25
NFL Head Coach
  • V Carter
    #25
    Üdv!

    Tudom, hogy elég kései kérdés,csak sajnos géphiba miatt elvesztettem a gamet.Nem tudná megmondani valaki, hogy honnan lehetne leszedni.Ha nem itt akkor PM-ben.Nagyon megköszönném.Előre is köszi!
  • Tsige
    #24
    Szevasztok!!

    Én is csak most installáltam fel..
    Teccik, mert meg bírt fogni 3:20 percen keresztül folyamatosan..

    Most kicsit, kellene hozzá valami magyar kézikönyv, vagy magyarosítás, mert laikus vagyok, magyarul se értem néha mi van, pláne ha az angol..
    Bár tudok angolul, nem nagyon tudok megbirkózni dolgokkal..

    Szóval, valaki magyarosítás, vagy magyar kézikönyv??

    Thx
  • Lance231
    #23
    Üdv. Csak most szereztem meg a játékot. Eddig az NFL 2007-re fájt a fogam, de nem bírtam letölteni, megvenni pedig túl drága. Érdekelne, hogy hol tartanak azok, akik nyár óta játszanak vele. Én 5 óra játék
    után mindjárt kezdek a preseason-ben, eddig nem játszottam meccseket.
    A New England Patriots-sal vagyok, menedzsernek pedig DON KING-et
    formáztam meg. A legnagyobb gondom, hogy az edzéseken nem bírom Brady-t
    a topon tartani, folyton visszazuhan az overall-ja. Tippeket várok a rutinosabb játékosoktól, akik már több szezont végigjátszottak. Előre
    is kösz!
  • FrezeR
    #22
    van értelme az előszezon meccseit lejátszani mind? vagy csak az edzés a fontos?
  • webibebi
    #21
    aha! de neked kell mindent
  • szanics
    #20
    Már vagy 4 órát játszottam, de még csak a felkészülésnél tartunk, kicsit kezdem unni. Jól bevásároltam, erősítettem, meglátjuk. Azért egy-két figurával lesznek gondjaim...
    Ez az edzés-rész amúgy marha uncsi.
    A meccsek ugye jobbak?
  • maka2
    #19
    Nah jól van akkor mindewnkinek ilyen könnyű a játék. Én a Detroittal vagyok 14 győzelem 2 vereséggel mentem tovább a seasonból elsőként, és most megyek a pro bowl ba, remélem megnyerem.Jól van azt hittem hogy csak nekem ilyen könnyű a játék de nem ahogy látom:D:D
  • FrezeR
    #18
    jöhetnek jó tippek, hogy mi az amire érdemes odafigyelni!
    pl az alapozásnál szezon előtt. éppen ott járok :)
  • Pocok89
    #17
    Nekem nagyon bejön a játék! Eagles-sel vagyok első évadomban SUPER BOWL-t nyertem! Alapszakaszban megnyertem az NFC-t összesen pedig 3. lettem a Colts és Patriots mögött. A SB-t a Patriotsal játszottam. A legjobb támadó csapat díjat is sikerült bezsebelnem. Év végén 5 éves szerződést kínált a Colts de inkább maradtam még az Eaglesnél, most a preseasonben vagyok egyenlőre.
  • szanics
    #16
    Na "megvettem", kipróbáljuk. :D
  • maka2
    #15
    Ja igen lassan megy a játék, de simán le simulálom a szar részeket, csak az edzés meg a weekly menegment mtg csinálom meg és néha minden héten egy offive hours ennyi és nekem így elég normális.Szerintem aanyira nem nehéz, ha az eszedet használod és oda figyelsz.Rendesen megvan csinálva, hogy az ellenfél csapata miben jó és miben nem. Erre oda figyelsz akkor simán átmész a védelmén és simán a te védelmed megállítja a támadóit. Én a Lionsal vagyok és nem éppen a legjobb csapat, de most vertem meg a packers és a Rams-ot is. Az igaz hogy 2 zakóval kezdetem de most már 2-2 re állok, és a két zakó a Seahawks tól és a Bears-től volt akik mind benne voltak a rájátszásba...

    Egyszóval nagyon jó játék!!!
  • webibebi
    #14
    sztem nehéz és naon lssan megy
  • maka2
    #13
    Nekem marhára bejön!!

    Már rég vártam az ilyen játékot, amikor rendesen oda kell figyelni a csapat ügyeire, figyelni kell a játékosokat, fejleszteni.Szerintem sokkal értelmesebb mint és jobb is azoknál a játékoknál mikor egy db katona megmenti az egész világot és egyedül kiírtja a az összes ellenséget....
  • webibebi
    #12
    3cd-s
  • szanics
    #11
    Mennyit kell leszedni? 2 CD?
  • webibebi
    #10
    hát ja elég érdekes is
  • szanics
    #9
    mocsok bonyolult, mi?
  • webibebi
    #8
    annyira nem nagy szám ma szedtem le és nekem nem jön be
  • szanics
    #7
    ezt megszerváljuk, marhára érdekel
  • webibebi
    #6
    küöszi gabber:D
  • gabber_saviola
    #5
    szájt

    37 captures d'écran | 1 Démo | 3 Vidéos | 1 Patch
  • webibebi
    #4
    márt van teljes gém
  • DJ Skyline
    #3
    kép,videó,demo?
  • gabber_saviola
    #2
    jah értem, Te csak megnyitottad :)
  • webibebi
    #1
    HI!kiváncsi vok kinek mi a véleménye erről a játékról!