön seppuku-t követnék el :)))))
  • OrioN the S
    #85
    :)
  • Shiwo
    #86
    hát ha belegondolok, hogy az izzadásgátló dezodortól (vagy mi az a golyós kütyü) mennyire ragad a hónaljszőröm, megértem miért vágja le..de hogy lábat minek borotválni..bár az is igaz, hogy embere + a helye válogatja..akinek világos a test-szőrzete azon nem olyan feltünő..de most képzelj el egy tök fekete szőrös hátú férfi úszót, boxolót, szumóst, stb-t :D
  • QuippeR
    #87
    lol, asszem nekem csak bőrrel együtt jönne le. bár nem örülök neki, elég idegesítő tud lenni ám a szőr, valahol megértem, aki meg akar szabadulni tőle. vagy inkább csak megérteném, mert általában azok szőrtelenítenek teljesen, akiknek amúgy is csak három szál lenne.
  • CattiBrie
    #88
    volt egy srác, akiről ismerősök azt mondták, hogy úgy indul el otthonról minden reggel, hogy tetőtől talpig borotválkozik (kivéve haj, szemöldök, szempilla)...

    há' bleeee

    pedig ez már több, mint 5 éve volt
  • IMYke2.0.0.0
    #89
    Nagyon helyes!
    Kopaszkodó - természetes kopaszodás, vagy kényelmi megfontolások előnyt élveznek - és mindenho lborotválkozó pasik számomra nem is férfiak...
    A melegre [nyári hőmérsékletre] és befülledésre, szagokra hivatkozás pedig már unalmas - csodálatos dolgokra képes a napi rendszerességgel használt víz + szappan duó!

  • CattiBrie
    #90
    persze, hogy megerősörjön az is...
  • gabber_saviola
    #91
    "hónaljkutyám" nekem sincs, mert nyáron baromira zavar és leficcent :)
  • OrioN the S
    #92
    jah azt azé kell...
  • gabber_saviola
    #93
    nah és a mértani középpontomon is vágom :)
  • CattiBrie
    #94
    én igazából a dezodorokat, illat fisz-fasz pacsulikat sem szeretem (ide tartozik a kölni is), sem ismerem - monnyuk azért nyáron ez télleg kicsit más

    meg azért hozzá kell tenni, hogy mivel midnen ember más, ezért mások az izzadási "szokásai" is :)
  • franc0
    #95
    kissé elkanyarodtatok a rózsaszíntől :)

    ez a szőr téma igényesség és értékrend kérdése. na ez utóbbi mindenkinél más.
    én pl borotvát csak az arcomon. viszont ha a nő képes ápolni magát mindenütt miattam, akkor én is...

    Catti hótcsupasz haverjáról: szélsőségek mindig vannak.
  • Shiwo
    #96
    és nem bök amikor nől vissza ?
  • franc0
    #97
    de minek :DDDd
  • franc0
    #98
    18-25 között

    na neszórakozzálmár
  • Shiwo
    #99
    18-25 között nem lehetnek hülye kérdéseim ?
  • franc0
    #100
    na én meg azt utálom ha úszom a velencei tóban és mellettem a nőnek erős illata van. pfejj
  • gabber_saviola
    #101
    mindig vágom (hetenként) és kb fél centi a szőr mérete :)
  • gabber_saviola
    #102
    nagyobb a szerszám így :ASDasdasdasd
  • IMYke2.0.0.0
    #103
    Én szerencsés vagyok: amennyiben megizzadok, annak nincsen szaga, így magamtól sem ájulok el, mások sem hőbörögnek - ettől függetlenül, a napi [reggeli] és munka utáni, majd lfekvéskori fürdések mindig aktuálisak, és pacsulit elvből nem teszek a bőrömre. Szappan mindenek felett.
    Illatszer [tehát nem dezodor] az minimális férfi parfüm az ingre, jó 50 cm-ről, munkába induláskor.

    Catti: képet! :)))))))))
  • franc0
    #104
    hát, ha én nem vágtam volna le mondjuk 18 éves koromig bazihosszú lenne ám :D
  • Tinman #105
    Végül is szex kérdéskörben elfogadok egy bizonyos mértékű fűnyírást, de lábszőrt nyírni... gyerekek. Mi lesz még itt?
    Svsz a következő lépcsőfok a fiúknál a köldökbe egy kis piercing... mer' hát jó az vaze

    Ja-ja a víz csodákra képes... egyébként aki már tényleg annyira szőrös, mint egy medve az ok. De ezek a műmájer dizsis gyerekek akik nyaranta úgy hullanak, mint a bogarak... ezektől már nagyon sok.
  • CattiBrie
    #106
    "kissé elkanyarodtatok a rózsaszíntől :)"

    hja, lassan ideje topikcímet változtatni :D
  • Shiwo
    #107
    hát én néha ahhoz is lusta vok, hogy a héten egyszer megborotválkozzak :D
  • IMYke2.0.0.0
    #108
    De csak vizuálisan - nem nő az már nagyobbra, nagy bánatodra :))))
  • Shiwo
    #109
    most vagy te értettél valamit félre vagy én
  • franc0
    #110
    milyen elégedetten feszíthetsz utána a tükör előtt :D_D:D:D_:D
  • CattiBrie
    #111
    lol
  • gabber_saviola
    #112
    nekem sincs szagom ha izzadok
  • franc0
    #113
    mindegy haggyuk
  • IMYke2.0.0.0
    #114
  • gabber_saviola
    #115
    elégedett vagyok a mérettel :)
  • CattiBrie
    #116
    pffff :D
  • Shiwo
    #117
    mert én speciel csak az arcomon szoktam szőrt vágni, és sehol nem hosszabb a természetesnél (kivéve a hajam..)
  • IMYke2.0.0.0
    #118
    Egyszer - exemmel - nagy szőrzettelenítést rendeztünk, egymásnak. Na, az volt ám az élvezet! :))))
  • CattiBrie
    #119
    de nem csak neked kell :)